سزارین

غذای سزارین
مراقبت های غذایی پس از زایمان به بهبود سریع تر مادر کمک می‌کند علاوه بر آن نخوردن غذاهایی که برای زایمان مضر هستند بر شیردهی نیز اثر میگذارند.
زایمان طبیعی بعد سزارین

بعد زایمان سزارین میشه طبیعی زایمان کرد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زایمان یک مقوله پر استرس برای خانم های باردار است و یکی از بیشترین سوالاتی که وجود دارد راجع‌به خطرات زایمان طبیعی بعد از زایمان سزارین است.
زنده شدن عجیب

زنده شدن عجیب یک زن پس از زایمان!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زنی که در حین عمل سزارین برای به دنیا آوردن فرزندش بود ناگهان از دنیا رفت، اما پس از آن اتفاق بسیار عجیبی اتفاق افتاد!
سزارین

زنی که خودش را سزارین کرد + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مادر هنگام زایمان سزارین یا بیهوش است و یا در حالت بی حسی به سر می برد و لحظات تولد نوزادش را نمی بیند ولی یک مادر خودش نوزادش را از رحمش بیرون آورد.
عوارض سزارین

عوارض سزارین برای مادر بیشتره یا جنین؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سزارین فقط باید برای کسانی که توانایی زایمان طبیعی ندارند انجام شود ولی متاسفانه امروزه خیلی از خانم ها بدون توجه به عوارض آن سزارین را انتخاب می کنند.
زایمان طبیعی و سزارین

تفاوت مهم زایمان طبیعی و سزارین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زایمان طبیعی و سزارین دو راه ممکن برای آوردن کودک به این دنیا هستند هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی برای مادر و نوزاد دارند که باید بررسی شوند.
جای زخم سزارین

میشه جای زخم سزارین رو کامل از بین برد ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برش سزارین در دو روش انجام می شود و معمولا رد آن مشخص است امروزه روش های متعددی برای ازبین بردن جای زخم سزارین وجود دارد.
ورزش بعد زایمان سزارین

بعد از زایمان سزارین از کی می توانم ورزش کنم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خیلی از خانم ها علاقه دارند که هر چه سریعتر بعد زایمان سزارین ورزش کنند و به تناسب اندام برسند اما باید بگذارید بدنتان کم کم بهبود یابد و بعد شروع کنید.
زایمان طبیعی یا سزارین

برای شرایط شما زایمان طبیعی بهتر است یا سزارین ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خیلی از مادران باردار نمی دانند که زایمان طبیعی را انتخاب کنند یا عمل سزارین را! برای گرفتن بهترین تصمیم در مورد مزایا و معایب هر دو روش به خوبی تحقیق کنید.
بعد از سزارین

مراقبت های لازم بعد از سزارین از تغذیه تا تحرک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در عمل جراحی سزارین مادرها مشکلات و سختی های بسیار زیادی را متحمل می شوند، بنابراین حتما باید بعد از سزارین به تمام نکات به خصوص تغذیه خود اهمیت بدهند.
فواید زایمان طبیعی

فواید زایمان طبیعی یا نداشته های زایمان سزارین !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حرکت بلافاصله مادر پس از زایمان و وابستگی بیشتر نوزاد به مادر و کاهش افسردگی در مادران زایمان های طبیعی از فواید زایمان طبیعی است
رابطه زناشویی بعد زایمان طبیعی و سزارین

رابطه زناشویی بعد از زایمان طبیعی و سزارین

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ارتباط جنسی سالم یکی از ارکان زندگی مشترک است اما تغییرات جسمی و روانی بسیار زیادی در بدن مادر پس از زایمان ایجاد می شود که روابط جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد.
تغییرات بعد از زایمان

تغییرات رایج و طبیعی بدن بعد زایمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زایمان اتفاقی زیبا و شگفت انگیز در زندگی مادران است که با تغییرات و اتفاقات زیادی برای بدن همراه می باشد و باید اطلاعات کافی در مورد این تغییرات داشته باشند.
بهبود بعد از سزارین

راههای بهبود سریع و کاربردی بعد از سزارین

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عمل سزارین برای مادران سختی ها و مشکلات زیادی را به همراه دارد، اما ببینید راه های بهبود سریع و کاربردی بعد از سزارین چگونه است.
سزارین

سه حقیقت در مورد مادرانی که سزارین کرده اند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از روشهای زایمان انجام سزارین می باشد که امروزه در بین زنان جوان رواج پیدا کرده است. اما انجام سزارین و مراقبت های بعد از آن چیزیست که شاید مادران کمتر از آن باخبر باشند.
صفحه 1 از 2