فیلم طلا
فیلم طلا ساخته پرویز شهبازی است که با بازی هومن سیدی در قامت نقش اول فیلم و حضور بازیگرانی پر آوازه همچون نگار جواهریان، مهرداد صدیقیان و طناز طباطبایی داستانی درام-اجتماعی را روایت می کند.

اکران آنلاین فیلم طلا با بازی هومن سیدی

فیلم طلا هیچ وقت فرصت حضور در گیشه های سینما و اکران را پیدا نکرد و هم اکنون قرار است توسط پردیس نماوا به صورت آنلاین بلیط فروشی داشته باشد و اکران آنلاین فیلم طلا اجرا شود. پردیس نماوا قبل از اکران آنلاین فیلم طلا میزبان فیلم سینمایی خروج با بازی فرامرز قریبیان بود.

اکران فیلم طلا در نماوا

داستان بازی هومن سیدی در اکران آنلاین فیلم طلا

داستان فیلم طلا در تهران امروز و در میان نگرانی از وضع بد مالی سال های اخیر می گذرد. نقش اصلی فیلم سینمایی طلا منصور با بازی هومن سیدی هفت هشت ماه است که حقوقی نگرفته و کارفرمایش بی رودروایسی می گوید که باید منتظر هفت هشت ماه بی پولی دیگر هم باشد. مجبور است با ماشین کار کند و تازه در ادامه فیلم ایرانی طلا است که به وضعیت وخیم مالی او پی میبریم.

برادرش رضا از زنش جدا شده و از ترس مهریه پنهان شده است و اجاره خانه آنها را هم منصور می دهد. دختر این برادر که فیلم طلا نامش را از نام او گرفته، طلا به بیماری لاعلاج و پرهزینه فلج اطفال مبتلاست هم که کسی جز منصور را ندارد. خرج زندگی خود منصور و مادربزرگش هم را به این لیست استفاده کنید.

هومن سیدی در طلا

داستان فیلم طلا و بدشانسی پشت بد شانسی

 در این میان در جمع دوستانه دوست دخترش دریا صحبت از این می شود که باید کار و بار خودشان را راه بیاندازند و شریک شوند. دریا که نگار جواهریان با همان آرامش بی تغییر چندسال اخیرش نقشش را بازی می کند همان اول اعلام می کند پدرش به او این اجازه را نمی دهد اما منصور و رضا برادرش با بازی مهرداد صدیقیان و لیلا با بازی طناز طباطبایی را تشویق می کند ایده مغازه سوپ خوری را  به صورت جدی دنبال کنند و به منصور این اطمینان را می دهد هم به او کمک مالی می کند و هم وام می گیرد. 

منصور با تمام مخالفت هایش و ناخواسته در این طرح پرهزینه مشارکت می کند، اما مشخص است که از عهده پولش برنمی آید و گرفتاری ها تازه از این جا شروع می شود که یکی دوتا هم نیست و تا حد جنایت هم پیش خواهد رفت.

معرفی عوامل فیلم سینمایی طلا به تهیه کنندگی رامبد جوان

 پرویز شهبازی که معمولا اعتقادی به استفاده از ستاره ها به عنوان بازیگر های فیلمش ندارد چیدمان فیلم طلا را طوری انتخاب کرد که یکی از پر ستاره ترین فیلم های سال 97 بود. حضور رامبد جوان و محمد شایسته به عنوان تهیه کننده هم قطعا در پر ستاره بودن اکران آنلاین فیلم طلا تاثیرگذار بوده است. در این زمینه جدا از حضور نگار جواهریان، طناز طباطبایی، مهرداد صدیقیان، هدی زین العابدین و گل سر سبدشان هومن سیدی، فیلم طلا پشت دوربین هم تیمی قوی و قدرتمند دارد.

 پیمان شادمان فر برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر فیلمبرداری این فیلم را به عهده دارد. فیلمنامه فیلم سینمایی طلا هم که توسط خود شهبازی نوشته شده در جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد گویای کیفیت این فیلم و اکران آنلاین فیلم طلا است. منصور شهبازی صدابردار فیلم طلا هم نامزد سیمرغ بهترین صدابرداری جشنواره شد اما موفق به کسب این جایزه نشد.

نگار جواهریان در طلا

حواشی فیلم طلا با بازی هومن سیدی

 نشست رسانه ای فیلم سینمایی طلا در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نشستی داغ و پر تنش بود. یکی از حواشی نشست فیلم طلا، دلخوری پرویز شهبازی از طرح برخی مباحث بود. رامبد جوان تهیه کننده این اثر هم در این باره تاکید کرد انتظار دارد در این نشست، شاهد پرسش هایی مهم تر و دقیق تر درباره پیچیدگی ها و ریزه کاری های فیلم طلا باشد. 

پرویز شهبازی هم از پاسخ دادن به برخی پرسش ها خودداری نمود. او در این باره گفت:این جلسه پرسش و پاسخ و جلسه نقد فیلم نیست، پس بهتر است در این نشست صرفا به سوالات پاسخ داده شود و وارد فضای نقد نشویم. منتقدان نقد را برای مخاطب می نویسند و من خودم نقد نمی خوانم. سطح نقد پایین آمده است و این منجر به پایین آمدن فرهنگ عمومی در کشور می شود. من نمی دانم امروز نقد سینما به کجا می رود، چرا که هر بچه مدرسه ای، سینما را نقد می کند. 

نحوه اکران آنلاین فیلم طلا

مدت اکران فیلم طلا در نماوا در این بخش 60 روز خواهد بود.

مدت زمان دسترسی به فیلم سینمایی طلا بعد از خریداری بلیط با قیمت 12000 تومان در این بخش 6 ساعت خواهد بود و کاربران در این مدت می توانند فیلم طلا را بیش از یک بار تماشا کنند. پس از اتمام این مدت، فیلم از دسترس کاربران گرامی خارج خواهد شد.

امکان دانلود آفلاین برای فیلم سینمایی طلا وجود نخواهد داشت.

حتی با بازگشایی سینماها، این نحوه اکران محتواهای جدید تصویری را می توان یک سرگرمی جدید تصور کرد و علاقه مندان فیلم های سینمایی می توانند از خانه و با چند کلیک به تماشا فیلم مورد علاقه شان بنشینند و دیگر ماه ها و شاید سالها منتظر حضور فلان فیلم در شبکه نمایش خانگی نشوند.

تجربه دلپذیر تماشای آنلاین فیلم ایرانی طلا را در محیط گرم خانواده و در کنار عزیزان از دست ندهید. مشتاقانه منتظر حضورتان برای بار دوم در پردیس نماوا هستیم.

اکران آنلاین فیلم طلا پرویز شهبازی در پردیس نماوا

54
این مطلب مفید بود ؟40
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی