اعمال ماه رمضان

دعای روز بیست و نهم رمضان
کم کم به اتمام ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم. در روز بیست و نهم ماه رمضان از خواندن دعای مخصوص و انجام اعمال این روز غافل نشوید.
دعا روز بیست و هشتم ماه رمضان

نماز و دعای روز بیست و هشتم ماه رمضان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
دعای مخصوص روز بیست و هشتم ماه رمضان به همراه صوت، شرح و ترجمه دعا را در ادامه ملاحضه می نمایید.
دعای بیست و هفتم رمضان

اعمال بیست و هفتم رمضان، شب قدر اهل سنت

زمان مطالعه : 11 دقیقه
یکی از پرفضیلت ترین شب های ماه مبارک رمضان شب بیست و هفتم است که مانند شب های قدر دارای اعمالی مانند غسل، شب زنده داری و خواندن دعاهای مخصوص می باشد.
دعای بیست و چهارم ماه رمضان

نماز و دعای روز بیست و چهارم ماه رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای هر یک از روزهای ماه مبارک رمضان اعمال و دعای خاص خود آورده شده است، اعمال و دعای مخصوص روز بیست چهارم ماه رمضان را به همراه شرح و ترجمه میخوانید.
روز بیست و سوم ماه رمضان

اعمال کامل و دعای بیست و سوم رمضان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ماه پرفضیلت رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز بیست و سوم ماه رمضان، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده مخصوص این روز می باشد.
بیست و دوم ماه رمضان

دعا و اعمال روز بیست و دوم ماه رمضان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
ماه رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز بیست و دوم ماه رمضان، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده مخصوص این روز می باشد.
روز بیست و یکم رمضان

دعا و اعمال مخصوص روز بیست و یکم رمضان

زمان مطالعه : 15 دقیقه
ماه پرفضیلت رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز بیست و یکم ماه رمضان، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده مختص این روز می باشد.
روز پانزدهم ماه رمضان

دعا و اعمال ویژه روز پانزدهم رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خواندن دعا در شب و روز ماه مبارک رمضان، یکی از اعمال مستحبی این ماه است که از اعمال سفارش شده روز پانزدهم، خواندن دعای روز پانزدهم ماه رمضان می باشد.
دعای روز سیزدهم رمضان

دعا و اعمال روز سیزدهم ماه رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شب سیزدهم ماه مبارک رمضان، اولین شب از لیالی بیض است. در مفاتیح الجنان دعای مخصوص و اعمال خاصی برای این روز از ماه میهمانی خدا آورده شده است.
دعای روز دوازدهم رمضان

اعمال و دعای روز دوازدهم رمضان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماه رمضان، ماه بندگی، عبادت و پرفضلیت خداوند می باشد که از اعمال توصیه شده در روز دوازدهم این ماه، خواندن دعای روز دوازدهم رمضان می باشد.
روز هفتم ماه رمضان

اعمال و دعای روز هفتم ماه رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خواندن دعا در شب و روز ماه مبارک رمضان، یکی از اعمال مستحبی است که از اعمال سفارش شده در روز هفتم این ماه، خواندن دعای روز هفتم ماه رمضان می باشد.
دعای روز ششم ماه رمضان

نماز و دعای روز ششم ماه رمضان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خواندن دعا در ماه مبارک رمضان یک امر مستحب و سفارش شده ای می باشد که یکی از اعمال سفارش شده در روز ششم آن، خواندن دعای روز ششم ماه رمضان می باشد.
دعای روز اول ماه رمضان

دعای روز اول ماه مبارک رمضان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با فرا رسیدن ماه مبارک و پرفضیلت رمضان، یکی از اعمال سفارش شده در روز اول این ماه، خواندن دعای روز اول ماه رمضان می باشد.
دعای وداع با رمضان

متن دعای معروف وداع با رمضان

زمان مطالعه : 21 دقیقه
با اتمام ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به عید سعید فطر، از دعاهای مستحبی در این روزها، دعای معروف وداع با ماه رمضان از امام صادق (ع) و امام سجاد (ع) است.
بدرقه ماه رمضان

آداب و پاداش بدرقه ماه مبارک رمضان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عالمان دینی بر این باورند که در 6 روز اول ماه شوال بهتر است افراد روزه بگیرند، البته موارد مهم دیگری در رابطه با آداب وداع ماه مبارک رمضان وجود دارد.
صفحه 1 از 3