نعیمه نظام دوست

شوخی بامزه یوسف تیموری با اضافه وزن نعیمه نظام دوست

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1402کد مطلب : 92703زمان مطالعه : 2 دقیقه
نعیمه نظام دوست بازیگر محبوب تلویزیون و سینما به شوخی عجیب و غریب یوسف تیموری که درباره خودش بود واکنش نشان داد.

واکنش نعیمه نظام دوست به شوخی یوسف تیموری با اضافه وزنش

ویژه برنامه تحویل سال 1403 توسط یوسف تیموری در شبکه سه سیما اجرا می‌شود.این برنامه شب گذشته با مهمانان ویژه ای بر روی آنتن تلویزیون رفت، نعیمه نظام دوست که از چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون ایران و بازیگر فیلم‌های کمدی است، جزو مهمانان ویژه برنامه تحویل سال بود که لحظات بامزه ای را برای بینندگان خلق کرد و شوخی یوسف تیموری با خانم بازیگر مرد توجه قرار گرفت و سوژه شد. در ادامه این بخش از نمناک ماجرای شوخی یوسف تیموری با نعیمه نظام دوست را می خوانید.

یوسف تیموری بازیگر سرشناس فیلم های کمدی که در برنامه های مختلف، صدا و ادای چهره هایی چون مهران مدیری، یوسف صیادی و... را تقلید کرده است، در برنامه سال تحویل شبکه سه، به تقلید صدای خانم نظام دوست پرداخت، صدایی که بی شباهت به خانم کلاک دایه‌ی ماریون در رابین‌هود نیست.

این شوخی یوسف تیموری با نعیمه نظام دوست موجی از واکنش ها را در فضای مجازی به راه انداخت و بسیاری از کاربران معتقد بودند کار تیموری اشتباه بوده و نظام دوست ناراحت شده است اما در واقعیت این چنین نبود و بازیگر فیلم هزارپا در صفحه خود برای یوسف تیموری نوشت:

خیلی بامزه بود یوسف

دمت گرم کلی لذت بردم

از وجودت

یوسف جان

نعیمه نظام دوست

شوخی یوسف تیموری با نعیمه نظام دوست

این اولین بار نیست که با خانم نظام دوست شوخی هایی مطرح شده است، بلکه در برنامه های مختلف مثل شب آهنگی، بگو بخند و...با بازیگر کمدی سینمای ایران که بسیار با جنبه است، شوخی هایی شده است.

مختصر بیوگرافی نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون متولد 23 آبان 1353 در تهران است. او در یک خانواده 6 نفره با اصالت رشتی به دنیا آمد و در بین چهار خواهر فرزند سوم می باشد و سال ها پیش پدرش را از دست داده است. این بازیگر سال 1382 بعنوان دستیار و منشی صحنه در فیلم «بر بوم زمان» حضور داشت و اولین حضورش به عنوان بازیگر به سال 1386 در فیلم «توفیق اجباری» مربوط می شود.

نعیمه نظام دوست مجرد است و در فیلم هایی مانند هزارپا، سن پترزبورگ، توفیق اجباری، رفقای خوب، آپاچی، شب عید، افسونگر، همسایه ها، ساختمان پزشکان، ریحانه، ساعت خوش و... بازی کرده است.

شوخی بامزه یوسف تیموری با اضافه وزن نعیمه نظام دوست

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : عکس: یگانه جمشیدی/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی