دوران بارداری

بارداری همسر
نقش مردان در دوران بارداری بسیار مهم است دوران بارداری، دورانی است که نه تنها برای زنان بلکه برای مردان نیز ویژگی های خاصی دارد که نیاز به آمادگی دارند.
واکسن های بارداری

واکسن های ضروری قبل و طی دوران بارداری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم هایی که قصد بارداری دارند باید بدانند پیش از بارداری و در طول بارداری واکسن هایی را باید تزریق کنند تا از ابتلا به برخی بیماری های خطرناک پیشگیری کنند.
بارداری و استخوان درد

درمان درد استخوان های دست و پا در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استخوان درد را می توان یکی از مشکلات اساسی بانوان در دوران بارداری نام برد که به خاطر تغییرات مختلفی همچون اضافه وزن در بارداری به وجود می آید.
تلفن همراه بارداری

باید نبایدهای استفاده از تلفن همراه در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تلفن همراه، دوران بارداری و زایمان را همراه با عوارض و خطراتی می سازد که مادر و نوزاد هر دو درگیر آن می شوند. زمان استاندارد برای استفاده از آن در این دوران حساس باید رعایت شود.
تکان خوردن جنین

تکان خوردن جنین در شب نگران کننده است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جنین ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز شروع به تکان خوردن و لگد زدن کند این حرکات را می توان با آواز خواندن و موزیک و لالایی کاهش داد.
خانه تکاتی در بارداری

فوت و فن یک خانه تکانی بی خطر در بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانه تکاتی در بارداری با مشکلات فراوانی رو به رو است که برای جلوگیری از این قسم مشکلات باید شیوه صحیحی ازخانه تکانی را در پیش بگیرید.
ورزش پیلاتس در بارداری

شارژ بدن در بارداری با تمرینات مخصوص پیلاتس

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیلاتس یکی از بهترین ورزشها در دوران بارداری است که باعث تقویت قدرت و افزایش انعطاف بدن می شود.در ادامه تمام تمرینهای ورزش پیلاتس که مخصوص دوران بارداری است را معرفی خواهیم کرد .
یوگا در بارداری

یوگا در بارداری ؛ کدام ماه کدام حرکت ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
مادران باردار برای انجام تمرینات یوگا حتما بایستی به این ورزش در ماه های مختلف دوران بارداری خود آشنا باشند تا خطری جنین و خود آنها را تهدید نکند.
مادر باردار

بین دو بارداری چقدر باید فاصله باشد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از سوالات متداول خانواده ها فاصله مناسب بین بارداری ها می باشد. در این مطلب در مورد این موضوع و عوارض عدم فاصله گذاری درست بین دو بارداری پرداخته ایم.
دوران بارداری

واقعیتی از دوران بارداری که پزشکتان به شما نمیگوید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دوران بارداری یکی از شیرین ترین دوران های زندگی هر مادریست اما این دوران با تغییرات عجیب و غریبی همراه است که ممکن است ندانید.
مراقبت پوست در بارداری

باید های پوستی ویژه خانم های باردار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمون ها، تغییرات زیادی در پوست بدن ایجاد می شود بنابراین باید بدانید چه محصولات مراقبتی برای پوستتان در این دوران استفاده کنید.
زنان باردار شاغل

آنچه زنان باردار شاغل باید در 3 ماهه آخر حتما رعایت کنند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مهم ترین چیز برای زنان باردار شاغل یک غذای با کیفیت است در ماه های آخر به علت تغییرات هورمونی دچار استرس زیادی می شوند و مشکلاتی مثل عدم تمرکز و فراموشی دارند.
تشکیل قلب جنین

قلب جنین هفته چندم و چطور تشکیل می شود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قلب جنین از اولین اعضای بدن جنین است که رشد می کند و از روز اولی که قلب تشکیل می شود ضربان دارد و خون را به بدن جنین در حال رشد پمپاژ می کند.
اسپری مو

عوارض استفاده از اسپری مو در بارداری روی جنین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسپری ها و حالت دهنده های مو سلامت شما را تهدید می کنند به خصوص در دوران بارداری زیرا می تواند آسیب های غیر قابل جبران به جنین وارد کند.
تبخال لب در بارداری

تبخال لب در بارداری برای جنین خطر دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تبخال لب در دوران بارداری اغلب به دلیل تغییرات هورمونی، استرس و کمبود ویتامین ها ایجاد می شود و خطراتی را برای مادر و جنین به دنبال دارد.
صفحه 1 از 9