دوران بارداری

بارداری همسر
نقش مردان در دوران بارداری بسیار مهم است دوران بارداری، دورانی است که نه تنها برای زنان بلکه برای مردان نیز ویژگی های خاصی دارد که نیاز به آمادگی دارند.
تبخال لب در بارداری

تبخال لب در بارداری برای جنین خطر دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تبخال لب در دوران بارداری اغلب به دلیل تغییرات هورمونی، استرس و کمبود ویتامین ها ایجاد می شود و خطراتی را برای مادر و جنین به دنبال دارد.
ترک بارداری

اگه میخوای تو بارداری پوستت ترک نخوره ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر در دوران حاملگی نگران ترک های پوستی هستید، با یک رژیم غذایی سالم و مراقبت های ساده از این تغییرات ناخوشایند پوستی جلوگیری کنید.
دوران بارداری

واقعیتی از دوران بارداری که پزشکتان به شما نمیگوید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دوران بارداری یکی از شیرین ترین دوران های زندگی هر مادریست اما این دوران با تغییرات عجیب و غریبی همراه است که ممکن است ندانید.
ترشی در بارداری

هوس خوردن ترشی و شوری در بارداری، یعنی بچه ....

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در دروان بارداری باید و نباید هایی درمورد تغذیه وجود دارد اما میل به خوراکی های ترش و شور را نمیتوان متوقف کرد البته دلیل مشخصی برای این ویار وجود دارد.
دندان درد بارداری

دندان درد بارداری یه دلیل مهم داره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب خانم های باردار در دوران بارداری دندان درد را تجربه می کنند، علل و دلایل دندان درد در بارداری مختلف هستند اما در ادامه از اصلی ترین علت دندان درد بارداری مطلع خواهید شد.
واکسن های بارداری

واکسن های ضروری قبل و طی دوران بارداری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم هایی که قصد بارداری دارند باید بدانند پیش از بارداری و در طول بارداری واکسن هایی را باید تزریق کنند تا از ابتلا به برخی بیماری های خطرناک پیشگیری کنند.
اهدای خون در بارداری

خانم هایی که نمیتونن خون اهدا کنن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از خانم ها به طور منظم خون اهدا می کنند. اما باید بدانند اهدای خون شرایط خاصی برای زنان دارد و این کار برای سلامت بعضی از آن ها مضر است.
تهوع بارداری

خبر خوش به زنان بارداری که حالت تهوع دارند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکثر مادران در دوران بارداری دچار حالت تهوع می وند که بسیار از آن گلایه می کنند و آن را مشکلی بزرگ می دانند اما خبر ندارند که این یک نشانه خوب از سمت جنین است.
مراقبت پوست در بارداری

باید های پوستی ویژه خانم های باردار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمون ها، تغییرات زیادی در پوست بدن ایجاد می شود بنابراین باید بدانید چه محصولات مراقبتی برای پوستتان در این دوران استفاده کنید.
یوگا در بارداری

یوگا در بارداری ؛ کدام ماه کدام حرکت ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
مادران باردار برای انجام تمرینات یوگا حتما بایستی به این ورزش در ماه های مختلف دوران بارداری خود آشنا باشند تا خطری جنین و خود آنها را تهدید نکند.
داشتن فرزند دوم

هر مادری قبل داشتن فرزند دوم، این ترسو داره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر شدن برای اولین بار همانقدر که حس زیبایی است مسئولیت بسیار سنگینی هم دارد. این حس ترس و مسئولیت برای مادران در بارداری دوم چند برابر به سراغشان می آید.
شروع ویار بارداری

شروع ویار بارداری از هفته چندمه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویار در بارداری گاهی به تمایل شدید و ناگهانی به خوردن چیزی خاص و ماده غذایی می گویند گاهی هم به شکل بیزاری از طعم ها و بوها می باشد که زمان خاصی دارند.
زردی نوزاد

تو حاملگی چی بخورم که بچه زردی نگیره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی مادران باردار نگران زردی در نوزاد خود هستند درحالی که با رعایت باید و نبایدهای تغذیه در دوران بارداری میتوانند از ایجاد زردی در نوزادشان جلوگیری کنند.
ویارهای عجیب بارداری

ویارهای خطرناک بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
میتوان گفت که بیشتر خانم های باردار ویار حاملگی را تجربه میکنند؛ بعضی از این ویار ها ویار های معمولی و برخی دیگر عجیب، غریب و حتی خطرناک هستند.
صفحه 1 از 10