زیبایی پوست

سرم پوست صورت
سرم پوست یکی از محصولات موثر و پرطرفدار در روتین مراقبت پوست است و با تأمین مواد مغذی مورد نیاز پوست، باعث زیبایی و سلامت آن میشود.
ماسک صورت خسته

ماسک برای رفع خستگی چهره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی ممکن است دور چشمانتان سیاه و یا لکه های کم رنگی روی پوست صورت نشسته و چهره شما را خسته نشان دهد، ماسک های خانگی عالی برای رفع خستگی چهره وجود دارد.
عادات نادرست

عاداتی که زشت و پیرتان می کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شما هم ناخن هایتان را می جوید یا با موهای خود بازی می کنید؟ این موارد تنها چند نمونه از عادات نادرستی است که باعث پیری و زشتی پوست شما می شود.
لکه های پوستی

خداحافظی با لکه های ناشی از افزایش سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر برای رفع و درمان لکه های پوستی روش های مختلف را امتحان کرده اید، باید بگوییم روش های طبیعی ساده اما کاربردی وجود دارد که برای رفع این لکه ها بسیار مناسب است.
آب رسانی پوست

ترفند آبرسانی حرفه ای پوست در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لایه برداری، هیدراته کردن و آبرسانی پوست در خانه و با استفاده از مواد طبیعی هم ممکن است، البته برای آبرسانی پوست با مواد طبیعی در خانه هم ترفندهای مختلفی وجود دارد.
ماسک دارچین

ماسک های دارچینی برای زیبایی پوست صورت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دارچین یکی از عناصر مهم در سفت شدن و جلوگیری از پیری پوست است که میتوان آن را با مواد دیگر مثل ماست یا روغن زیتون ترکیب کرد و یک ماسک عالی برای صورت ساخت.
زیبایی پوست زنان کره ای

پوست زنان کره ای با این ماسکها زیباست

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زنان کره ای و آسیای شرقی از پوست شفاف و زیبایی برخوردارند که بدون شک با مواد طبیعی و ماسک های خانگی طبیعی امکان پذیر است.
خیار برای پوست

روشی که با خیار بهترین پوست و مو را داشته باشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خیار پوست را شفاف، درخشان و زیبا می کند. میوه خیار و استفاده صحیح از آب این میوه پرخاصیت به روش هایی که در ادامه خواهید خواند برای تقویت و رفع مشکلات مو فوق العاده خواهد بود.
ماسک صورت

چند ماسک ساده و کم هزینه صورت که جادو می کنند !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
چند نوع ماسک ارزان و کم هزینه وجود دارد که برای پوست بسیار عالی می باشد، ماسک های صورت خانگی که برای انواع مختلف پوست مفید است و به بهبود سلامت پوست کمک شایانی می کند.
جوانسازی پوست صورت

با این روش پوست شما جوان، زیبا و شاداب می شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن پوست جوان و شاداب دغدغه بسیاری از بانوان است که اغلب با افزایش سن به دنبال راهی برای جوان نگه داشتن پوست صورت خود هستند.
زیبایی صورت

راز قبل خواب اونایی که هر روز خوشگلتر میشن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پرسیده بودید که چرا صبح ها زشت هستیم؛ در پاسخ باید بگوییم دلیلش ندانستن رازهایی است که برای زیبا بیدار شدن از خواب باید بدانید.
خوراکی های جوان کننده

خوردنی که پوست رو هر روز جوون تر میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از افراد برای داشتن پوستی جوان و زیبا راه حل های پر ریسک و دشواری را امتحان میکنند درحالی که بسیاری از مواد تاثیر زیادی بر جوانسازی پوست دارند.
خاک رس پوست

با خاک رس پوست صورت را سفت و کشیده کنید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حفظ جوانی چهره برای خانم ها بسیار مهم و حائز اهمیت است، استفاده از خاک رس پوست شل و افتاده صورت را به حالتی کشیده و سفت نزدیک می کند.
اسانس صورت

اسانس صورتی که زنان کره ای زیاد استفاده میکنن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالهاست که همه به دنبال کشف راز شفافیت پوست هستند، زیبایی پوست تنها به ژنتیک وابسته نیست؛ استفاده از اسانس های پوستی نیز در این قضیه نقش بسیار موثری دارد.
اسکراب

فرمول اسکراب خانگی بدن؛ جوانساز و سفید کننده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اسکراب صورت و بدن، سلول های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می کند.
صفحه 1 از 12