نکات همسرداری

رفتار در خانه مادر شوهر
نحوه رفتار شما با خانواده شوهرتان تاثیر بسزایی در روابط تان با آن ها دارد بنابراین آشنایی با آداب رفتار در خانه مادر شوهر به شما برای بهبود رابطه کمک میکند.
جمله های معجزه گر

این جمله ها را حتما به همسرتان بگویید؛ معجزه میکند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک می توانید فقط با گفتن جمله های معجزه گر زندگی شیرین و لذت بخشی داشته باشید و هر روز عشق و علاقه خود را به همسرتان تثبیت کنید.
رابطه با همسر

10 کار ساده برای ساخت یک رابطه قوی با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوست دارید مهم ترین فرد زندگی همسرتان باشید و این کاملا طبیعی است پس بایستی راه و روش محکم شدن رابطه با همسرتان را بدانید.
رفیق بازی همسر

همسرتان بعد ازدواج هنوز رفیق باز است ؟ پس بخوانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رفیق بازی همسر یکی از مشکلاتی است که زندگی مشترک را از هم می پاشد و برای جلوگیری از این مشکل باید با روش های صحیح همسرتان را به خانواده و خود جذب کنید.
سیاست های زنانه همسرداری

سیاست های جادویی زنانه در همسرداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر خانمی باید با سیاست های زنانه همسرداری آشنا باشد تا بتواند در زندگی مشترکش موفق باشد و عشق همسرش به خودش را روز به روز افزایش دهد.
بی محبتی شوهر

با بی محبتی شوهرم چگونه رفتار کنم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات برخی خانم ها در زندگی زناشویی، کم محلی و بی‌محبتی شوهرشان است که می توانند با برخوردهای صحیح، عشق و محبت همسرشان را نسبت به خود جلب کنند.
اولویت همسر

آقا ؛ همسرت رو به همه ترجیح بده چون ....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آقایان باید همسرشان را به هر شخص دیگری ترجیح دهند و همسرشان را نسبت به همه در اولویت اول در زندگی قرار دهند حتی نسبت به پدر و مادر.
قبل از ازدواج

قبل از ازدواج حواست به این رفتارهای نامزدت باشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی و روزهای قبل از ازدواج زمان خوبی برای شماست تا همسرتان را بیشتر بشناسید، اگر رفتاری از او دیدید که نگران کننده بود به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
سیاست های شوهرداری

سیاست های شوهرداری که هر خانمی باید بداند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها در زندگی زناشویی می توانند با به کار بردن رازها و سیاست های شوهرداری و برخورد صحیح، رابطه گرم و صمیمی با همسر خود در زندگی مشترک داشته باشند.
مرد ایرادگیر

اگه زیاد به خانمت گیر میدی منتظر این اتفاقات باش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از آقایان همیشه در حال بهانه جویی و گیر دادن های بی مورد هستند. رفتارهای اشتباه این مردان اثرات بدی بر زندگی و همسرشان دارد.
گفتگو با همسر

گفتگوی درست با همسر برای استحکام زندگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای رفع ناراحتی میان زوجین گفتگو است اما گفتگو با همسر هم باید به نحوه صحیح انجام شود.
توجه به همسر

وقتی همسرتان از شما توجه می خواهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نیاز انسان به دیده شدن و توجه خواستن غیر قابل انکار می باشد و در این میان توجه به همسر بسیار مهم می باشد که شناخت علائم نیاز همسر به توجه بسیار می تواند به حفظ رابطه کمک کند.
منت کشی

منت کشی بعد قهر با همسر چطوری باشه بهتره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر در دعوایی که اخیرا با همسرتان داشتید شما مقصر بودید و قصد منت کشی دارید به او بگویید که اشتباه کرده اید و احساساتتان را با او درمیان بگذارید.
رفتار های زنانه

رفتاری زنانه که دل شوهرتو می بره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از مردان علایق خود در زندگی مشترک را بازگو نمیکنند اما رفتار هایی وجود دارند که آقایان را جذب میکند و این رفتار های زنانه را در همسرشان به شدت میپسندند.
برای شوهر

8 کاری که زن باسیاست برای شوهرش انجام نمی دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای همسرتان هر کاری حاضرید انجام دهید و این خیلی خوب است چرا که شما را برای ساخت یک زندگی مشترک محکم یاری می کند اما مواردی هست که به خاطر خود شما نباید برای شوهرتان انجام دهید.
صفحه 1 از 15