عادت ماهانه

خطرات دوران قاعدگی
برخی از خانم ها در دوران قاعدگی و پریود دچار مشکلات و خطرات جدی می شوند که علل خاصی دارد و نشان دهنده یک اختلال در بدن می باشد.
کاهش درد قاعدگی

گیاهان دارویی عالی برای کاهش درد قاعدگی و پریود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای رفع دردهای قاعدگی از گرمی جاتی مانند رازیانه و چای و زنجبیل استفاده کنید که باعث کاهش درد و آرام شدنتان می شوند.
پریودی

دلیل مهم عصبانیت قبل از پریودی و راه حل آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اضطراب و عصبانیت از رایج ترین علائم قبل از قاعدگی خانم هاست. شما می توانید خشم و اضطراب پریودی را با نکاتی از جمله خواب کافی و رژیم غذایی مناسب کنترل کنید.
مواد غذایی درد قاعدگی

مواد غذایی که درد قاعدگی و پریود را زیاد می کنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دوران قاعدگی باید اهمیت ویژه ای به مواد غذایی داد زیرا بعضی چیزها درد پریود را بیشتر می کنند و بعضی دیگر این درد ها را کاهش می دهند.
اولین پریود

اولین پریود دختران نوجوان و آنچه مادران باید بدانند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از مهم ترین مراحل در زندگی همه دخترها، اولین دوره قاعدگی یا پریود آنهاست و والدین نقش بسیار مهمی در آماده کردن دخترشان برای اولین قاعدگی دارند.
پریود در بارداری

پریود در بارداری ، طبیعی است یا خطرناک؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان در دوران بارداری تخمک گذاری نمی کنند اما احتمالش هست که مقداری خونریزی داشته باشند که این پریود یا خونریزی گاه به علت رابطه جنسی و گاه به دلایل جدی تر رخ می دهد.
سن شروع قاعدگی

رابطه ی سن شروع قاعدگی با بیماری های زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سن شروع قاعدگی یا پریود و سن بلوغ در میان دختران رابطه ای مستقیم با سلامتی آنها در سنین بالاتر دارد چنانچه محققان بعد از مطالعات گسترده بهترین و بدترین سن آغاز قاعدگی را مشخص کرده اند.
پروژسترون پریود

چند روز بعد از تزریق آمپول پروژسترون پریود میشوم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آمپول پروژسترون باعث تنظیم دوره های قاعدگی و پریودی استفاده می شود و عوارضی مانند جوش و سردرد و تورم در ناحیه تزریق دارد.
سردرد میگرنی

سردردهای میگرنی در دوران قاعدگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دوران قاعدگی به خودی خود دوه ای پر از درد و بی حوصلگی برای بعضی خانمها هست. اما تحمل سردردهای میگرنی در این دوران واقعا خارج از توان بوده و برای رهایی از آن روشهای مختلفی را استفاده می کنند.
عادت ماهیانه مردان

همه چیز از قاعدگی و عادت ماهیانه مردان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مردان هم عادت ماهیانه دارند و روزهایی را با افسردگی، عصبانیت و کاهش میل جنسی می گذرانند که همگی از علائم قاعدگی یا پریود مردانه است و علت اصلی آن کاهش تستوسترون می باشد.
نزديكی در قاعدگی

عوارض جدی نزدیکی در دوران قاعدگی برای زن و مرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نزدیکی در قاعدگی و پریود عوارض بسیار زیادی دارد که انجام آن به هیچ وجه توصیه نشده است این امر می تواند موجب بروز عفونت های واژن و درد و خونریزی بیشتر شود.
باز شدن پریود

برای باز شدن پریود این درمان های خانگی عالی است

زمان مطالعه : 10 دقیقه
عقب افتادن قاعدگی می تواند به علت استرس و یا بیماری تخمدان اتفاق بیفتد اما می توان با ورزش و چند حرکت یوگا و همچنین داروهای گیاهی به باز شدن پریود کمک کرد.
عقب افتادگی قاعدگی

علت عقب افتادگی قاعدگی یا پریود و درمان سریع خانگی آن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
چرخه قاعدگی از تغییرات فیزیولوژیکی بدن زنان است که جهت تولید مثل جنسی رخ می دهد و اگر به صورت غیر طبیعی به تعویق افتد ،نگران کننده است اما می توان با داروهای گیاهی عقب افتادگی پریود را درمان کرد.
لخته خون در دوران قاعدگی

مهم ترین علت لخته های خونی در دوران قاعدگی و پریود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دفع لخته های خون در دوران پریود و قاعدگی زمانی باعث نگرانی است که از اندازه یک مشت بیشتر و پس از دوره عادت ماهانه همراه با درد رخ دهد.
راه های عقب انداختن پریود

با لیمو پریود را بدون قرص و دارو به تاخیر بیاندازید! + روش

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای “عقب انداختن پریود” قبل از شروع قاعدگی شروع به ورزش کنید غذاهای تند نخورید و یا به سرعت ژلاتین را در آب حل کرده و فوری میل کنید
صفحه 1 از 3