رامبد جوان و جناب خان

خبری غیر منتظره درباره برنامه خندوانه

تاریخ انتشار : 28 تیر 1401کد مطلب : 87923زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از اعضای مهم و اصلی برنامه پرمخاطب خندوانه رامبد جوان، در اینستاگرام خود به موضوع دور از انتظاری درباره این برنامه اشاره کرد.

پایان همیشگی برنامه خندوانه

فصل هشتم خندوانه رو به پایان است و آخرین قسمت این برنامه 8 مرداد ماه 1401 به روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

برنامه خندوانه یکی از برنامه های پرمخاطب تلویزیونی با اجرا و کارگردانی رامبد جوان است که تاکنون در فصل های مختلف ساخته شده و بعد از پایان هرفصل، با طراحی و ساختاری متفاوت و وقفه ای کوتاه بار دیگر به روی آنتن می رفت اما محمد بحرانی صداپیشه مشهور جناب خان، از پایان همیشگی خندوانه و عدم ساخت فصل جدید آن خبر داد که در ادامه این بخش از نمناک به جزئیات آن می پردازیم.

سوت پایان خندوانه به صدا درآمد

محمد بحرانی، صداپیشه مشهور جناب خان در جدیدترین پست اینستاگرامی خود، تلویحا از پایان خندوانه خبر داده و یادداشت کرد:

«من قصد هیچگونه توجیهی در مورد رفتارهایی که بعضا باعث نارضایتی و دلگیری شما شده رو ندارم.

خیلی اوقات پیش و بیش از شما منتقد رامبد بوده و هستم و بارها و بارها بحث های تندی هم با هم داشته ایم.خدای بزرگ رو شاهد می گیرم که در این سال های همکاری با این آدم، بزرگترین انگیزه رو دیدم برای ساخت یه برنامه ی درست، با کیفیت، جذاب، با دغدغه، به درد بخور و شاهد بوده ام که برای رسیدن به این هدف همه ی جون و وقت و انرژی و عشقش رو گذاشته و با همه تیرهایی که از همه سمت به سمتش روانه بوده سعی کرده خوش اخلاق و پرانرژی و مهربان و با دغدغه باقی بمونه و انگیزه ش رو از دست نده و کاری رو که بهش ایمان داره جلو ببره.

ضبط «خندوانه» تموم شده و معلوم نیست که دیگه اصلا ساخته بشه یا نه و معلوم نیست اگه ساخته بشه من در «خندوانه» باشم یا نه. اینها رو گفتم که بدونید از طرح این مسایٔل به دنبال هیچگونه منفعت طلبی نیستم.

جناب خان

محمد بحرانی و جناب خان/ عکس از طاهره فلاحت

من و رامبد هرگز جزو صمیمی ترین دوستان همدیگر نبوده ایم. در فواصل فصل های خندوانه شاید ماه ها از همدیگر بی خبر بوده ایم. شاید وجه همکاری ما بر وجه رفاقتمان بچربد و البته شاید در آینده من و رامبد هرگز همکاری هم نباشیم.

و شاید بعد از گفتن این حرف ها سیل خشم باشه که به سمت من روانه بشه. اما شرط انصاف و وجدان و رفاقت ندیدم که سکوت کنم.

رفقای عزیزم متواضعانه از همه ی شما خواهش می کنم اگر هرگونه کم کاری، خطا، بی مزگی، لوسی، حرف بیجا، سکوت بیجا و یا هر چیزی که باب میل شما نبوده در این سال ها از «خندوانه» و سازنده اش رامبد جوان و همکارانش دیدید رو به بزرگی خودتون و محدودیت توان سازندگان این برنامه ببخشید و در این شک نکنید که این همه ی توان تیم بود. ما بیش از این زوری و استعدادی نداشتیم.

فکر می کنم کلا ده برنامه از «خندوانه» مونده باشه که همه شون هم ضبط شده ان و شاید بعد از این قسمت ها «خندوانه» برای همیشه به تاریخ بپیونده.

این چند قسمت هم تحملش کنید! به امید اینکه برنامه های خیلی بهتری در آینده جایگزینش بشن که بیشتر مورد پسند شما باشد»

.محمد بحرانی

محمد بحرانی/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

خبری غیر منتظره درباره برنامه خندوانه

4.520
این مطلب مفید بود ؟182
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی