بررسی خودرو

خودرو کارکرده
خرید و فروش خودروهای کارکرده بازار داغی دارد. به همین خاطر دغدغه‌های مختلفی هم پیرامون آن به وجود آمده است. در این مطلب قصد داریم به یکی از این دغدغه‌ها یعنی قیمت‌گذاری خودرو کارکرده برای فروش بپردازیم. پس حتما تا انتها همراه ما باشید.
روشن نشدن چراغ ترمز

چند دلیل برای روشن نشدن چراغ ترمز اتومبیل تان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روشن نشدن چراغ ترمز اتومبیل چندین دلیل مختلف دارد که باید از آن ها مطلع باشید، داشتن اطلاعات کافی به شما برای برطرف کردن روشن نشدن چراغ ترمز کمک بسیاری می کند.
برسی خودرو

6 قدم برای آماده سازی خودرو قبل از ورود به فصل سرما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مهمترین قدم های اساسی برای آماده سازی خودرو برای ورود به فصل سرد زمستان را در این مطلب بخوانید تا به خوبی خودروی خود و سرنشینان آن را ایمن نگه دارید.
رنو کپچر

خودروبانک : اخبار خودرو و تست خودروهای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در خودروبانک می توانید جدیدترین اخبار خودرو ایران و جهان را بخوانید و تست خودرو های جدید بازار ایران را به صورت فیلم ببینید
رنگ خودرو

0 تا 100 کارشناسی رنگ خودرو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازآن جایی که در کشور ما خودرو کالایی سرمایه ای محسوب می شود و طی سا ل های گذشته نیز قیمت خودرو به شکل عجیبی سیر صعودی به خود گرفته است، ضرورت و اهمیت کارشناسی رنگ خودرو بیش از هر زمان دیگری موردتوجه قرار دارد که قرار است در این مقاله به آن بپردازیم.
خودرو مزدا 3 نیو

بررسی مزایا و معایب خودرو “مزدا 3 نیو”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خودرو مزدا 3 نیو، یکی دیگر از خودروهای محبوب موجود در کشور در 4 تیپ متنوع است که در این گزارش از نمناک به بررسی 4 تیپ مختلف “مزدا 3 نیو” مونتاژ خواهیم پرداخت.
کیا سراتو مونتاژ

بررسی مزایا و معایب خودرو “کیا سراتو”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خودرو “کیا سراتو” یکی از خودروهای محبوب و البته شناخته شده است که در سال های اخیر در 4 مدل متنوع توسط مجموعه بزرگ سایپا در کشور مونتاژ و روانه بازار شد.
کارشناسی خودرو

نکات کارشناسی خودرو که باید بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مطلب به طور مختصر به چند نکته در زمینه کارشناسی خودرو خواهیم پرداخت .
خودرو پژو 508

بررسی مزایا و معایب خودرو “پژو 508” وارداتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
خودرو پژو 508 (peugeot 508)، یکی از خودروهای جدید برند فرانسوی پژو در کشور است که در این گزارش به بررسی مزایا و معایب و ارزش خرید “پژو 508” خواهیم پرداخت.
ام وی ام x22

بررسی مزایا و معایب خودرو “ام وی ام x22”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خودرو ام وی ام x22 (تیگو 2)، یکی از خودروهای چینی موجود در بازار کشور در 5 مدل مختلف است که در این گزارش به بررسی ارزش خرید خودرو “ام وی ام x22” خواهیم پرداخت.
رنو داستر

بررسی مزایا و معایب خودرو کراس اور “رنو داستر”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خودرو رنو داستر یکی از خودروهای جدید مجموعه رنو در کشور است که در این گزارش از نمناک به بررسی 3 نسخه “رنو داستر” که در کشور حضور دارند خواهیم پرداخت.
رنو کپچر

بررسی مزایا و معایب خودرو “رنو کپچر”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خودرو فرانسوی رنو کپچر، یکی از خودروهای محبوب در کشور است که در ادامه این گزارش به بررسی مزایا و معایب و همچنین ارزش خرید “رنو کپچر” خواهیم پرداخت.
خودرو لیفان 820

بررسی مزایا و معایب خودرو “لیفان 820”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خودرو لیفان 820، در یک نسخه اتوماتیک به بازار کشور عرضه شده است که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب “لیفان 820” (Lifan 820) خواهیم پرداخت.
بررسی آریسان

بررسی مزایا و معایب وانت “آریسان”

زمان مطالعه : 10 دقیقه
وانت آریسان، یکی دیگر از محصولات مجموعه ایران خودرو است که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب وانت “آریسان” و ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
خودرو ال 90

بررسی مزایا و معایب مدل های “ال 90” (تندر 90)

زمان مطالعه : 14 دقیقه
سری ال 90 یا همان تندر 90، از محبوب ترین خودروهای سدان موجود در کشور می باشند که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب سری “ال 90” خواهیم پرداخت.
صفحه 1 از 8