یوسف تیموری

ساعد سهیلی و همسرش
اگر برای شما هم جذاب است که بدانید کدام یک از بازیگران ایرانی همسرانی خارجی دارند تا پایان این مطلب از چهره های نمناک همراه ما باشید.
یوسف تیموری

تولد چهره های مشهور ایرانی در 6 دی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 6 دی همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.
یوسف تیموری

عکس های یوسف تیموری بازیگر زیر آسمان شهر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
به بهانه سالروز تولد یوسف تیموری مروری بر عکس های این هنرمند کشورمان داشته ایم که در ادامه خواهید دید.
بازیگران سریال نوروزی مر قانون

عکس های جدید سریال نوروزی مر قانون

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
جدیدترین تصاویر از بازیگران سریال نوروزی مر قانون به کارگردانی محمدحسین لطیفی را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
فرناز امینی در روسیه

تیپ متفاوت فرناز امینی بازیگر سینما در روسیه

تاریخ انتشار : 9 تیر 1397زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرناز امینی تصاویری از حضورش در جام جهانی روسیه در کازان این کشور را به اشتراک گذاشت.
یوسف تیموری و پوریا پورسرخ

خداحافظی یوسف تیموری و پوریا پورسرخ از جام جهانی روسیه!

تاریخ انتشار : 6 تیر 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
یوسف تیموری و پوریا پورسرخ هنرمندان کشورمان که برای تماشای بازی های ایران در جام جهانی به روسیه سفر کرده بودند به کشورمان بازگشتند.
پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و یوسف تیموری راهی روسیه شدند + عکس

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1397زمان مطالعه : 1 دقیقه
پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در مسیر روسیه در کنار یوسف تیموری به روز کرد.
پا تو کفش من نکن

پا تو کفش من نکن از 4 مرداد در سینماها + تصاویر

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی پا تو کفش من نکن با بازی بهنوش بختیاری و سحر قریشی از روز چهارشنبه 4 مرداد 96 در سینماهای کشور اکران میشود.
پا تو کفش من نکن

رونمایی از تصاویر جدید فیلم کمدی پا تو کفش من نکن

تاریخ انتشار : 17 تیر 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
جدیدترین تصاویر از فیلم پا تو کفش من نکن با بازی بهنوش بختیاری و سحر قریشی رونمایی شد.
یوسف تیموری

بیوگرافی “یوسف تیموری”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیوگرافی یوسف تیموری به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوت و عکسهای “یوسف تیموری” و همسر تایلندی و پسرش را در سایت نمناک ببینید.