نکات همسرداری

تنفر زنان از شوهر
در زندگی مشترک مردان رفتارهایی انجام می دهند که باعث تنفر زنان از شوهر خود می شود پس با شناخت این رفتارها می توانید از بروز مشکلات در زندگی زناشویی جلوگیری کنید.
رفتار نادرست همسر

هیچ آدم عاقلی این رفتار همسرش رو تحمل نمیکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
صبر یکی از پایه های زندگی مشترک است اما در برخی شرایط صبر و تحمل کردن نتیجه عکس خواهد داشت و شما نباید این رفتارهای همسرتان را تحمل کنید.
تست همسر ایده آل

تست همسر ایده آل از روی رنگ مورد علاقه تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تست همسر ایده آل تستی است که در آن همسر شما با انتخاب یک رنگ از بین سه رنگ به شما خواهد گفت که آیا او می تواند همسری ایده ال برای شما باشد یا نه!
حل اختلافات زناشویی

توصیه کارشناسان برای حل اختلافات زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای حل اختلافات زناشویی در زندگی مشترک باید با روش های صحیح و درست با همسر خود در مواقع جر و بحث برخورد داشته باشیم تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنیم.
عادی شدن زندگی مشترک

واسه زندگی مشترک کسل کننده ات راه حل میخوای؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخلاف دیدگاه بسیاری از افراد عادی شدن زندگی مشترک امری طبیعی نیست و تاثیرات مخربی بر رابطه میگذارد پس باید به دنبال راه حل هایی برای جلوگیری از آن باشید.
زن ذلیل

مرد زن ذلیل کیست و راه نجاتش چیست؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
مردان زن ذلیل ویژگی هایی دارند که با خواندن این مقاله بیشتر با این دسته از افراد آشنا میشوید و اینکه راه نجات و رهایی مردان زن ذلیل را برای شما خواهیم گفت.
دروغ همسر

همسری که دروغ می گوید چه شکلی است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشخیص دروغ همسر کار زیاد سختی نیست ، زمانی که همسر شما واقعیت را از شما پنهان می کند وضعیت ظاهری و گفتار آن تغییر خواهد کرد.
پیام دادن به همسر

نتیجه زیادی پیام دادن به همسر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خیلی از افراد فکر می کنند پیام دادن زیاد به همسرشان دلیل بر خوب بودن رابطه شان است اما واقعیت چیز دیگریست و بهتر است بیشتر در این خصوص بدانید.
زن جذاب برای همسر

چگونه یک زن جذاب برای همسرمان باشیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانید یک زن جذاب برای همسر خود باشید و بتوانید قلب مردتان را تسخیر کنید باید یک سری خصوصیات که مردان را شیفته می کند را در خود به وجود بیاورید.
خواسته زن از همسرش

آقا، همسرت آرزو داره اینها رو بدونی!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان نسبت به مردان توجه بیشتری به جزئیات در زندگی مشترک دارند بنابراین توقعاتی از همسرشان دارند که مردان برای داشتن زندگی بهتر باید بدانند.
همسر غیر قابل اعتماد

همسر غیر قابل اعتماد چه شکلیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اعتماد یکی از مهم ترین پایه و اساس زندگی زناشویی خوب است ,آشنا شدن با نشانه های همسر غیر قابل اعتماد به شناخت همسر کمک بسیاری میکند.
نزدیک شدن به همسر

راز نزدیک شدن به همسر، همیناست که میگم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در زندگی مشترک هر کدام از زوجین مشغول روتین کاری هستند باید کمی هم برای همسرشان وقت بگذارند و به او نزدیک تر شوند تا آسیبی به روابط عاطفی آنها وارد نشود.
جذب همسر

12 راز با سیاست زنانه برای جذب همسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی های مشترک عشق و علاقه با گذشت زمان کمرنگ تر می شود اما راه های ساده ای برای جذب همسر وجود دارد که تنها با رفتارتان می توانید برای همیشه صمیمیت و عشق را در زندگیتان داشته باشید.
تغییر دادن همسر

تغییر دادن همسر اینجوری محاله!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که سعی در تغییر دادن همسرشان دارند از بدترین رفتارها و روش های نامناسبی استفاده می کنند که ممکن است نتیجه برعکس داشته باشد و به رابطه شان آسیب بزند.
تسخیر قلب شوهر

قلب شوهرتان را اینگونه تسخیر کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر میخواهید شوهرتان را عاشق خود کنید و قلب او را تسخیر کنید باید با راهکارها و سیاست های زنانه به او عشق بورزید تا عاشقانه شما را دوست داشته باشد.
صفحه 1 از 18