بیماری های روده

علائم بیماری روده
مشکلاتی در شکم وجود دارد که نشان دهنده ی بیماری روده است. آگاهی و توجه به این مشکلات به تشخیص زودهنگام بیماری کمک بسزایی میکند.
قولنج شکم

قولنج همراه با این علائم نگران کننده است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قولنج یکی از بیماری های روده است که با علائمی مانند درد شدید و نفخ شکم ایجاد می شود و در برخی موارد ممکن است نشان دهنده سرطان کولون باشد.
ولولوس روده

نشانه های ولولوس یا پیچ خوردگی روده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ولولوس روده یک پیچ خوردگی غیر طبیعی در روده است که باعث انسداد روده می شود. این بیماری خطرناک است و باید برای درمان آن به پزشک مراجعه کنید.
علامت روده

حالی که میگه وضع دل و روده تون خوب نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیستم گوارش یکی از حیاتی ترین عضو های بدن است که با بروز مشکل در آن سلامت بدن به خطر می افتد در حالی که بسیاری از ما با علائم آن آشنا نیستیم .
رژیم غذایی دیورتیکولیت

برنامه غذایی توصیه شده به دیورتیکولیتی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی دیورتیکولیت بخشی از فرآیند درمان برای دیورتیکولیت حاد است که این رژیم غذایی به نحوی در نظر گرفته شده تا دستگاه گوارش استراحت داشته باشد.
پولیپ روده

علائمی که باید شما را مشکوک به پولیپ روده کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پولیپ روده توده ای است که در لایه داخلی روده بزرگ ایجاد می شود و به مرور زمان با درمان نکردن تبدیل به سرطان روده می شود.
مشکلات روده

با این 5 شماره، میفهمی مشکل روده داری یا نه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روده ها یکی از مهم ترین اعضای بدن هستند بنابراین سلامت آنها بسیار مهم است و اگر مشکلی داشته باشند علائمش را در زندگی مشاهده خواهید کرد.
پاکسازی انگل روده

سالادی که انگل روده را نابود می کند

زمان مطالعه : 13 دقیقه
انگل ها یا کرم ها توسط خوردن غذای آلوده، رعایت نکردن اصول بهداشتی و غیره به وجود می آیند که این کرم ها بیماری ها و ناراحتی هایی را برای فرد ایجاد کند.
بیماری پوستی روده

هرکی این علامت تو صورتش هست، مشکل روده داره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در برخی از مواقع مشکلات پوستی از یک بیماری درونی مهم نشات میگیرد، که شناختن علائم های این بیماری ها به شما برای درمان کمک زیادی خواهد کرد.
غذای روده

غذایی که متخصصان روده لب نمیزنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روده از مهم ترین اعضای بدن است که برای هضم غذا باید سلامت آن را حفظ کنید. برخی از غذاها برای روده بسیار مضر هستند و به توصیه متخصصان روده نباید بخورید.
سرطان روده

نشانه های پیدا و پنهان سرطان روده

زمان مطالعه : 10 دقیقه
از نشانه های سرطان روده چه می دانید؟ آیا می دانید دلایل مبتلا شدن به سرطان روده چیست؟ روش های پیشگیری و جلوگیری سرطان روده چگونه است؟
مشکلات روده

پاسخ سوالاتی در مورد روده که نمیتوانید از کسی بپرسید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روده یکی از مهمترین اعضای دستگاه گوارشی است و انواع مختلفی از بیماری ها در روده وجود دارد که هرکدام نشانه های مختلفی دارند.
درمان انسداد روده

بوعلی سینا انسداد روده را چطور درمان میکرد؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
درمان انسداد روده هم از طریق دارو امکان پذیر است و هم درمان های خانگی و طب سنتی دارد که اکثر افراد ترجیح می دهند از درمان های خانگی و سنتی استفاده کنند.
چسبندگی روده

علائم شروع چسبندگی روده و درمان آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
انسداد یا چسبندگی روده مشکلی است که در فرد بیمار سد راه مواد غذایی می شود و ورم شکم و استفراغ از علائم رایج این بیماری می باشد.
روده سالم

راه رسیدن به روده ی سالم از اینجاست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بهترین و طبیعی ترین روش برای داشتن روده سالم که اثری مستقیم روی سلامت کل بدن دارد تغذیه و عادات غذایی مناسب می باشد.
صفحه 1 از 6