طلاق

منصرف شدن از طلاق

همسرم طلاق می خواهد، چه کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری و منصرف کردن همسرتان از طلاق و جدایی، همیشه یک روزنه امیدی وجود دارد که با یک یا چند ابتکار به عمل ساده می توانید این کار را انجام دهید.
زندگی بعد طلاق

راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از طلاق ممکن است افراد دچار افسردگی و ناامیدی شوند ولی با باور کردن طلاق و کنار آمدن با آن و انتخاب راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق می توانید از این مشکلات دوری کنید.
طلاق

چطور در یک قدمی طلاق ، زندگی خود را نجات دهیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در زندگی مشترک شما مشکلی ایجاد شده است و قصد جدایی دارید پیش از تصمیم خود خوب فکر کنید و با راهکارهایی زندگی خود را نجات دهید و از طلاق جلوگیری کنید.
پس از طلاق

زندگی پس از طلاق را به آرامش برسان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از طلاق همه چیز برای شما درهم ریخته و درگیر کننده است ، افکار و احساساتتان به سمت و سویی می رود و شما را به زندگی مشترک گذشته باز می گرداند در این شرایط باید اینطور رفتار کنید.
طلاق

هیچ آدم عاقلی بعد طلاق اینکارو نمیکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طلاق از دشوار ترین مشکلاتی است که پشت سر گذاشتن آن بسیار سخت است اما برخی افراد اشتباهات بزرگی را بعد از طلاق انجام میدهند که باعث آسیب های زیادی میشود.
حسرت بعد از طلاق

ای کاش قبل طلاق منم اینها رو میدونستم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طلاق از دشوار ترین تصمیمات افراد در زندگی است. آگاهی از برخی نکات قبل از طلاق به شما برای گرفتن تصمیم درست و نداشتن حسرت بعد از آن کمک بسزایی میکند.
اشتباهات بعد از طلاق

بدترین اشتباه زن و شوهرهای امروزی، بعد طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از زنان و مردان بعد از طلاق رفتارها و کارهای اشتباهی انجام می دهند که موجب ایجاد آسیب های روحی روانی بیشتری در خودشان می شود.
ازدواج همسر سابق

بهترین طرز برخورد با ازدواج همسر سابق

زمان مطالعه : 11 دقیقه
نحوه برخورد شما با ازدواج همسر سابقتان به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان با یادگیری رفتار های مناسب نسبت به این موقعیت واکنش درستی را از خود بروز بدهید.
مردان بعد طلاق

اشتباه بزرگ مردان ایرانی بعد طلاق

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طلاق یکی از ناخوشایند ترین اتفاقات در زندگی همه است و انسان ها ممکن است تحت تاثیر این موضوع کارهای اشتباهی انجام دهند آقایان هم از این قاعده مستثنا نیستند.
نکات مهم درباره طلاق

اگر تصمیم به طلاق گرفته اید بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید از شریک زندگی تان جدا شوید بهتر است قبل از امضای برگه های طلاق به این نکات مهم توجه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.
عوامل طلاق

مهم ترین اختلافات زوج‌ها قبل از طلاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه زوج‌ها دارای اختلاف‌هایی هستند که باید به آن‌ها رسیدگی کنند؛ حل نکردن مشکلات و عدم صمیمت و نداشتن اطمینان از عواملی هستند که باعث طلاق می شوند.
کودک طلاق

بخاطر بچه هام طلاق بگیرم یا زندگی کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در بعضی از مراحل زندگی به اتمام رساندن زندگی مشترک هرچقدرم که سخت به نظر بیاد ممکن است درست ترین تصمیم باشد، و از آسیب های احتمالی جلوگیری شود.
طلاق

علائمی که می گوید زمان طلاق فرا رسیده است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک مشکلات زیادی به وجود می آید که شاید شما را به فکر طلاق بیندازد اما طلاق زمان خاص خود را دارد و باید با اصول و در زمان مناسب انجام شود.
واکنش بدن به جدایی و طلاق

چند اتفاق بد که بعد از طلاق در بدن می افتد!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اضطراب ، درد قفسه سینه ،درد های عظلانی و ...مشکلاتی هستند که ممکن است بعد از طلاق به سراغ زوج هایی بیایند که زندگی مشترک خود را از دست داده اند.
اقدام عجیب داماد

اقدام عجیب داماد صبح فردای روز عروسی!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داماد مصری که زندگی خود را با هزار ذوق و شوق با همسر مورد علاقه اش شروع کرده بود، ناگهان به دلیل عجیبی صبح فردای عروسی تصمیم به اقدام شوکه کننده ای گرفت.
صفحه 1 از 4