تقویت مژه

پرپشت شدن مژه
پرپشت و بلند شدن مژه ها یکی از خواسته های هر خانمی است، برای پرپشت و بلند شدن مژه ها ترفندهای آرایشی کارآمدی به شما معرفی میکنیم.
ریمل ریزش مژه

برای آنکه مژه هایتان با ریمل نریزد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده درست از ریمل ضرری برای مژه ها ندارد اما خرید ریمل نامناسب و یک سری اشتباهات هنگام ریمل زدن میتواند باعث ریزش مژه شود.
ریمل طبیعی

ساخت ریمل طبیعی تقویت کننده مژه + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ریمل طبیعی و خانگی را با ترکیبات مفید برای پرپشت شدن مژه ها آماده کنید تا علاوه بر زیبایی چشم ها را از آسیب های مواد شیمیایی حفظ کند.
داروی تقویت مژه

با این دارو، تا عید مژه هاتو دو برابر کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مژه علاوه بر محافظت از چشم در زیبایی هم نقش مهمی دارد. محبوب ترین سرم طبیعی با تاثیر گذاری سریع و بدون عوارض به شما برای بلند و پر شدن مژه ها کمک میکند.
تغذیه رشد مژه

مژه های پرپشت میخوای، اینها رو بخور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای داشتن مژه های بلند و پرپشت نیازی به انجام اکستنشن یا مژه مصنوعی نیست. شما می توانید با خوردنی های تقویت کننده مژه، چشم ها و مژه های زیبایی داشته باشید.
مراقبت از مژه

مژه های طبیعی و خوشگل با چند باید نباید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مژه های طبیعی و زیبا نقش مهمی در زیبایی چهره دارند. برای داشتن مژه های طبیعی سالم و پرپشت باید و نباید هایی را رعایت کنید و همیشه زیبا باشید.
روش تقویت مژه

چند روش خانگی قطعی برای تقویت و پرپشت شدن مژه

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اگر شما مژه های بلندی ندارید با کمک چندین روش طبیعی و خانگی پیشنهاد شده در سایت نمناک می توانید چاره ای برای پرپشت شدن و “تقویت مژه” های خود بیاندیشید.
لیفت و لمینت مژه

اگر قصد لیفت و لمینت مژه دارید حتما بخوانید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
لیفت و لمینت مژه روشی جدید برای بلند کردن و حالت دادن به مژه ها است که باعث تقویت مژه ها نیز می شود.
بلند بودن پلک بالا

چرا پلک بالا از پلک پایین بلندتره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا پلک بالا از پلک پایین بلندتر است؟ دلیل اصلی را می توانید در این مطلب کامل و دقیق بدانید.
علت ریزش مژه

هر چی که علت ریزش مژه هاست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای اینکه جلوی ریزش مژه خود را بگیرید اول از همه به دنبال علت آن باشید در اکثر موارد به دلیل تغذیه ناسالم و مصرف داروهای خاص این اتفاق می افتد.
روش پرپشت شدن سریع مژه

پرپشت شدن سریع مژه در 3 روز با روشی خاص + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای داشتن مژه های بلند نیازی به انجام کاشت و اکستنشن نیست شما می توانید برای پرپشت شدن سریع مژه ها و زیباتر شدن چشم ها از یک روش بسیار موثر و بدون ضرر استفاده کنید.
روش تقویت گیاهی مژه

داروی گیاهی پرشدن و تقویت کننده مژه بسازید + دستور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زیبایی چشم ها با داشتن مژه های بلند و پرپشت چند برابر می شود شما می توانید با ساخت چند محلول تقویت کننده گیاهی بدون ضرر ، مژه و ابروهای زیبا و بلند داشته باشید.
ریزش مژه

علت اصلی “ریزش مژه” و درمان آن با روشهای سنتی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از دلایل ریزش مژه می توان به عفونت ، بیماری های مختلف ، تغذیه نادرست و مصرف دارو و کوکائین اشاره کرد همچنین استفاده از ریمل ضدآب نیز ریزش مژه را تحریک می کند.
روغن زیبایی

روغنی طبیعی برای زیبایی چهره در 7 روز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوست دارید چهره ای جوان و موهایی زیبا داشته باشید البته با روش های گیاهی و ترفندهای طب سنتی پس باید بهترین روغن زیبایی برای هرقسمت از چهره را بشناسید.
تقویت مژه

تقویت مژه با روش های خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پرپشت شدن و تقویت مژه به چندین عامل مربوط است که شامل رعایت نکات مهم و عادات صحیحی است که برای رشد و تقویت مژه و ابرو بسیار مهم و موثر هستند که در ادامه می خوانید.
صفحه 1 از 2