بیماریهای زنان

بیماری های زنان

وقتی موهای بدن هشدار می دهند !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رشد زیاد و همچنین ریزش موها را باید بسیار جدی گرفت چون هر کدام از این موارد از علائم بیمارهای پنهان و جدی هستند که هر چه سریعتر باید درمان شوند.
علائم بیماری زنان

خانم ها این علائم رو جدی بگیرن!

زمان مطالعه : 12 دقیقه
بیماری ها و مشکلات سلامت، در زنان بیشتر از مردان ایجاد می شود بنابراین زنان باید علائم این بیماری ها را بدانند تا در صورت بروز آنها از پیشرفت بیماری جلوگیری کنند.
بحران سی سالگی

بحران سی سالگی خانم ها چگونه است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها در آستانه سی سالگی دچار بحران سی سالگی شده و دچار تغییراتی میشوند, آیا راهکارهای بهتر گذراندن بحران سن سی سالگی زنان را میدانید؟
بدن زنان

واقعیتی که زنان در مورد بدن خود نمی دانند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوب می دانید که بدن زنان با بدن مردان متفاوت است، جدای این تفاوت ها در جسم خانم ها چیزهایی می گذرد که خود آنها از این تحولات و نیازها بی اطلاع هستند.
بیماری زنان

بیماری که بعد 40 سالگی سراغ خانم ها میاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان با رسیدن به سن 40 سالگی علائم برخی بیماری ها را می بینند اما با شناخت این بیماری ها می توانند قبل از چهل سالگی از آن ها جلوگیری و سلامت خود را حفظ کنند.
نگرانی سلامت زنان

نگرانی بزرگ در مورد سلامت خانم های جوان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان و دختران بیشتر از مردان در معرض خطر ابتلا به برخی بیماری ها هستند بنابراین باید مشکلات و بیماری های شایع مربوط به خود را بدانند و از آن ها جلوگیری کنند.
زنان بعد از 30 سالگی

بیماری که بعد 30 سالگی سراغ خانم ها میاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم ها بعد از سن 30 سالگی و افزایش سن، تغییرات زیادی را در خود حس می کنند که اغلب آن ها نشان دهنده بیماری های خطرناکی می باشد.
اشتباه سلامت زنان

بدترین اشتباه زنان در رابطه با سلامتشان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه با افزایش بیماری های زنان در جهان رو به رو هستیم بنابراین زنان باید برای حفظ سلامت و پیشگیری از ابتلا به بیماری، سالیانه آزمایشات چکاپ را انجام دهند.
سلامت زنان

خانم، برای حفظ جونت این متن رو حتما بخون

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خطرات و بیماری های زیادی سلامت زنان را تحت تاثیر قرار میدهد. خانم ها تنها با پیروی از نکات مهم میتوانند این مشکلات را پشت سر بگذارند.
سرطان زنان

خانم، حواست به این علامت رو بدنت باشه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی بدن خانم ها هشدارهایی به ظاهر ساده اما مهم را میدهد که به نوعی علامت سرطان زنان است اما متأسفانه این علائم نادیده گرفته می شوند.
بیماری زنان

بیماری هایی که در زنان شایع تر است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از بیماری ها به دلایلی در زنان شایع تر از مردان است که دانستن این بیماری ها از قبل کمک بسیار بزرگی برای پیشگیری و درمان آن ها به شما می کنیم.
علائم سرطان زنان

60 درصد زنان از این علائم سرطان بی خبرند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها باید بیشتر در مورد علائم سرطان زنان بدانند تا در صورت بروز هر یک از آن ها سریع تر به پزشک مراجعه و از تشدید بیماری جلوگیری کنند.
شلوار تنگ و فاق کوتاه

وقتی شلوار جذب بلای جانتان می شود!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید شما هم بنا به سلیقه و مد روز از طرفداران شلوار های تنگ و فاق کوتاه هستید اما باید بدانید که این نوع شلوار ها باعث بروز آسیبات جدی در بدن شما می شوند.
ماموگرافی

زنانی که حتما باید ماموگرافی انجام دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماموگرافی نوعی تصویر برداری از پستان می باشد که برای تشخیص سرطان سینه انجام می شود و زنان بالای 40 سال باید هر سال این تست را انجام دهند.
پودر بچه

پودر بچه عامل نوعی سرطان در زنان!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پودر بچه یکی از محصولاتی هست که در اکثر خانه ها یافت می شود. بیشتر خانم ها معتقدند که استفاده از پودر بچه موجب زیبایی و نرمی پوست می شود غافل از اینکه پودر بچه با این سرطان زنان ارتباط دارد.