مشکلات ریه

علائم مشکل ریه

این علامت پوستی یعنی مشکل ریه داری و نمیدونی

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
علائم شناخته شده ای برای مشکلات ریه وجود دارند اما برخی علامت های ناآشنا مانند نشانه هایی در پوست خبر از بیماری خطرناک در ریه را میدهند که باید جدی گرفته شوند.
کمبود اکسیژن خون

نشانه ها و عوارض جدی کمبود اکسیژن خون

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمبود اکسیژن خون در بدن می تواند به طور ناگهانی در نتیجه مصرف برخی داروها یا یک حمله آسم شکل بگیرد، یا با گذشت زمان به واسطه مشکلات قلبی یا بیماری های ریوی، ایجاد شود.
اسکن پرفیوژن ریه

علائم نیاز بدن به اسکن هسته ای ریه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اسکن پرفیوژن ریه یک آزمایش عکس برداری است که برای تشخیص مشکلات خاص ریوی انجام می شود، البته انجام اسکن پرفیوژن ریه کاربردهای دیگری نیز دارد.
میوه برای ریه

بهترین میوه برای ریه هامون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ریه ها یک عضو بسیار حساس بدن انسان هستند که باید به خوبی از آن مراقبت کرد، برخی خوردنی ها و میوه ها برای بهبود عملکرد و کاهش التهاب ریه ها عالی است.
کج شدن انگشتان دست

به انگشتات نگاه کن، ببین این علامت خطرو دارن یا نه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغییری در شکل انگشتان شما می تواند نشان دهنده یک بیماری خطرناک باشد. با تشخیص سریع این تغییر می توانید بیماری را سریع تر درمان کنید.
علائم مشکل ریه

علائمی که میگه ریه تون مشکل داره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکلات ریوی در افراد امروزه به دلیل هوای آلوده بسیار افزایش یافته است، علائم و نشانه هایی وجود دارند که شاید ساده به نظر برسد اما خبر از مشکلات ریه می دهند.
ورم صورت سرطان ریه

علامت خطر سرطان ریه روی صورت!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرطان ریه یکی از رایج ترین سرطان ها در دنیاست بنابراین باید برای تشخیص و درمان سریع، علائم اولیه را بشناسید. یکی از علائم هشدار این بیماری روی صورت است.
عفونت ریه

علائم اصلی عفونت ریه و سینه پهلو + درمان گیاهی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عفونت ریه یا بیماری پنومونی معمولا با مشکلات تنفسی همراه است که بیشتر در افراد مسن و کودکان ایجاد می شود و درمان اصلی آن استفاده از آنتی بیوتیک ها می باشد.
پاکسازی ریه

پاکسازی ریه با روش های طبیعی و سنتی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
برای پاکسازی ریه شما می تواند از رژیم غذایی سالم و خاصی استفاده کنید موادی همچون کلم و انگور،پسته وغیره که می توند برای شما در این رژیم بسیار مفید باشد.
پاکسازی ریه

شربت گیاهی معجزه آسا برای پاکسازی کامل ریه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سیر یک ماده ی غذایی طبیعی و حاوی خواص درمانی فوق العاده ای است که می تواند برای تمیز کردن و پاکسازی ریه مؤثر باشد.
پردنیزولون

داروی پردنیزولون برای چه افرادی تجویز میشود؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داروی پردنیزولون از داروهای کورتیکواستروئید است که از ایجاد التهاب در بدن جلوگیری می کند. حتما باید قبل از مصرف این دارو درباره نحوه مصرف و عوارض آن بدانید.
بیماری ریه

8 بیماری در کمین ریه هامون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ریه حساس ترین و در عین حال حیاتی ترین عضو بدن است و همین طور مراقبت و پیشگیری از بیماری های شایع ریوی امری قابل توجه است.
تقویت ریه

بوعلی سینا برای تقویت ریه چه میخورد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حفظ سلامت ریه ها اهمیت زیادی در سیستم ایمنی بدن دارد بنابراین باید به توصیه متخصصان طب سنتی از مواد غذایی تقویت کننده ریه ها استفاده کنیم.
داشتن ریه سالم

با این خوردنی ها ریه هاتو تقویت کن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دنیای امروز به دلیل آلودگی شدید هوا در همه جا ریه ها خیلی حساس هستند و باید بیشتر مراقب آنها بود، برای مراقبت بهتر از ریه ها باید نکاتی را رعایت کنید.
بیماری عفونی ریوی

علائم انواع عفونت های ریوی در کودکان و بزرگسالان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری های عفونی ریوی مانند سیاه سرفه، آنفولانزای H1N1، آنفولانزای پرندگان،ذات الریه باکتریایی و غیره بر سیستم تنفسی و ریه تاثیر می گذارد.
صفحه 1 از 4