طلاق

طلاق بعد از تولد فرزند
برخی از زن و شوهرها بعد از تولد فرزندشان در زندگی مشترک دچار مشکلات و اختلافاتی به دلایل مختلفی از جمله استرس بالا یا ارتباط ناکافی می شوند و تصمیم به طلاق می گیرند.
طلاق توافقی

طلاق توافقی چطوریه و چه مضراتی داره ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
طلاق توافقی ساده ترین نوع طلاق است که در آن زوجین در مواردی مانند حضانت فرزند، نفقه و مهریه به توافق رسیده اند و می توانند به راحتی از یکدیگر جدا شوند.
منصرف شدن از طلاق

همسرم طلاق می خواهد چه کنم تا منصرف شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مردان برای منصرف شدن همسرشان از طلاق باید به آن ها اثبات کنند که پشیمان شده اند و تمایل به جبران زندگی گذشته خود دارند.
کودک بعد از طلاق

این رفتارهای شما بعد از طلاق کودک را بیشتر آزار می دهد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کودکان بعد از طلاق والدین دچار مشکلات روحی می شوند که والدین باید با رفتارهای مناسب با همسر سابق و کودک اثرات منفی طلاق بر کودک را کاهش دهند.
پیامدهای طلاق برای زنان

پیامدهای طلاق ؛ بلایی که سر زنان می آید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از پیامدهای طلاق برای زنان می توان به احساس عدم امنیت و اختلالات روانی اشاره کرد خانم ها بعد طلاق دیگر به راحتی نمی توانند به کسی اعتماد کنند.
کودک بعد از طلاق

نکاتی مهم برای گذراندن تعطیلات عید بعد از طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گذراندن تعطیلات بعد از طلاق بخصوص اگر فرزندی داشته باشید کمی متفاوت تر است اما هرگز با همسر سابق تان بحث نکنید و سعی کنید با هم در این مسئله به تفاهم برسید.
نکات مهم درباره طلاق

اگر تصمیم به طلاق گرفتن دارید حتما بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید از شریک زندگی تان جدا شوید بهتر است قبل از امضای برگه های طلاق به این نکات مهم توجه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.
تربیت فرزند بعد از طلاق

لطفا برای تربیت فرزند شاد و سالم بعد از طلاق بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طلاق والدین می تواند آسیب های روانی زیادی در کودکان داشته باشد اما مهم ترین کاری که والدین باید بعد از این اتفاق در زندگی انجام دهند، انتخاب روش صحیح تربیت فرزند بعد از طلاق است.
عوامل طلاق

مهم ترین اختلافات زوج ها قبل از طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه زوج ها دارای اختلاف هایی هستند که باید به آن ها رسیدگی کنند حل نکردن مشکلات و عدم صمیمت و نداشتن اطمینان از عواملی هستند که باعث طلاق می شوند.
بعد طلاق

راه رهایی از مشکلات روانی بعد طلاق و جدایی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
معمولا همه زوج ها بعد از جدایی و طلاق دچار آسیب های روانی و افسردگی می شوند که باید با راهکارهای موثر با این مشکلات مقابله کنند تا به نقطه آرامش در زندگیشان برسند.
طلاق

چطور در یک قدمی طلاق ، زندگی خود را نجات دهیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در زندگی مشترک شما مشکلی ایجاد شده است و قصد جدایی دارید پیش از تصمیم خود خوب فکر کنید و با راهکارهایی زندگی خود را نجات دهید و از طلاق جلوگیری کنید.
صحبت با کودک درباره طلاق

صحبت با کودک درباره طلاق چگونه باشد صحیح است؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
والدینی که تصمیم طلاق و جدایی از یکدیگر را دارند باید در فرصتی مناسب و با شیوه صحیح درباره طلاق با کودکان خود صحبت کنند تا به روحیات فرزندشان آسیبی نرسد.
طلاق

علائمی که می گوید زمان طلاق فرا رسیده است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک مشکلات زیادی به وجود می آید که شاید شما را به فکر طلاق بیندازد اما طلاق زمان خاص خود را دارد و باید با اصول و در زمان مناسب انجام شود.
پس از طلاق

زندگی پس از طلاق را به آرامش برسان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از طلاق همه چیز برای شما درهم ریخته و درگیر کننده است ، افکار و احساساتتان به سمت و سویی می رود و شما را به زندگی مشترک گذشته باز می گرداند در این شرایط باید اینطور رفتار کنید.
زندگی بعد طلاق

راه بازگشت به زندگی بعد از انواع طلاق و جدایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد طلاق ممکن است افراد دچار افسردگی و مشکلات شبیه شوند با باور کردن طلاق و کنار آمدن با آن می توانید یک زندگی جدید را شروع کنید.
صفحه 1 از 7