زیبایی پوست

سرم صورت
در سال های اخیر صنعت زیبایی از طریق کره ای ها پیشرفت زیادی کرده است و زیبایی پوست کره ای ها وابسته به سرم هایی است که استفاده می کنند.
افتادگی پوست گردن

چطوری میشه جلوی شل شدن پوست گردن رو گرفت؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افتادگی پوست گردن با افزایش سن خود را نشان می دهد و گردن را از حالت زیبایی که داشته خارج میکند که این موضوع تبدیل به یک معضل بزرگ برای خانم ها شده است.
پوست زنان کره

راز اصلی پوست صاف و بدون لک کره ای ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان جوان کره ای دارای پوستی زیبا و صاف هستند. این خانم ها روزانه روتین پوستی خاصی دارند که موجب جلوگیری از پیری پوست و شفافیت پوست آن ها می شود.
محصولات زیبایی

محصولات زیبایی که زیاد نباید روشون حساب کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هزاران نوع محصولات زیبایی وجود دارد و تعداد بی شماری از آنها مورد قبول متخصصان پوست نیستند زیرا اثر گذاری که در تبلیغات اشاره شده درمحصول دیده نمیشود.
زیبایی پوست صورت

یه معجون ارزون برای خوشگل شدن پوستت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکثر خانم ها به دنبال راهی برای داشتن پوستی شفاف و چهره ای زیبا هستند، اگر شما هم جزء این دسته هستید میتوانید از معجون های زیبایی خانگی استفاده کنید.
اسانس صورت

اسانس صورتی که زنان کره ای زیاد استفاده میکنن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالهاست که همه به دنبال کشف راز شفافیت پوست هستند، زیبایی پوست تنها به ژنتیک وابسته نیست؛ استفاده از اسانس های پوستی نیز در این قضیه نقش بسیار موثری دارد.
بخور پوست صورت

پوستی جوان و شاداب با نوعی بخور گیاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بخور صورت حتی با آب، راه حل موثری برای شفافیت و شادابی پوست است بخار آب باعث باز شدن منافذ پوستی، بهبود جریان خون پوست، طراوت و شادابی پوست می شود.
مواد غذایی مضر پوست

10 مواد غذایی مضر که پوست را زشت و پیر می کند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب افراد بدون آنکه بدانند از مواد غذایی استفاده می کنند که برای پوست مضر هستند و باعث پیری و افتادگی پوست صورت و بدن می شوند.
آیشواریا رای

آیشواریا برای زیبایی پوستش چیکار میکنه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آشواریا رای بازیگر و مدل هندی بی شک یکی از زیباترین زنان جهان است آشواریا برای زیبا و جوان ماندن صورتش اقدامات بسیار جالب انجام می دهد.
زیباتر شدن

بهترین ماده ی زیبایی صورت در خانه شماست

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای زیباتر شدن نیازی به محصولات زیبایی و لوازم آرایشی نیست شما می توانید با مواد طبیعی چهره ی جذاب و پوست زیبا داشته باشید.
زیبایی سریع پوست

10 باید و نباید یک متخصص برای زیبایی سریع پوست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شفافیت و سالم بودن پوست یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در زیبایی چهره می باشد پس اگر به دنبال زیبایی سریع پوست خود هستید باید نکاتی را برای مرقبت از آن رعایت کنید.
بازگشت زیبایی چهره

دوست داری زیبایی و جوونی صورتت برگرده؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه دوست دارند که جوانی چهره شان همیشگی باشد و پوست صافی داشته باشند، برای بازگشت زیبایی به چهره تان کافیست نکاتی را داخل روتین روزانه پوستی خود قرار دهید.
پوست بازیگران کره ای

تغذیه بازیگران زن کره ای برای زیبایی پوستشان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
علت پوست زیبا و شفاف سلبریتی های کره ای، رژیم غذایی خاصی است که روزانه رعایت می کنند. برای داشتن پوست زیبا این عادات غذایی سالم را بدانید.
دست زیبا

راز زنانی که دست های زیبا و جوان دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دستان زیبا نیازمند مراقبت های لازم و تغذیه صحیح هستند و اگر احساس می کنید که پوست دستانتان تغییر کرده‌اند و رو به پیری می روند، حتما اقدام به درمان کنید.
ماسک پوست موز

زیبایی و درخشندگی پوست با پوست موز !

زمان مطالعه : 10 دقیقه
موز علاوه بر فواید زیادی که برای بدن دارد، از پوست آن هم می توانید به عنوان ماده اصلی ماسک های زیبایی پوست صورت استفاده کنید.
صفحه 1 از 13