طلاق

منصرف شدن از طلاق

همسرم طلاق می خواهد، چه کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری و منصرف کردن همسرتان از طلاق و جدایی، همیشه یک روزنه امیدی وجود دارد که با یک یا چند ابتکار به عمل ساده می توانید این کار را انجام دهید.
طلاق

چطور در یک قدمی طلاق ، زندگی خود را نجات دهیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در زندگی مشترک شما مشکلی ایجاد شده است و قصد جدایی دارید پیش از تصمیم خود خوب فکر کنید و با راهکارهایی زندگی خود را نجات دهید و از طلاق جلوگیری کنید.
نکات مهم درباره طلاق

اگر تصمیم به طلاق گرفته اید بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید از شریک زندگی تان جدا شوید بهتر است قبل از امضای برگه های طلاق به این نکات مهم توجه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.
شکست عشقی سلبریتی ها

جنجالی ترین شکست های عشقی سلبریتی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی خصوصی سلبریتی ها همیشه به قشنگی عکسها و خبرهایی که از آنها می بینید و می شنوید نیست، اتفاقات جنجالی زیادی در روابطشان رخ می دهد که از آنها بی خبر هستید.
زندگی بعد طلاق

راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از طلاق ممکن است افراد دچار افسردگی و ناامیدی شوند ولی با باور کردن طلاق و کنار آمدن با آن و انتخاب راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق می توانید از این مشکلات دوری کنید.
گرانترین طلاق

گرانترین طلاق در میان هالیوودی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افراد مشهور دنیا هم مانند افراد دیگر برای طلاق و تمام کردن یک زندگی خسارت زیادی پرداخت کرده اند. سلبریتی هایی که گران ترین طلاق را داشته اند بشناسید.
اقدام عجیب داماد

اقدام عجیب داماد صبح فردای روز عروسی!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داماد مصری که زندگی خود را با هزار ذوق و شوق با همسر مورد علاقه اش شروع کرده بود، ناگهان به دلیل عجیبی صبح فردای عروسی تصمیم به اقدام شوکه کننده ای گرفت.
اشتباهات بعد از طلاق

اشتباهات بد زن و مرد بعد از طلاق

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از زنان و مردان بعد از طلاق رفتارها و کارهای اشتباهی انجام می دهند که موجب ایجاد آسیب های روحی روانی بیشتری در خودشان می شود.
ازدواج و طلاق

کاهش 36 درصدی ازدواج

تاریخ انتشار : 3 آبان 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
گزارش های رسمی از روند افزایشی طلاق و کاهش ازدواج در 10 سال گذشته حکایت دارد.
گلاب آدینه و سیما تیرانداز

چهره های معروفی که باهم جاری بودند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از بازیگران مشهور زن سینما در عرصه هنر با یکدیگر جاری و فامیل شده اند که آنها را در این بخش از نمناک معرفی می کنیم.
ازدواج همسر سابق

بهترین طرز برخورد با ازدواج همسر سابق

زمان مطالعه : 11 دقیقه
نحوه برخورد شما با ازدواج همسر سابقتان به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان با یادگیری رفتار های مناسب نسبت به این موقعیت واکنش درستی را از خود بروز بدهید.
کودک طلاق

بخاطر بچه هام طلاق بگیرم یا زندگی کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در بعضی از مراحل زندگی به اتمام رساندن زندگی مشترک هرچقدرم که سخت به نظر بیاد ممکن است درست ترین تصمیم باشد، و از آسیب های احتمالی جلوگیری شود.
کوتاه ترین ازدواج هالیوودی

سلبریتی هایی که مراسم ازدواجشون رو بهم زدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از ستاره های هالیوودی هستند که بنا به دلایل مختلفی مراسم ازدواجشان بهم خورده است، سلبریتی هایی که بهم خوردن عروسی آنها تعجب همگان را به همراه داشته است.
گران ترین طلاق های دنیا

طلاق میلیاردی آقا و خانم معروف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تا به حال طلاق هایی در میان چهره ها و افراد معروف جهان اتفاق افتاده است که هزینه های بسیار زیاد و غیر قابل باوری را به همراه داشته است!
طلاق عجیب

درگیری زشت زن و شوهر جوان سر حمام!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمام دلیل اصلی درگیری و اختلاف زوج جوانی بود که راهی دادگاه شده بودند، مرد خانه پس از مدتها بی توجهی به خواسته ی همسرش حالا به التماس افتاده بود.
صفحه 1 از 5