نکات همسرداری

بی علاقگی زن
تغییر ناگهانی رفتار خانم ها می تواند یک هشدار به آقایان باشد. اگر متوجه تغییرات رفتار همسرتان شده اید باید بدانید او از زندگی مشترک تان راضی نیست.
همسر وفادار

همسر وفادار واقعی این شکلیه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای فهمیدن این موضوع که آیا همسر شما یک وفادار واقعی هست یا خیر؟ روش های مناسبی وجود دارد، همسران وفادار ویژگی های اخلاقی خاص خود را دارند.
اشتباهات زنان در جذب مردان

اشتباهاتی که مردتان را از شما دور می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از زنان به اشتباه رفتارهایی در زندگی مشترک خود دارند که نه تنها باعث جذب همسر خود نمی شوند بلکه آنها را از خود دور می کنند. این اشتباهات مردان را بیشتر ناراحت می کند.
بیان احساسات

تکنیک بیان احساسات با همسرجان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گفتگوی خوب با همسر و بیان صحیح احساسات با او یکی از مهارت های مهم در زندگی هر انسانی است که می تواند ضامن بقای یک زندگی زناشویی باشد.
زن و شوهر

آقایان ؛ اینطور رگ خواب همسرتان را بدست آورید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دست گرفتن رگ خواب همسرتان کار سختی نیست برای ارتقا و تقویت سطح کیفیت روابط فردی و زناشویی خود رگ خواب همسرتان را به دست بیاورید.
سیاست های شوهرداری

سیاست های شوهرداری که هر خانمی باید بداند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها در زندگی زناشویی می توانند با به کار بردن رازها و سیاست های شوهرداری و برخورد صحیح، رابطه گرم و صمیمی با همسر خود در زندگی مشترک داشته باشند.
چیزی که زنان نمی گویند

چیزی که خانمت دوست داره بهت بگه ولی نمیتونه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زن و شوهرها در طول زندگی مشترک حرف های زیادی با هم می زنند اما خانم ها همیشه حرف هایی دارند که هیچوقت به همسرشان نمی گویند.
جملات عاشقانه همسر

جملات عاشقانه ای که قلب همسرتان را مال شما می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عشق نیاز به مراقبت دارد یکی از راه های تداوم زندگی عاشقانه ابراز محبت با جملات زیبا و دلنشین و گاهی شینطت آمیز به همسر است.
اصول همسرداری

یک شوهر خوب ، این اصول را میداند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای اینکه از نظر همسر خود یک مرد و یک شوهر عالی باشید باید به برخی اصول و رازهای مهم همسرداری برای یک شوهر خوب بودن توجه داشته باشید.
انتظارات زن از همسر

انتظاراتی که یک زن از همسر خود دارد

زمان مطالعه : 11 دقیقه
زنان و مردان در زندگی مشترک انتظارات و خواسته هایی از یکدیگر دارند و هر دو باید این انتظارات را بدانند و به آن ها عمل کنند تا رابطه بهتر و عاشقانه تری داشته باشند.
بهترین همسر

چگونه می توانم بهترین زن و همسر برای شوهرم باشم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای اینکه برای شوهرتان بهترین زن و همسر دنیا شوید باید در زندگی فدارکار و مهربان باشید و در مراحل سخت و مشکلات زندگی در کنار همسر خود بوده و از او پشتیبانی کنید.
غلبه بر تنبلی

چطور در زندگی مشترک و کار تنبل نباشیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به تعویق انداختن کار و تنبلی ، رفتاری ناپسند و ناراحت کننده است که پیامدهای ناخوشایندی را در بر دارد، با رعایت برخی نکات ساده می توان بر تنبلی غلبه کرد.
دوست داشتن واقعی همسر

از کجا بفهمم همسرم دوستم داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم این ابهام برایتان به وجود آمده که همسرتان عاشقانه شما را دوست ندارد ، این مطلب از مجله نمناک را از دست ندهید و با نشانه های دوست داشتن واقعی همسر آشنا شوید.
توجه به همسر

وقتی همسرتان از شما توجه می خواهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نیاز انسان به دیده شدن و توجه خواستن غیر قابل انکار می باشد و در این میان توجه به همسر بسیار مهم می باشد که شناخت علائم نیاز همسر به توجه بسیار می تواند به حفظ رابطه کمک کند.
رفیق بازی همسر

همسرتان بعد ازدواج هنوز رفیق باز است ؟ پس بخوانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رفیق بازی همسر یکی از مشکلاتی است که زندگی مشترک را از هم می پاشد و برای جلوگیری از این مشکل باید با روش های صحیح همسرتان را به خانواده و خود جذب کنید.
صفحه 1 از 17