دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه زیبا
وقتی در مورد بهترین چیدمان آشپزخانه کوچک خود فکر می‌کنید، بهتر است فهرستی از وسایل ضروری تهیه کنید زیرا این وسایل می‌توانند فضای زیادی را به خود اختصاص دهند.
دکوراسیون آشپزخانه

اشتباه بیشتر خانم ها در چیدمان آشپزخانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه دوست دارند خانه و آشپزخانه ای زیبا با چیدمان فوقوالعاده و سبکی مدرن داشته باشند؛ اما در این بین اشتباهاتی نیز انجام می دهند.
دکوراسیون آشپزخانه

ترند دکوراسیون آشپزخانه 2022

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در سال جدید خانم ها به دنبال آخرین مدل برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه هستند. برای داشتن آشپزخانه ای جذاب می توانید از ترندهای آشپزخانه 2022 استفاده کنید.
دکوراسیون آشپزخانه

این چیزها تو آشپزخانه، دیگه مد نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشپزخانه قلب خانه است بنابراین دکوراسیون صحیح و انتخاب لوازم مناسب اهمیت زیادی دارد، برای داشتن آشپزخانه ای زیبا باید نکاتی را در چیدمان رعایت کنید.
آشپزخانه جزیره

اشتباه ایرانی ها در دکوراسیون آشپزخانه جزیره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جزیره جزء طراحی های پرطرفدار در دکوراسیون آشپرخانه است و آشنا شدن با اشتباهات رایج این مدل به شما برای طراحی بهتر و داشتن آشپزخانه زیباتر کمک میکند.
طراحی جزیره آشپزخانه

چگونگی طراحی یک جزیره حرفه ای در آشپزخانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشپزخانه مرکز خانه است و انتخاب کابینت مناسب بسیار اهمیت دارد، کابینت جزیره برای آشپزخانه میتواند انتخاب خوبی باشد اما باید مواردی را قبل از طراحی رعایت کنید.
اپن یا جزیره

اپن یا جزیره؟ کدوم کاربردی تره؟ 

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جزیره یک انتخاب جدید در دکوراسیون آشپزخانه است که علاوه بر متفاوت بودن کاربرد های فراوانی دارد، اما بعضی از افراد در بین انتخاب اپن و جزیره مردد هستند.
آشپزخانه مدولار

آشنایی با آشپزخانه های شیک مدولار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طراحی های خاص درمیان مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است، آشپزخانه مدولار هم یکی از آن سبک های خاص است که برای خانه های امروزی بسیار مناسب است.
پنتری

پنتری روم چیه و به چه درد میخوره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه در آشپزخانه های مدرن فضایی برای نگهداری مواد غذایی طراحی می شود که علاوه بر در دسترس بودن مواد و ایجاد فضای جذاب کاربرد های زیادی دارد.
رنگ آشپزخانه

چند پیشنهاد رنگی برای زیبایی آشپزخانه تان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ ها یکی از المان های اصلی در دکوراسیون هستند، اگر شما بتوانید رنگ مناسب با فضای آشپزخانه خود انتخاب کنید میتوانید طراحی بی نقصی داشته باشید.
فنگ شویی کابینت

اصول فنگ شویی چیدمان داخل کابینت ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رعایت اصول فنگ شویی باعث می شود که انرژی بهتر داخل منزل شما پخش شود، و در نتیجه چیدمان منزلتان زیبا تر به نظر برسد و به بیننده احساس آرامش را انتقال می دهد.
آشپزخانه جذاب

یک آشپزخانه جذاب و ماندگار با کاشی بین کابینتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاشی بین کابینتی، محصولی است که روی جذابیت و شخصیت آشپزخانه و منزل ما تأثیر مستقیم دارد.
آشپزخانه مینیمالیستی

آشپزخانه ای به سلیقه ی مینیمالیست ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طراحی دکوراسیون آشپزخانه مینیمالیستی یک طراحی شیک و مدرن است. اما باید نکاتی را برای طراحی سبک مینیمال رعایت کنید تا آشپزخانه جذاب و زیبایی داشته باشید.
آشپزخانه مدرن

مهم ترین اصول برای داشتن آشپرخانه ای مدرن و لاکچری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن آشپزخانه ای زیبا، مدرن و لاکچری را می توان خواسته اکثر افرادی که به زیبایی خانه خود اهمیت می دهند دانست که با رعایت یکسری نکات مهم و کارآمد، می توان آن را به واقعیت نزدیک تر کرد.
اشتباهات دکوراسیون آشپزخانه

اشتباهات بد دکوراسیونی در آشپزخانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آشپزخانه محلی است که خانم ها زمان زیادی را در آنجا هستند بنابراین نحوه چیدمان آن بسیار مهم است و باید اشتباهات دکوراسیونی این قسمت خانه را برطرف کنید.
صفحه 1 از 9