بیماریهای کلیه

سنگ کلیه
سنگ کلیه یکی از دردناک ترین مشکلات کلیه است که شما می توانید برای درمان و دفع آن از نوشیدنی هایی مانند آب و ماءالعشیر استفاده کنید.
دندان و سلامت

راز مهمی که دندان ها فاش میکنند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حقیقت هایی وجود دارد که دندان ها در رابطه با سلامت بدن شما می گویند، در واقع برخی از مشکلات دندانی خبر از وجود برخی بیماری ها در بدن شما می دهند.
کوچک شدن کلیه ها

علامت واضح کوچک شدن کلیه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ابتلا به عفونت های ادراری و کلیوی، سنگ کلیه و فشارخون از جمله مواردی هستند که موجب کوچک شدن کلیه ها می شوند و از علائم آن می توان به سرگیجه،حالت تهوع و استفراغ اشاره کرد.
بوی دهان کلیه

این بوی دهان یعنی مشکل کلیه دارید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از جالب ترین راههای تشخیص بیماری، دقت در بوی دهان است. همانطور که میدانید پزشکان گاهی با همین بوی به ظاهر ساده متوجه برخی بیماری های پیچیده می شوند.
تقویت کلیه

داروی گیاهی مطمئن برای تقویت کلیه ها و کبد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای تقویت کلیه ها و بهبود عملکرد آن ها یک نسخه گیاهی برایتان آورده ایم که تاثیر شگفت انگیزی در سلامت کلیه ها دارد.
بیماری کلیه

فرق اصلی بیماری کلیه در زنان و مردان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیماری کلیوی یک بیماری رایج در تمام دنیا است، اما این بیماری در زنان و مردان تفاوت هایی دارد که بهتر است بدانید.
خارش پوست کلیه

با دیدن این تغییر پوستی، وحشت کنید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلات و تغییراتی که در پوست ایجاد می شوند فقط علائم بیماری های پوستی نیستند. گاهی ممکن است علامت یک بیماری خطرناک در بدن باشند.
کلیه

وظیفه ی اصلی کلیه در بدن چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود کلیه ها در بدن بسیار مهم و ضروری است و کلیه ها وظیفه دفع مواد زائد بدن از راه ادرار را بر عهده دارند که در ادامه از عملکرد، آناتومی و ویژگی های اصلی کلیه مطلع خواهید شد.
داروی جنتامایسین

عوارض نگران کننده داروی جنتامایسین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داروی جنتامایسین آنتی بیوتیکی است برای درمان عفونت های قارچی که شرایط مصرف آن خاص است و باید حتما به تجویز پزشک آن را مصرف کنید.
چشم بیماران کلیوی

تغییری در چشم که ربط به کلیه دارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات تغییراتی در چشم افراد رخ می دهد که آن ها این موضوع را به هیچ وجه جدی نمی گیرند، در حالی که این تغییرات نشانه های بیماری کلیوی هستند!
سنگ کلیه

“سنگ کلیه” و روش های پیشگیری و درمان آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“سنگ کلیه” ذرات کوچک و سخت هستند که در یک یا هر دو کلیه تشکیل می شوند ،برای رهایی از این سنگ های کلیوی روش هایی وجود دارد که ما بهترین روش های درمان را برای شما آورده ایم.
بیماری کلیه زنان

شایع ترین بیماری کلیه در زنان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به دلایل مختلف و با توجه عادت های غذایی ناسالم امروزه بیماری های کلیه در زنان بسیار بیشتر شده است، از این رو در ادامه از بیماری های رایج و شایع کلیوی در زنان مطلع خواهید شد.
طب فشاری کلیه

درمان مشکلات رایج کلیه با فشار چند نقطه بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمان مشکلات رایج کلیه با طب فشاری ممکن است، فشار برخی نقاط مخصوص بدن برای درمان درد کلیه هنگام ادرار، درمان تکرر ادرار و درمان عفونت های کلیه بسیار تاثیر گذار است.
سنگ کلیه

علائمی که ثابت می کند سنگ کلیه دارید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سنگ کلیه یکی از رایج ترین و دردناک ترین مشکلات کلیه ها می باشد که علائم آن در زنان ، مردان و کودکان به دلیل تفاوت در مجاری ادرار متفاوت است.
سوزش کلیه

راه حل سوزش کلیه روزه داران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سوزش کلیه از مشکلاتی است که با تشنگی و گرسنگی طولانی مدت در ماه رمضان برای برخی افراد ایجاد می شود و برای درمان آن باید از نوشیدنی های سرد استفاده کرد.
صفحه 1 از 4