دوران بارداری

وضعیت هفته 37 بارداری
شما در هفته سی و هفتم بارداری تقریبا به بالاترین سایز خود رسیده اید و شکم شما نیز تغییر شکل داده که این ها نشانه ی آماده شدن جنین برای زایمان است.
تبخال لب در بارداری

تبخال لب در بارداری برای جنین خطر دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تبخال لب در دوران بارداری اغلب به دلیل تغییرات هورمونی، استرس و کمبود ویتامین ها ایجاد می شود و خطراتی را برای مادر و جنین به دنبال دارد.
زیبایی در بارداری

اقدامات زیبایی در بارداری ؛ کدام مجاز و کدام ممنوع ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مراقبت های “زیبایی در بارداری” باید با دقت و حساسیت بیشتری انجام شود، در ادامه نکات کاملی را در رابطه با انجام انواع خدمات زیبایی از رنگ کردن مو تا ... را خواهید خواند.
بارداری و خیانت همسر

باردارم و شوهرم خیانت کرده ؛ چه کنم؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
علت خیانت مردان در دوران بارداری می تواند نادیده گرفته شدن آن ها و کاهش رابطه زناشویی باشد اما روش هایی وجود دارد که می توانید در این دوران از خیانت همسرتان جلوگیری کنید.
سلامت دندان در بارداری

راز حفظ سلامت دهان و دندان در دوران بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سلامت دندان ها در هر دوره ای از زندگی بسیار مهم است و دوران بارداری نیز از آن مستثنی نیست زیرا سلامت کودک رابطه مستقیمی با سلامتی مادر دارد.
درمان لک بارداری

با آبلیمو از شر لک های بارداری خلاص شوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لک بارداری به لکه های قهوه ای رنگی گفته می شود که اغلب در سه ماه دوم یا سوم بارداری ایجاد می شوند که برای زنان بسیار ناخوشایند است.
کشیدن دندان در بارداری

قبل از کشیدن دندان در بارداری حتما بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری اگر دچار دندان درد شدید و نیاز به کشیدن یا عصب کشی دندان داشتید، حتما قبلا از انجام به این نکات مهم برای سلامت جنین تان توجه کنید.
بارداری و پیوند کلیه

خانمی که پیوند کلیه شده میتونه باردار شه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلات و نگرانی های زنانی که پیوند کلیه انجام داده اند، امکان بارداری آن هاست. زنان و مردان پیوند عضو میتوانند صاحب فرزند شوند اما نکات مهمی را باید قبل از بارداری بدانند.
بارداری و استخوان درد

درمان درد استخوان های دست و پا در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استخوان درد را می توان یکی از مشکلات اساسی بانوان در دوران بارداری نام برد که به خاطر تغییرات مختلفی همچون اضافه وزن در بارداری به وجود می آید.
وظایف همسر در بارداری

شیوه ی حمایت مرد از همسرش در بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زنان در بارداری به دلیل تغییر و تحول جسمانی و همچنین روحی و روانی نیاز به حمایت های عاطفی دارند که بیشتر این مسئولیت به عهده همسرشان است.
قبل از تولد

مشکل روحی روانی که قبل از تولد مبتلا می شویم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مطالعات نشان داده که ریشه بسیاری از بیماری ها مربوط به قبل از تولد است و تماما حالات مادر بر روی فرزند تاثیر می گذارد چه حالات روحی و چه حالات جسمی.
خجالت بارداری

آنچه نباید بخاطرش در بارداری خجالت بکشید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بارداری دورانی لبریز از شادی و شعف اما این دوران عوارضی نیز دارد که این عوارض می تواند بد، خجالت آور و آزاردهنده باشد.
واکسن های بارداری

واکسن های ضروری قبل و طی دوران بارداری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم هایی که قصد بارداری دارند باید بدانند پیش از بارداری و در طول بارداری واکسن هایی را باید تزریق کنند تا از ابتلا به برخی بیماری های خطرناک پیشگیری کنند.
اسپری مو

عوارض استفاده از اسپری مو در بارداری روی جنین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسپری ها و حالت دهنده های مو سلامت شما را تهدید می کنند به خصوص در دوران بارداری زیرا می تواند آسیب های غیر قابل جبران به جنین وارد کند.
مراقبت پوست در بارداری

باید های پوستی ویژه خانم های باردار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمون ها، تغییرات زیادی در پوست بدن ایجاد می شود بنابراین باید بدانید چه محصولات مراقبتی برای پوستتان در این دوران استفاده کنید.
صفحه 1 از 9