طلاق

کودک طلاق
در بعضی از مراحل زندگی به اتمام رساندن زندگی مشترک هرچقدرم که سخت به نظر بیاد ممکن است درست ترین تصمیم باشد، و از آسیب های احتمالی جلوگیری شود.
کوتاه ترین ازدواج هالیوودی

سلبریتی هایی که مراسم ازدواجشون رو بهم زدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از ستاره های هالیوودی هستند که بنا به دلایل مختلفی مراسم ازدواجشان بهم خورده است، سلبریتی هایی که بهم خوردن عروسی آنها تعجب همگان را به همراه داشته است.
گلاب آدینه و سیما تیرانداز

چهره های معروفی که باهم جاری بودند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از بازیگران مشهور زن سینما در عرصه هنر با یکدیگر جاری و فامیل شده اند که آنها را در این بخش از نمناک معرفی می کنیم.
گران ترین طلاق های دنیا

طلاق میلیاردی آقا و خانم معروف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تا به حال طلاق هایی در میان چهره ها و افراد معروف جهان اتفاق افتاده است که هزینه های بسیار زیاد و غیر قابل باوری را به همراه داشته است!
طلاق عجیب

درگیری زشت زن و شوهر جوان سر حمام!

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمام دلیل اصلی درگیری و اختلاف زوج جوانی بود که راهی دادگاه شده بودند، مرد خانه پس از مدتها بی توجهی به خواسته ی همسرش حالا به التماس افتاده بود.
منصرف شدن از طلاق

همسرم طلاق می خواهد ، چه کنم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری و منصرف کردن همسرتان از طلاق و جدایی، همیشه یک روزنه امیدی وجود دارد که با یک یا چند ابتکار به عمل ساده می توانید این کار را انجام دهید.
پس از طلاق

زندگی پس از طلاق را به آرامش برسان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از طلاق همه چیز برای شما درهم ریخته و درگیر کننده است ، افکار و احساساتتان به سمت و سویی می رود و شما را به زندگی مشترک گذشته باز می گرداند در این شرایط باید اینطور رفتار کنید.
نکات مهم درباره طلاق

اگر تصمیم به طلاق گرفته اید بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید از شریک زندگی تان جدا شوید بهتر است قبل از امضای برگه های طلاق به این نکات مهم توجه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.
طلاق بریتنی اسپیرز

طلاق خانم بازیگر 55 ساعت بعد ازدواج!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم بازیگر و خواننده ی معروف که در جریان یک عشق زودگذر تصمیم به ازدواج گرفته بود خیلی زود و بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی از همسرش جدا شد.
طلاق

علائمی که می گوید زمان طلاق فرا رسیده است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک مشکلات زیادی به وجود می آید که شاید شما را به فکر طلاق بیندازد اما طلاق زمان خاص خود را دارد و باید با اصول و در زمان مناسب انجام شود.
عجیب ترین طلاق ها

طلاق عجیب بخاطر صدای دهان شوهر!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درخواست طلاق و جدایی از همسر همیشه به خاطر مسائلی که هر روز درموردشان می شنویم اتفاق نمی افتد، گاهی دلیل درخواست یک مسئله خنده دار است.
طلاق

چطور در یک قدمی طلاق ، زندگی خود را نجات دهیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در زندگی مشترک شما مشکلی ایجاد شده است و قصد جدایی دارید پیش از تصمیم خود خوب فکر کنید و با راهکارهایی زندگی خود را نجات دهید و از طلاق جلوگیری کنید.
زندگی بعد طلاق

راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از طلاق ممکن است افراد دچار افسردگی و ناامیدی شوند ولی با باور کردن طلاق و کنار آمدن با آن و انتخاب راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق می توانید از این مشکلات دوری کنید.
طلاق گرفتن

شرایط طلاق در ایران و قوانین آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در قانون برای جدایی زن و شوهر از یکدیگر راه های مختلفی پیش بینی شده است، یعنی با وجود شرایطی خاص زن و مرد می توانند از هم طلاق بگیرند.
اشتباهات بعد از طلاق

اشتباهات بد زن و مرد بعد از طلاق

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از زنان و مردان بعد از طلاق رفتارها و کارهای اشتباهی انجام می دهند که موجب ایجاد آسیب های روحی روانی بیشتری در خودشان می شود.
صفحه 1 از 5