زیبایی پوست

روغن بچه
روغن بچه مزایای و کاربردهای بسیار زیادی دارد، از کاربرد بی نظیر روغن بچه می توان به رفع جرم گوش و فواید آن برای زیبایی پوست و مو اشاره کرد.
زیبایی در 40 سالگی

راز مهم زیبایی و جوان ماندن در 40 سالگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زیبایی و جوانی در 40 سالگی خواسته هر خانمی است که به راحتی میتوانید به خواسته تان برسید کافیست نکات ساده ای را رعایت کنید.
درمارولر چیست

چیزهایی که درباره درمارولر میگن چقدر درسته ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درمارولر چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟ درمارولر وسیله ای است که برای احیای پوست بسیار مفید است و استفاده از این وسیله می تواند وضعیت های مختلفی در پوست را درمان کند.
پوست صورت

موادی که هرگز نباید به پوستتان بمالید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پوست صورت برای زیبایی و جوان ماندن نیاز به مراقبت های خاصی ندارد. در این رابطه بهتر است ابتدا بدانید که چه مواد مضری با تماس با پوست موجب پیری و چروک شدن آن می شود.
وکس صورت

وکس عالی صورت با آنچه در خانه دارید + روش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای رفع همیشگی موهای زائد صورت می توانید با مواد طبیعی و گیاهی که بدون ضرر هستند وکس خانگی صورت تهیه و استفاده کنید.
ماسک آب برنج

ماسک آب برنج برای تنگ کردن منافذ پوست

زمان مطالعه : 12 دقیقه
ماسک آب برنج جزو ماسک های فوق العاده موثر برای جوانی پوست و جلوگیری از پیری پوست صورت است و همچنین بهترین روش درمان برای منافذ باز پوست ماسک آب و پودر پرنج است.
لکه های پوستی

خداحافظی با لکه های ناشی از افزایش سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر برای رفع و درمان لکه های پوستی روش های مختلف را امتحان کرده اید، باید بگوییم روش های طبیعی ساده اما کاربردی وجود دارد که برای رفع این لکه ها بسیار مناسب است.
جوانسازی پوست صورت

با این روش پوست شما جوان ، زیبا و شاداب می شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن پوست جوان و شاداب دغدغه بسیاری از بانوان است که اغلب با افزایش سن به دنبال راهی برای جوان نگه داشتن پوست صورت خود هستند.
خواص آرد برنج

خواص آرد برنج برای جویندگان خوشگلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آرد برنج از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و دارای خواص بسیار مناسبی می باشد که در ادامه با انواع آرد برنج و تمام خواص آرد برنج برای سلامت بدن، پوست و مو بیشتر آشنا می شوید.
درمان ملاسما

درمان خانگی ملاسما ؛ این لک های زشت و مزاحم

زمان مطالعه : 12 دقیقه
به لکه های تیره کوچک قهوه ای رنگ روی سطح پوست صورت ملاسما می گویند، ملاسما علل های متفاوتی دارد و درمان های طبیعی خانگی برای درمان ملاسما مناسب هستند.
منافذ باز پوست

منافذ باز پوست شما از کدام نوع است؟ درمانش چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وجود چربی یکی از علل باز شدن منافذ پوستی است منافذ پوست انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع آن باید برای درمانش اقدام سریعی انجام داد.
فیشیال

فیشیال چیست و چطور پوست را جوان می کند؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
امروزه فیشیال یکی از پرطرفدار ترین روش های مراقبت از پوست است که فواید بی نظیری مانند جلوگیری از پیری پوست، پاکسازی پوست و درمان آکنه و جوش دارد.
خواص جوش شیرین

معجزات جوش شیرین برای پوست ، مو و دندان

زمان مطالعه : 11 دقیقه
جوش شیرین از فواید شگفت انگیزی برای پوست و مو برخوردار است، همچنین استفاده از جوش شیرین برای درمان آکنه، داشتن پوستی درخشان، درمان سوختگی بسیار مفید است.
سرسیاه بینی

رفع نقطه های سرسیاه بینی در 5 دقیقه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نقطه های مزاحم سرسیاه روی بینی و چانه را با یک روش خانگی سریع و راحت پاک کنید. برای انجام این روش نیاز به وسایل و مواد خاصی نخواهید داشت.
عادت های زیبایی

عادت اشتباهی که زیبایی یک خانم را از بین می برد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خیلی از ما به عادت هایی دچار هستیم که زیبایی ما را تحت شعاع قرار می دهند ما نا آگاهانه با عادات اشتباه خود موجب پیرتر بنظر رسیدن خود می شویم.
صفحه 1 از 12