نکات همسرداری

همسر درون گرا
زنان برون گرا ممکن است در برخورد با شوهران درون گرای خود، دچار مشکلات و اختلافاتی بشوند اما رفتار با همسر درونگرا راه و روشی دارد که زنان باید برای بهبود رابطه بدانند.
اولویت همسر

آقا ؛ همسرت رو به همه ترجیح بده چون ....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آقایان باید همسرشان را به هر شخص دیگری ترجیح دهند و همسرشان را نسبت به همه در اولویت اول در زندگی قرار دهند حتی نسبت به پدر و مادر.
رگ خواب مردان

رگ خواب مردان دقیقا اینجاست !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقت آن رسیده که شما هم بدانید که چطور باید رگ خواب مردانتان را بیابید و خواسته هایتان را با همسرتان در میان بگذارید.
زندگی زناشویی

این 5 راز زندگی زناشویی تان را هرگز به کسی نگویید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حریم زندگی را حفظ کنید و از فاش شدن راز زندگی زناشویی خود در هر صورت بپرهیزید ، به خصوص رازهایی که به نظر شما شاید اهمیتی ندارند.
تنفر از شوهر

از شوهرتون متنفرید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فراز و نشیب های زندگی گاهی باعث می شود عشق زن به شوهرش به نفرت تبدیل شود و علت تنفر از شوهر در نمونه های مختلف متفاوت می باشد و علائم و پیامد های تنفر از شوهر نیز گوناگون می باشد.
سورپرایز شوهر

ایده ای رومانتیک برای سورپرایز کردن شوهر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید فکر کنید فقط زنان نیاز به ابراز عشق دارند اما واقعیت این است که باید بعضی مواقع با سورپرایز شوهرمان احساس خاص بودن به او بدهیم.
رفتار خانم ها

تغییر رفتار خانم ها وقتی از همسرشان ناراضی هستند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغییر ناگهانی رفتار خانم ها می تواند یک هشدار به آقایان باشد ، همسری که دیگر به شما برای مسائل روزمره متکی نیست و مثل سابق آرامش را در منزل فراهم نمی کند مطمئنا از چیزی ناراضی است.
همسر شکاک

ترفند افراد با سیاست در رفتار با همسر شکاک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر نسبت به همسرتان شکاک هستید و این مسئله شما را آزار می دهد به روزهای خوب زندگیتان فکر کنید و بدانید که او شما را برای ادامه زندگی اش انتخاب کرده است.
زشت ترین شوخی ها

دور این شوخی های زن و شوهری خط قرمز بکشید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی مشترک برخی از شوخی ها بین زن و شوهر ممکن است اختلافاتی را به وجود بیاورد که باید با شناخت و ترک زشت ترین شوخی ها از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.
رابطه خوب با همسر

کلمه کلیدی یک رابطه خوب با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه خوب با همسر یعنی حفظ استحکام زندگی زناشویی و ایجاد صمیمیت در زندگی مشترک ، برای دستیابی به این حس عالی بایستی بدانید که چه بگویید و چطور رفتار کنید.
شوهر ایده آل

یک شوهر ایده آل حتما این خصوصیات را دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن یک شوهر ایده آل از موهبت الهی است اگر مرد زندگی شما می تواند شما را بخنداند و از وقت گذراندن با شما لذت می برد بدنید که یک همسر ایده آل دارید.
عشق همسر

چطور متوجه احساس و عشق واقعی همسرم شوم؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ابراز عشق و علاقه در افراد متفاوت است و شاید شما توجه نکنید کوچکترین نکات نشانه عشق همسرتان به شما است دانستن این نکات کمک شایانی به شما می کند.
بعد از مرگ همسر

راه آرام شدن بعد از مرگ همسر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از دست دادن همسر و همدم زندگی بسیار سخت است و کنار آمدن با این موضوع دشوارتر می باشد. برای کنار آمدن با این موضوع و آرام شدن پس از مرگ همسر چه باید کرد؟
تکنیک های همسرداری

1 ماهه همسرتان را شیفته ی خود کنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه همسرتان را همچنان علاقه مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید از تکنیک های همسرداری استفاده کنید و با گذشت زمان رابطه عاشقانه تری داشته باشید.
الگوهای مخرب

الگوهای مخرب زندگی زوج های امروزی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی از رفتارهای اشتباه و الگوهای مخرب بیشترین فشارهای روانی را در روابط زناشویی زوجین ایجاد می کنند و منجر به مشکلات و اختلافات بزرگتر در زندگی می شود.
صفحه 1 از 16