یوسف تیموری

عکس لب ساحلی یوسف تیموری و مادرش

تاریخ انتشار : 10 بهمن 1402کد مطلب : 91991زمان مطالعه : 2 دقیقه
یوسف تیموری بازیگر طناز سینما و تلوزیون ایران به تازگی عکسی به همراه مادرش کنار ساحل منتشر و با زبان طنز از او تشکر کرد.

عکس جدید یوسف تیموری و مادرش کنار ساحل

یوسف تیموری بازیگر فیلم سینمایی قهرمان جندی شاپور که درچهل و دومین جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد، این روزها در هندوستان حضور دارد. بازیگر سریال رهایم کن که به شوخی هایش در فضای مجازی مشهور است، عکسی از مادرش لب ساحل را منتشر نمود که به دلیل لباس های متفاوتش در کنار دریا سوژه و بسیار وایرال شد. در ادامه عکس لب ساحلی یوسف تیموری و مادرش را مشاهده می کنید.

بازیگر نقش فولاد زیر آسمان شهر عکسی از مادرش با لباس های خانگی و متفاوت کنار دریا منتشر نمود و نوشت:

قربونش برم که همه جا حتی لب ساحل هم همین مدلی با من میاد، عاشقتمم.

یوسف تیموری و مادرش

یوسف تیموری و مادرش کنار ساحل

مختصر بیوگرافی یوسف تیموری

یوسف تیموری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 6 دی 1358 در تهران است، پدرش «فریدون تیموری» از گویندگان رادیو و تلویزیون ملی قبل انقلاب و مادرش خانه دار بوده و دو خواهر و یک برادر دارد و فرزند دوم خانواده می باشد. او چند سال پیش در تایلند با خانمی به نام راپان آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج گشت، متاسفانه خانم راپان همسر سابق یوسف تیموری اوایل هفته اسفند ماه 1400 بر اثر بیماری سرطان در کشور تایلند درگذشت. یوسف تیموری یک پسرخوانده به نام آرمین دارد.

فیلم های یوسف تیموری

یوسف تیموری در آثاری چون قهرمان جندی شاپور، رهایم کن، ناتو، جوکر، این چند نفر، قطار ابدی، زیر آسمان شهر، آشتی کنان، کوچهٔ اقاقیا، برای آخرین بار، زندگی به شرط خنده، قرارگاه مسکونی، یک وجب خاک، خط شکن، غیرمحرمانه، دختر شیرینی فروش، معادله، بوتیک، دختر میلیونر، خواستگار محترم، مجنون لیلی، موش، در شب عروسی و...بازی کرده است.

عکس لب ساحلی یوسف تیموری و مادرش

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : عکاس متین علیپور / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
برچسب : یوسف تیموری
وبگردی