طلاق

حسرت بعد از طلاق
طلاق از دشوار ترین تصمیمات افراد در زندگی است. آگاهی از برخی نکات قبل از طلاق به شما برای گرفتن تصمیم درست و نداشتن حسرت بعد از آن کمک بسزایی میکند.
طلاق

علائمی که می گوید زمان طلاق فرا رسیده است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک مشکلات زیادی به وجود می آید که شاید شما را به فکر طلاق بیندازد اما طلاق زمان خاص خود را دارد و باید با اصول و در زمان مناسب انجام شود.
واکنش بدن به جدایی و طلاق

چند اتفاق بد که بعد از طلاق در بدن می افتد !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اضطراب ، درد قفسه سینه ،درد های عظلانی و ...مشکلاتی هستند که ممکن است بعد از طلاق به سراغ زوج هایی بیایند که زندگی مشترک خود را از دست داده اند.
طلاق

چطور در یک قدمی طلاق ، زندگی خود را نجات دهیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در زندگی مشترک شما مشکلی ایجاد شده است و قصد جدایی دارید پیش از تصمیم خود خوب فکر کنید و با راهکارهایی زندگی خود را نجات دهید و از طلاق جلوگیری کنید.
منصرف شدن از طلاق

همسرم طلاق می خواهد، چه کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری و منصرف کردن همسرتان از طلاق و جدایی، همیشه یک روزنه امیدی وجود دارد که با یک یا چند ابتکار به عمل ساده می توانید این کار را انجام دهید.
نکات مهم درباره طلاق

اگر تصمیم به طلاق گرفته اید بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید از شریک زندگی تان جدا شوید بهتر است قبل از امضای برگه های طلاق به این نکات مهم توجه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.
طلاق

ابراز عشق عجیب خانم بازیگر به شوهرش بعد طلاق!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زن و شوهر بازیگری که به جرئت یکی از جنجالی ترین طلاق های ثبت شده چهره های معروف را داشتند، همچنان در حال خبرسازی هستند.
زندگی بعد طلاق

راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از طلاق ممکن است افراد دچار افسردگی و ناامیدی شوند ولی با باور کردن طلاق و کنار آمدن با آن و انتخاب راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق می توانید از این مشکلات دوری کنید.
اشتباهات بعد از طلاق

اشتباهات بد زن و مرد بعد از طلاق

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از زنان و مردان بعد از طلاق رفتارها و کارهای اشتباهی انجام می دهند که موجب ایجاد آسیب های روحی روانی بیشتری در خودشان می شود.
عوامل طلاق

مهم ترین اختلافات زوج ها قبل از طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه زوج ها دارای اختلاف هایی هستند که باید به آن ها رسیدگی کنند حل نکردن مشکلات و عدم صمیمت و نداشتن اطمینان از عواملی هستند که باعث طلاق می شوند.
مردان بعد طلاق

اشتباه بزرگ مردان ایرانی بعد طلاق

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طلاق یکی از ناخوشایند ترین اتفاقات در زندگی همه است و انسان ها ممکن است تحت تاثیر این موضوع کارهای اشتباهی انجام دهند آقایان هم از این قاعده مستثنا نیستند.
کودک طلاق

بخاطر بچه هام طلاق بگیرم یا زندگی کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در بعضی از مراحل زندگی به اتمام رساندن زندگی مشترک هرچقدرم که سخت به نظر بیاد ممکن است درست ترین تصمیم باشد، و از آسیب های احتمالی جلوگیری شود.
ازدواج همسر سابق

بهترین طرز برخورد با ازدواج همسر سابق

زمان مطالعه : 11 دقیقه
نحوه برخورد شما با ازدواج همسر سابقتان به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان با یادگیری رفتار های مناسب نسبت به این موقعیت واکنش درستی را از خود بروز بدهید.
پس از طلاق

زندگی پس از طلاق را به آرامش برسان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از طلاق همه چیز برای شما درهم ریخته و درگیر کننده است ، افکار و احساساتتان به سمت و سویی می رود و شما را به زندگی مشترک گذشته باز می گرداند در این شرایط باید اینطور رفتار کنید.
شکست عشقی سلبریتی ها

جنجالی ترین شکست های عشقی سلبریتی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی خصوصی سلبریتی ها همیشه به قشنگی عکسها و خبرهایی که از آنها می بینید و می شنوید نیست، اتفاقات جنجالی زیادی در روابطشان رخ می دهد که از آنها بی خبر هستید.
صفحه 1 از 5