درمان سردرد

خواص آلبالو
آلبالو یکی از میوه خوش طعم و پرطرفدار است که فواید مناسبی برای پوست و مو و زیبایی دارد، همچنین مصرف آن برای سلامت بدن مفید است و به درمان برخی بیماری ها کمک شایانی می کند.
سردرد کامپیوتر

راه رهایی از سردرد مرتبط با کامپیوتر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر به مدت طولانی از کامپیوتر استفاده کرده باشید بدون شک با نوعی سردرد مواجه شده اید پس ترفند رفع سردرد ناشی از کار با کامپیوتر را یاد بگیرد.
درمان طبیعی درد

روش انسان های باستان برای تسکین درد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انسان های باستان در گذشته برای درمان دردها و بیماری ها از طب سوزنی یا گیاهانی مانند خشخاش، مهر گیاه، بنگ دانه، شاهدانه و ... استفاده می کردند.
درمان سردرد

درمان هر نوع سر درد با یه تکنیک خیلی ساده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردرد یک مشکل همه گیر است که افراد در سنین مختلف با آن درگیر هستند. تکنیک های ساده و بسیار مؤثر کمک میکنند که هر نوع سردردی را درمان کنید.
سردرد

بدن با هرنوع سردرد به ما چه می گوید؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردرد ها به انواع مختلفی تقسیم می شود و هرکدام علائم مخصوصی دارند. با شناخت این علائم و نشانه ها می توانید بهترین روش درمان را انتخاب کنید.
سردرد بستنی

دلیل اصلی سردرد بعد خوردن بستنی چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاها با خوردن بستنی ، مغز ما اصطلاحا در کسری از زمان شروع به یخ زدن خواهد کرد که به سردرد بستنی شناخته شده است و دلایلی اثبات شده در پشت پرده آن وجود دارد.
سردرد روزه داران

علت اصلی سردرد روزه داران مشخص شد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سردرد و ایجاد سر گیجه در روزه داران چه دلایلی دارد؟ کم آب بودن بدن را می توان یکی از دلایل اصلی سردرد روزه داران است، البته دلایل دیگری هم وجود دارد.
سردردهای تنشی

صفر تا صد سردردهای تنشی مزمن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
علت سردردهای تنشی چیست و علائم سردردهای تنشی چه چیزهایی می باشد؟ چه راه هایی برای درمان و پیشگیری از سردردهای تنشی برای آن وجود دارد؟
سردرد

دلیل اصلی درد سمت راست سر چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سردرد یک طرفه با علائم مختلفی همچون خستگی و حالت تهوع همراه است و علل مختلفی باعث این نوع سردرد می شود مثل مشکلات عصبی، عوارض دارویی، میگرن و غیره.
سر درد

علت هر نوع “سر درد” و روش های درمان هر کدام

زمان مطالعه : 19 دقیقه
سردرد یکی از شایع ترین مشکلات در طول زندگی می باشد که در هر یک از ما می تواند با علائم خاصی ظاهر شود و هر یک از این علائم گویای نوع خاصی از سردرد می باشند.
سردرد دارویی

داروهایی که سردرد میارن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف خود سرانه برخی از داروها با عوارضی همچون سردرد همراه است که شما می توانید با شناخت این داروها از عوارض آن جلوگیری کنید.
سردرد سرویکوژنیک

علامت سردردی که ریشه در گردن دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سردرد سرویکوژنیک(CGH) یا سردرد با منشا گردنی به سردردهایی گفته می شود که به دلیل گردن درد و مشکلات گردن ایجاد می شود و معمولا در یک طرف صورت بروز می کند.
سردرد پشت گوش

سردرد پشت گوش از چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سردرد پشت گوش می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که با پیدا کردن علت آن می توانید درمان خانگی سردرد خود را انتخاب کنید.
درباره سردرد

حقایقی درباره سردرد که پزشک به شما نمیگوید

زمان مطالعه : 15 دقیقه
سردرد از جمله دردهایی است که همه افراد یکی از انواع آن را تجربه کرده اند. علائم متفاوت در هرکس میتواند سرنخ مهمی در تشخیص نوع ابتلا به سردرد باشد.
انواع سر درد

سردردی که ممکنه یه روز سراغ شما هم بیاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سردرد مشکلی است که اکثر انسان ها گاها آن را تجربه کرده اند، سر درد اختلالی ایجاد می کند که شما را از انجام کارهای روزانه تان منع می کند.
صفحه 1 از 5