قند خون

قند خون
اگر به دنبال روشی بدون مصرف دارو و همچنین مؤثر برای کنترل سطح قند خون هستید باید عادت های مخربی که باعث اختلال در قند خون میشوند را در زندگی ترک کنید.
لیمو ترش

وقتی ترکیب آب و آب لیمو میخوریم، چی میشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از ویتامین های لیموترش می توان درصد بالای ویتامین ث، ویتامین های گروه ب و ویتامین آ، و از املاح معدنی بی شمار و بسیار مفید آن پتاسیم، منگنز، منیزیم و ... را نام برد.
گیاه کاهش قند خون

کاهش فوری قند خون با گیاهان تایید شده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه دیابت یکی از بیماری های شایع در جهان است اما روش های ساده ای وجود دارد که با مصرف گیاهان دارویی می توانید سطح قند خون را کاهش دهید.
قند خون بالا

بدترین نون واسه قند خونی ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نان از اصلی ترین خوراکی ها در تغذیه به شمار می آید اما افرادی که قند خون بالا دارند باید توجه ویژه ای به نوع نانی که میخورند داشته باشند.
قند نرمال بارداری

میزان قند خون نرمال در بارداری دقیقا چند است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دیابت بارداری بعد از دو آزمایش گلوکز تشخیص داده می شود که در هفته 24 تا 28 انجام می شود سعی کنید قند خون خود را تا حد ممکن نزدیک به حد نرمال نگه دارید.
قند خون

دیابت با سرعت داره میاد سراغت اگه ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد مبتلا به دیابت در حال افزایش هستند بنابراین باید اشتباهاتی که احتمال ابتلا به دیابت را در شما افزایش میدهند شناسایی کرده و از انجام آن ها بپرهیزید.
تست قند خون

بهترین زمان تست قند خون در خانه + روش و تفسیر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین زمان برای تست قند خون در خانه چه زمانی است؟ در ادامه با بهترین زمان تست قند خون، روش صحیح و آموزش اندازه گیری قند خون در خانه آشنا خواهید شد.
پایین نگه داشتن قند خون

برای کنترل و پایین نگه داشتن قند خونتان بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پایین نگه داشتن قند خون بدون دارو هم ممکن است کافیست تغذیه خود را اصلاح کرده و رژیم بدون قند را استفاده کنید و با کاهش وزن قند خونتان را کنترل کنید.
مصرف انسولین

افرادی که داروی انسولین مصرف می کنند ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انسولین هورمونی است که بدن آن را برای انتقال قند خون از جریان خون به سلول ها استفاده می کند و میزان تزریق آن در دیابت نوع یک و دو متفاوت است.
افت قند خون در نوزادان

از کجا متوجه افت قند خون نوزاد بشیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افت قند خون بعد از تولد یکی از مشکلاتی است که برخی از نوزادان به آن مبتلا می شوند و در صورتی که تشخیص داده نشده و درمان نشود خطرات جبران ناپذیری به وجود می آورد.
دیابت

کنترل موثرتر دیابت با داروی جدید ترکیبی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه کاهش قند خون تنها نیاز فرد مبتلا به دیابت نیست، بلکه کنترل عوارض بیماری های قلبی عروقی، فشار خون، مشکلات کلیوی و چاقی نیز برای این افراد حائز اهمیت است.
نشانه قند خون بالا

تغییری در پوست که نشانه خطرناک قند خون بالاست!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیستم بدنی و فکری تان دچار تغییر شده است ، حالاتی که پیش از این نداشته اید ؛ آیا می دانید کدام یک از این تغییرات می تواند نشانه قند خون بالا در شما باشد؟
قند خون نرمال

عدد قند خون نرمال و طبیعی چند است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مقدار گلوکز و قند خون انسان در طول روز و در شرایط مختلف متفاوت است و هر فردی باید میزان و عدد قند خون طبیعی و نرمال را بدانند تا از مبتلا شدن به بیماری دیابت جلوگیری کند.
کاهش گلوکز خون

کاهش گلوکز خون با کمک نوعی سوسمار سمی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری دیابت مشکلی است که اغلب افراد از آن رنج می برند ، اما به تازگی داروهایی کشف شده که برای بیماری دیابت و کاهش میزان گلوکز خون است.
افت قند خون

علامت مهم و نگران کننده افت ناگهانی قند خون چیست؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
کاهش سطح قند خون و گلوکز در بدن مشکلاتی را به همراه دارد و باید با داشتن یک رژیم غذایی مناسب از افت قند خون یا هیپوگلیسمی که اغلب در افراد مبتلا به دیابت رخ می دهد، جلوگیری کرد.
صفحه 1 از 3