زیبایی پوست

آلوئه ورا و پوست
استفاده از آلوئه ورا فواید بسیار زیادی برای پوست و موی شما دارد، آلوئه ورا گیاه پرخاصیتی است که برای هر قسمت از پوست و مو شما به صورت جداگانه مفید خواهد بود.
جوش سرسیاه بینی

محو دانه های سرسیاه بینی در عرض 5 دقیقه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نقطه های مزاحم سرسیاه روی بینی و چانه را با یک روش خانگی سریع و راحت پاک کنید. برای انجام این روش نیاز به وسایل و مواد خاصی نخواهید داشت.
اسانس صورت

اسانس صورتی که زنان کره ای زیاد استفاده میکنن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالهاست که همه به دنبال کشف راز شفافیت پوست هستند، زیبایی پوست تنها به ژنتیک وابسته نیست؛ استفاده از اسانس های پوستی نیز در این قضیه نقش بسیار موثری دارد.
لیزر فوتونا

لیزر فوتونا برای افرادی که دنبال زیبایی سریع هستند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لیزر فوتانا ابزار جدید برای لیف و جوانسازی پوست بدون جراحی است که بعد از آن نیاز به استراحت و ریکاوری نیست و درمانی تاثیر گذار است.
وکس صورت

وکس عالی صورت با آنچه در خانه دارید + روش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای رفع همیشگی موهای زائد صورت می توانید با مواد طبیعی و گیاهی که بدون ضرر هستند وکس خانگی صورت تهیه و استفاده کنید.
بازگشت زیبایی چهره

دوست داری زیبایی و جوونی صورتت برگرده؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه دوست دارند که جوانی چهره شان همیشگی باشد و پوست صافی داشته باشند، برای بازگشت زیبایی به چهره تان کافیست نکاتی را داخل روتین روزانه پوستی خود قرار دهید.
کاربردهای ماست

چند کاربرد جالب ماست که شاید ندانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علاوه بر این که مصرف ماست فواید بسیاری برای سلامت بدن انسان دارد، استفاده صحیح از ماست کاربردهایی برای پوست مو و زیبایی و ... به همراه دارد.
جوانسازی پوست صورت

با این روش پوست شما جوان، زیبا و شاداب می شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن پوست جوان و شاداب دغدغه بسیاری از بانوان است که اغلب با افزایش سن به دنبال راهی برای جوان نگه داشتن پوست صورت خود هستند.
خیار برای پوست

روشی که با خیار بهترین پوست و مو را داشته باشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خیار پوست را شفاف، درخشان و زیبا می کند. میوه خیار و استفاده صحیح از آب این میوه پرخاصیت به روش هایی که در ادامه خواهید خواند برای تقویت و رفع مشکلات مو فوق العاده خواهد بود.
خاک رس پوست

با خاک رس پوست صورت را سفت و کشیده کنید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حفظ جوانی چهره برای خانم ها بسیار مهم و حائز اهمیت است، استفاده از خاک رس پوست شل و افتاده صورت را به حالتی کشیده و سفت نزدیک می کند.
تونر پوست

تونر صورت چیست و چه کاربردی دارد ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تونرها باقیمانده اثرات مواد آرایشی و سلول های مرده را از روی سطح پوست پاک می کنند و باعث شادابی و طراوات پوست می شوند اما نباید در استفاده آن زیاده روی کنید.
تفاوت مرطوب کننده و لوسیون

فرقی که مرطوب کننده با لوسیون داره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لوسیون‌ها و مرطوب‌کننده‌ها از پرکاربردترین کرم‌ها برای سلامت پوست هستند؛ اما این در حالی می‌باشد که این دو کرم تفاوت‌های محسوسی نسبت به یکدیگر دارند.
صبحانه

صبحانه ای که چهره را زشت میکند

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای اکثر افراد صبحانه هیجان انگیزترین وعده غذایی است اما برخی از غذاهای رایج میز صبحانه شما میتواند مضر باشد، چند نمونه از بدترین خوردنی ها در صبحانه را معرفی میکنیم.
پوست زنان کره

راز اصلی پوست صاف و بدون لک کره ای ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان جوان کره ای دارای پوستی زیبا و صاف هستند. این خانم ها روزانه روتین پوستی خاصی دارند که موجب جلوگیری از پیری پوست و شفافیت پوست آن ها می شود.
زیبایی پوست صورت

یه معجون ارزون برای خوشگل شدن پوستت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکثر خانم ها به دنبال راهی برای داشتن پوستی شفاف و چهره ای زیبا هستند، اگر شما هم جزء این دسته هستید میتوانید از معجون های زیبایی خانگی استفاده کنید.
صفحه 1 از 12