بیماریهای کلیه

کوچک شدن کلیه ها

علامت واضح کوچک شدن کلیه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ابتلا به عفونت های ادراری و کلیوی، سنگ کلیه و فشارخون از جمله مواردی هستند که موجب کوچک شدن کلیه ها می شوند و از علائم آن می توان به سرگیجه،حالت تهوع و استفراغ اشاره کرد.
سنگ کلیه

دفع سنگ کلیه بدون دارو با آبمیوه ای خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنگ کلیه یکی از دردناک ترین مشکلات کلیه است که شما می توانید برای درمان و دفع آن از نوشیدنی هایی مانند آب و ماءالعشیر استفاده کنید.
سنگ کلیه

علائمی که ثابت می کند سنگ کلیه دارید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سنگ کلیه یکی از رایج ترین و دردناک ترین مشکلات کلیه ها می باشد که علائم آن در زنان ، مردان و کودکان به دلیل تفاوت در مجاری ادرار متفاوت است.
بیماری کلیه زنان

شایع ترین بیماری کلیه در زنان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به دلایل مختلف و با توجه عادت های غذایی ناسالم امروزه بیماری های کلیه در زنان بسیار بیشتر شده است، از این رو در ادامه از بیماری های رایج و شایع کلیوی در زنان مطلع خواهید شد.
متخصص نفرولوژی

بیماری هایی که توسط متخصص نفرولوژی درمان می شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
متخصص نفرولوژی که تخصصش تشخیص درمان و کنترل بیماری های کلیوی است.نفرولوژیست جراحی نمی کند و از راه های دیگر درمان استفاده می کند.
کلیه

وظیفه ی اصلی کلیه در بدن چیست ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود کلیه ها در بدن بسیار مهم و ضروری است و کلیه ها وظیفه دفع مواد زائد بدن از راه ادرار را بر عهده دارند که در ادامه از عملکرد، آناتومی و ویژگی های اصلی کلیه مطلع خواهید شد.
نفرولوژی

نفرولوژی چیست و بیمار نفرولوژیست کیست ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نفرولوژی مربوط به بیماری های کلیوی می شود و در واقع یک نفرولوژیست بر روی بیماری ها و اختلالاتی که بر روی کلیه تاثیر می گذارند تمرکز می کند.
تقویت کلیه

داروی گیاهی مطمئن برای تقویت کلیه ها و کبد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای تقویت کلیه ها و بهبود عملکرد آن ها یک نسخه گیاهی برایتان آورده ایم که تاثیر شگفت انگیزی در سلامت کلیه ها دارد.
بیماری آدیسون

بیماری آدیسون چیست و چقدر خطرناک است ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بیماری آدیسون یا نارسایی غدد فوق کلیه با علائم افسردگی، ضعف عضلانی و خستگی شدید ظاهر می شوند و ازدلایل آن می توان به مشکل سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.
رژیم دیالیزی

رژیم غذایی که یک بیمار دیالیزی نیاز دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیماران کلیوی و دیالیزی برای مراقبت و بهبود وضعیت خود باید از یک رژیم غذایی مناسب و سالم پیروی کنند و از خوردن برخی از مواد غذایی پیرهیز کنند.
داروی جنتامایسین

عوارض نگران کننده داروی جنتامایسین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داروی جنتامایسین آنتی بیوتیکی است برای درمان عفونت های قارچی که شرایط مصرف آن خاص است و باید حتما به تجویز پزشک آن را مصرف کنید.
طب فشاری کلیه

درمان مشکلات رایج کلیه با فشار چند نقطه بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمان مشکلات رایج کلیه با طب فشاری ممکن است، فشار برخی نقاط مخصوص بدن برای درمان درد کلیه هنگام ادرار، درمان تکرر ادرار و درمان عفونت های کلیه بسیار تاثیر گذار است.
سنگ کلیه

“سنگ کلیه” و روش های پیشگیری و درمان آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“سنگ کلیه” ذرات کوچک و سخت هستند که در یک یا هر دو کلیه تشکیل می شوند ،برای رهایی از این سنگ های کلیوی روش هایی وجود دارد که ما بهترین روش های درمان را برای شما آورده ایم.
تغذیه سنگ کلیه

رژیم غذایی و تغذیه سالم برای بیماران سنگ کلیه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه از شر سنگ کلیه خلاص شوید آب خوردن را فراموش نکنید که بیشترین تاثیر را دارد و پروتئین های حیوانی و سدیم را نیز از تغذیه تان حذف کنید.
از کار افتادن کلیه

تغییری در صورت که علامت از کار افتادن کلیه هاست !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کلیه یکی از اعضای بدن است که نقش دفع مواد زائد و پاکسازی بدن را دارد، به همین دلایل ایجاد مشکل در کلیه ها و کار افتادن کلیه می تواند بسیار خطرناک باشد و به سلامت بدن نیز آسیب برساند.
صفحه 1 از 4