عادت ماهانه

سوالات درباره پریود
پریود یا قاعدگی به خونریزی از رحم گفته می شود که هر ماه اتفاق می افتد اما هنوز هم سوالات زیادی در این مورد وجود دارد که خانم ها به دنبال پاسخ آن ها هستند.
خطرات دوران قاعدگی

خطرات جدی دوران قاعدگی یا پریود را می شناسید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از خانم ها در دوران قاعدگی و پریود دچار مشکلات و خطرات جدی می شوند که علل خاصی دارد و نشان دهنده یک اختلال در بدن می باشد.
راه های عقب انداختن پریود

روش عقب انداختن عادت ماهانه با لیمو

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای عقب انداختن پریود قبل از شروع قاعدگی شروع به ورزش کنید، غذاهای تند نخورید و یا ژلاتین را در آب حل کرده و میل کنید تا عادت ماهانه شما به تاخیر بیوفتد.
کاهش درد قاعدگی

گیاهان دارویی عالی برای کاهش درد قاعدگی و پریود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای رفع دردهای قاعدگی از گرمی جاتی مانند رازیانه و چای و زنجبیل استفاده کنید که باعث کاهش درد و آرام شدنتان می شوند.
پریود یک روزه

ماجرای پریود یک روزه ی من چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دوره طبیعی قاعدگی معمولا 4 تا 8 روزه است اما این دوره پریودی در برخی افراد یک روزه می شود که می تواند به دلایلی مانند بارداری، شیردهی یا برخی بیماری ها باشد.
قرص باز شدن پريود

قرصی برای باز شدن پریود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عقب افتادن یا نامنظم بودن سیکل قاعدگی می تواند به دلیل بارداری، عفونت یا کیست تخمدان باشد. با توجه به دلایل آن پزشک برای باز شدن پریود قرص های مناسب برای شما تجویز می کند.
سن شروع قاعدگی

رابطه ی سن شروع قاعدگی با بیماری های زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سن شروع قاعدگی یا پریود و سن بلوغ در میان دختران رابطه ای مستقیم با سلامتی آنها در سنین بالاتر دارد چنانچه محققان بعد از مطالعات گسترده بهترین و بدترین سن آغاز قاعدگی را مشخص کرده اند.
پریودی

دلیل مهم عصبانیت قبل از پریودی و راه حل آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اضطراب و عصبانیت از رایج ترین علائم قبل از قاعدگی خانم هاست. شما می توانید خشم و اضطراب پریودی را با نکاتی از جمله خواب کافی و رژیم غذایی مناسب کنترل کنید.
مواد غذایی درد قاعدگی

مواد غذایی که درد قاعدگی و پریود را زیاد می کنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دوران قاعدگی باید اهمیت ویژه ای به مواد غذایی داد زیرا بعضی چیزها درد پریود را بیشتر می کنند و بعضی دیگر این درد ها را کاهش می دهند.
اولین پریود

اولین پریود دختران نوجوان و آنچه مادران باید بدانند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از مهم ترین مراحل در زندگی همه دخترها، اولین دوره قاعدگی یا پریود آنهاست و والدین نقش بسیار مهمی در آماده کردن دخترشان برای اولین قاعدگی دارند.
پریود در بارداری

پریود در بارداری ، طبیعی است یا خطرناک؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان در دوران بارداری تخمک گذاری نمی کنند اما احتمالش هست که مقداری خونریزی داشته باشند که این پریود یا خونریزی گاه به علت رابطه جنسی و گاه به دلایل جدی تر رخ می دهد.
پروژسترون پریود

چند روز بعد از تزریق آمپول پروژسترون پریود میشوم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آمپول پروژسترون باعث تنظیم دوره های قاعدگی و پریودی استفاده می شود و عوارضی مانند جوش و سردرد و تورم در ناحیه تزریق دارد.
سردرد میگرنی

سردردهای میگرنی در دوران قاعدگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دوران قاعدگی به خودی خود دوه ای پر از درد و بی حوصلگی برای بعضی خانمها هست. اما تحمل سردردهای میگرنی در این دوران واقعا خارج از توان بوده و برای رهایی از آن روشهای مختلفی را استفاده می کنند.
عادت ماهیانه مردان

همه چیز از قاعدگی و عادت ماهیانه مردان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مردان هم عادت ماهیانه دارند و روزهایی را با افسردگی، عصبانیت و کاهش میل جنسی می گذرانند که همگی از علائم قاعدگی یا پریود مردانه است و علت اصلی آن کاهش تستوسترون می باشد.
نزديكی در قاعدگی

عوارض جدی نزدیکی در دوران قاعدگی برای زن و مرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نزدیکی در قاعدگی و پریود عوارض بسیار زیادی دارد که انجام آن به هیچ وجه توصیه نشده است این امر می تواند موجب بروز عفونت های واژن و درد و خونریزی بیشتر شود.
صفحه 1 از 3