نکات همسرداری

مقایسه همسر با دیگران
مقایسه همسر با دیگران یک یاز بدترین عادات زناشویی است که منجر به طلاق عاطفی بین زوجین می شود و اعتماد بنفس طرفین را به شدت پایین می آورد.
زن جذاب برای همسر

چگونه یک زن جذاب برای همسرمان باشیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مردان زنانی را جذاب می دانند که ظرافت زنانه داشته باشند و شاد باشند زیرا انسان های شاد جذاب ترند و زندگی راحت تری نسبت به بقیه دارند.
عوارض محبت زیاد

محبت و عشق زیاد به همسر عوارضی دارد جدی !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر همسرتان را خیلی دوست دارید و مدام به او محبت می کنید باید بدانید محبت زیادی به همسر می تواند عوارض مخربی روی رابطه شما داشته باشد.
لجبازی همسر

رفتار صحیح هنگامی که همسرتان لجبازی می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همسرانی که با کوچکترین مشکل لجبازی می کنند احتمالا از اعتماد به نفس کمی برخوردارند. در این مواقع سکوت کنید و شدت لجبازی او را افزایش ندهید.
زن و شوهر

عید نوروز فرصتی برای حل اختلاف با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در ایام عید نوروز که زمان بیشتری را با همسرتان هستید از ایجاد اختلافات مختلف جلوگیری کنید یا اگر مشکلی وجود دارد برطرف کنید تا از لحظات خوش این ایام با همسر خود لذت ببرید.
وابستگی همسر به خانواده

همسرم بیش از حد وابسته مادرش است چه کنم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از رایج ترین مشکلات زوج ها در زندگی مشترک وابستگی شدید همسر به خانواده و مادرش است که باید با رفتارهای صحیح و راهکارهای درست این وابستگی ها را کاهش دهید.
روش کلاس گذاشتن

کلاس گذاشتن دخترها در دوران نامزدی راه و روش داره !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی دورانی است که دختر و پسر بر شخصیت و رفتار یکدیگر شناخت پیدا می کنند پس دخترها باید روشهای برخورد مناسب با همسر خود را بلد باشند.
محبت به زن

محبتی که یک زن از طرف شوهرش نیاز دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک چیزی که زنان از شوهرشان انتظار دارند توجه و محبت است که آقایان برای حفظ و تقویت رابطه باید با این کارها به همسرشان ابراز محبت کنند.
بهترین همسر دنیا

چند روش برای اینکه بهترین همسر دنیا شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از هدف های همسرتان حمایت کنید و روزانه از او تعریف کنید و به خودتان برسید و برای دوستانتان وقت بگذارید تا بتوانید بهترین همسر دنیا شوید.
همسر دوم گرفتن

مردها به این دلایل همسر دوم میگیرند !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مردان معمولا به دلایلی مانند ثروت یا سرد بودن همسر در رابطه و یا فشار خانواده و ناباروری همسر به زن دوم گرفتن تمایل پیدا می کنند.
اشتباهات تازه مادرها

4 اشتباهی که فقط تازه مادرها مرتکب می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا بعد از تولد کودک زندگی پدر و مادر به کل عوض می شود و تازه مادرها باید به این نکته توجه کنند که نباید همسر خود را فراموش کنند و تمام وقت خود را برای نوزادشان بگذارند.
دلسردی همسر

کارهایی که باعث دلسردی همسرتان می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی در زندگی مشترک زوجین دچار دلسردی از یکدیگر می شوند که باید با شناخت عوامل دلسردکننده همسر خود در رابطه از بروز این مشکل جلوگیری کنند.
صحبت کردن با همسر

طرز صحیح صحبت کردن با همسرتان را بلدید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید فکر کنید صحبت کردن با همسر نیازی به یادگیری نداشته باشد اما توانایی یک گفت و گوی خوب با همسر می تواند روند زندگی شما را بهبود ببخشد.
علاقه مردان

رفتاری که می گوید عشق مردتان به شما کم شده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رفتار همسرتان تغییر کرده است و فکر می کنید به شما بی توجه شده است کم شدن علاقه مردان به زن و زندگی مشترک با نشانه هایی همراه است که باید آن ها را بدانید.
بهترین همسر

چگونه می توانم بهترین زن و همسر برای شوهرم باشم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای اینکه برای شوهرتان بهترین زن و همسر دنیا شوید باید در زندگی فدارکار و مهربان باشید و در مراحل سخت و مشکلات زندگی در کنار همسر خود بوده و از او پشتیبانی کنید.
صفحه 1 از 21