نکات همسرداری

همسر وفادار

همسر وفادار واقعی این شکلیه !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای فهمیدن این موضوع که آیا همسر شما یک وفادار واقعی هست یا خیر؟ روش های مناسبی وجود دارد، همسران وفادار ویژگی های اخلاقی خاص خود را دارند.
دروغ همسر

همسری که دروغ می گوید چه شکلی است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشخیص دروغ همسر کار زیاد سختی نیست ، زمانی که همسر شما واقعیت را از شما پنهان می کند وضعیت ظاهری و گفتار آن تغییر خواهد کرد.
کلک های همسریابی

9 مورد در همسریابی که همه کلک و فریب هستند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب همسر برای زندگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل باید مراقب کلک ها در مسیر همسریابی باشید، در ادامه از 9 کلک در مسیر همسریابی آگاه می شوید.
بهبود رابطه مادرزن و داماد

برای بهبود رابطه داماد و مادرزن راهکاری داریم حساب شده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اختلافات بین مادرزن و داماد معمولا وجود دارد اما با تغییر طرز تفکر و نگاه, این رابطه را می توان تا حد زیادی بهبود بخشید و باعث صمیمیت این دو فرد شد.
زندگی مشترک

ایراد زندگی های مشترک امروزی کجاست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها آمار طلاق در حال عبور از حد خطرناک است و این یعنی نگرانی بزرگ ، ولی چرا ؟ چرا پایه های زندگی مشترک مدرن و امروزی اینقدر ضعیف و شکننده است؟ چرا طلاق عاطفی اینقدر نرمال شده است ؟
سیاست های زنانه همسرداری

سیاست های زنانه در همسرداری که معجزه میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر خانمی باید با سیاست های زنانه همسرداری آشنا باشد تا بتواند در زندگی مشترکش موفق باشد و عشق همسرش به خودش را روز به روز افزایش دهد.
چک کردن گوشی

مشکل پنهان فردی که گوشی همسرش رو چک می کنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چک کردن گوشی همسر بی دلیل نیست و فردی که به کنترل کردن گوشی همسرش عادت کرده است مشکلی دارد.
جملات آزار دهنده

جملاتی که زنان نمیدانند ولی برای مردان آزار دهنده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که در زندگی مشترک بین زوج ها اختلافی به وجود می آید زنان شروع به گفتن جملاتی می کنند که نمی دانند برای آقایان بسیار آزاردهنده است و تاثیرات منفی بر روی آن ها می گذارد.
اعتماد زندگی مشترک

فرمول جلب اعتماد همسرتان در زندگی مشترک اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اعتماد در زندگی مشترک از ملزومات است و این اعتماد نیاز به تقویت و مراقبت دارد همچنین باید طوری رفتار کنید که همسرتان روز به روز اعتمادش به شما بیشتر شود.
جملات آزار دهنده

این “جملات آزار دهنده” را هرگز به مردها نگویید!

زمان مطالعه : 9 دقیقه
شنیدن بعضی از جملات از دهن همسر برای آقایان به شدت آزار دهنده است و ممکن است همین جملات باعث از هم پاشیدگی زندگی مشترک شوند.
بیان احساسات

تکنیک بیان احساسات با همسر جان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گفتگوی خوب با همسر و بیان صحیح احساسات با او یکی از مهارت های مهم در زندگی هر انسانی است که می تواند ضامن بقای یک زندگی زناشویی باشد.
رفتار با زن غرغرو

بهترین رفتار آقا با غرغرهای همسرش

زمان مطالعه : 10 دقیقه
غر زدن بیش از حد زنان می تواند به مرور زمان تاثیرات مخربی را بر روی زندگی داشته باشد، بنابراین بهتر است رفتارهای صحیحی با زن غرغرو داشته باشید.
زن و شوهر

آقایان ؛ اینطور رگ خواب همسرتان را بدست آورید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دست گرفتن رگ خواب همسرتان کار سختی نیست برای ارتقا و تقویت سطح کیفیت روابط فردی و زناشویی خود رگ خواب همسرتان را به دست بیاورید.
همسر دروغگو

رفتار عاقلانه با همسر دروغگو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر متوجه دروغگویی همسرتان شدید با پرخاشگری با او برخورد نکنید و از این رفتارهای صحیح و مناسب استفاده کنید تا دیگر این کار را تکرار نکند.
همسر بهانه گیر

رفتاری که همسر بهانه گیر شما را آرام می کند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر همسر بهانه گیر دارید ابتدا باید علت این رفتارهای او را پیدا کنید سپس با رفتار صحیح و مناسب در آرامش این مشکل را با همسر خود برطرف کنید.
صفحه 1 از 16