اعمال ماه رمضان

دعای وداع با رمضان

متن دعای معروف وداع با رمضان

زمان مطالعه : 21 دقیقه
با اتمام ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به عید سعید فطر، از دعاهای مستحبی در این روزها، دعای معروف وداع با ماه رمضان از امام صادق (ع) و امام سجاد (ع) است.
بدرقه ماه رمضان

آداب و پاداش بدرقه ماه مبارک رمضان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عالمان دینی بر این باورند که در 6 روز اول ماه شوال بهتر است افراد روزه بگیرند، البته موارد مهم دیگری در رابطه با آداب وداع ماه مبارک رمضان وجود دارد.
دعای روز بیست و نهم رمضان

دعا و اعمال روز بیست و نهم ماه رمضان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کم کم به اتمام ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم. در روز بیست و نهم ماه رمضان از خواندن دعای مخصوص و انجام اعمال این روز غافل نشوید.
دعا روز بیست و هشتم ماه رمضان

نماز و دعای روز بیست و هشتم ماه رمضان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
دعای مخصوص روز بیست و هشتم ماه رمضان به همراه صوت، شرح و ترجمه دعا را در ادامه ملاحضه می نمایید.
دعای بیست و چهارم ماه رمضان

نماز و دعای روز بیست و چهارم ماه رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای هر یک از روزهای ماه مبارک رمضان اعمال و دعای خاص خود آورده شده است، اعمال و دعای مخصوص روز بیست چهارم ماه رمضان را به همراه شرح و ترجمه میخوانید.
دهه آخر رمضان

اعمال مشترک دهه آخر رمضان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماه مبارک رمضان، ماه پرفضیلت خداوند می باشد که هر روز آن اعمال بخصوص خود را دارد اما در دهه آخر این ماه مبارک برخی از اعمال مشترک هستند.
روز بیست و سوم ماه رمضان

اعمال کامل و دعای بیست و سوم رمضان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ماه پرفضیلت رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز بیست و سوم ماه رمضان، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده مخصوص این روز می باشد.
بیست و دوم ماه رمضان

دعا و اعمال روز بیست و دوم ماه رمضان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
ماه رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز بیست و دوم ماه رمضان، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده مخصوص این روز می باشد.
روز بیست و یکم رمضان

دعا و اعمال مخصوص روز بیست و یکم رمضان

زمان مطالعه : 15 دقیقه
ماه پرفضیلت رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز بیست و یکم ماه رمضان، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده مختص این روز می باشد.
اعمال شب های قدر

اعمال مخصوص و مشترک شبهای قدر

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اعمال شب های قدر رمضان دارای فضیلت بسیاری است. برخی از این اعمال در بین این شب ها مشترک است و برخی از اعمال مخصوص آن شب است.
روز پانزدهم ماه رمضان

دعا و اعمال ویژه روز پانزدهم رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خواندن دعا در شب و روز ماه مبارک رمضان، یکی از اعمال مستحبی این ماه است که از اعمال سفارش شده روز پانزدهم، خواندن دعای روز پانزدهم ماه رمضان می باشد.
ماه رمضان

غذاهای ممنوعه در افطار و سحر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در ماه مبارک رمضان، سحری و افطار دو وعده غذایی بسیار مهم هستند که باید برخی ملاحظات را در این دو وعده جهت جلوگیری از بروز برخی مسائل اعمال کنید.
نماز ماه رمضان

آموزش نماز مخصوص هر شب ماه رمضان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ماه مبارک رمضان از ماه های پرفضیلت نزد خداوند می باشد که اعمال مستحبی متعددی از جمله نماز مخصوص برای هر روز در این ماه سفارش شده است.
دعای روز سیزدهم رمضان

دعا و اعمال روز سیزدهم ماه رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شب سیزدهم ماه مبارک رمضان، اولین شب از لیالی بیض است. در مفاتیح الجنان دعای مخصوص و اعمال خاصی برای این روز از ماه میهمانی خدا آورده شده است.
دعای روز دوازدهم رمضان

اعمال و دعای روز دوازدهم رمضان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماه رمضان، ماه بندگی، عبادت و پرفضلیت خداوند می باشد که از اعمال توصیه شده در روز دوازدهم این ماه، خواندن دعای روز دوازدهم رمضان می باشد.
صفحه 1 از 3