تولد
برای موفقیت
کلمات در ذهن شما و در آنچه که می‌گویید قدرت بالایی دارند؛ شما می‌توانید با یادآوری روزانه جملات تاکیدی مثبت به موفقیتی که انتظار آنرا دارید، برسید.

آنچه افراد قوی برای موفقیت هر روز یادآوری می‌کنند

شما در نهایت همان چیزی هستید که به خودتان می‌گویید و القا می‌کنید. جملات تاکیدی مثبت، نقش مهمی در شکل دادن زندگی شما و تبدیل شدن به آنچه که می‌خواهید را دارد.

قدرتی در ذهن و در آنچه که می‌گویید وجود دارد. حقیقت اینجاست که هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند، مگر این که به او اجازه دهید. حرف‌های دیگران نمی تواند روی شما تاثیر گذار باشد، مگر اینکه خودتان این اجازه را بدهید.

حرف‌هایی که شما هر روز صبح هنگام بیدار شدن به شخصی که در آینه می‌بینید می‌گویید، اهمیت دارند. در این قسمت بسیار مهم از نمناک چیزهایی را به شما معرفی می‌کنیم که همیشه باید به خودتان یادآوری کنید.

شما کافی هستید

افراد معمولا نیاز دارند که این جمله را بشنوند که هیچ چیز و هیچ کس در کل دنیا وجود ندارد که بتواند شما را کامل کند، به غیر از خداوند. باید این موضوع را بفهمید که شما همه چیز‌هایی که باید در زندگی به دست بیاورید را در خودتان دارید. پس به دنبال ارزش و اعتبار گرفتن از دیگران نگردید، بلکه به درون خود رجوع کنید و بدانید که برای خودتان کافی هستید.

جملات انگیزشی روزانه

شما منحصر به فردید

شما یکی از مخلوقات خداوند هستید و در نتیجه شبیه به دیگری نبوده و با آن‌ها تفاوت دارید. هیچ کس نمی تواند جایگزین شما باشد، چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ رفتاری و وجودی. شما هم نمی توانید جای دیگری را بگیرید. پس شما یک انسان منحصر به فرد هستید.

به چیز‌های کم قانع نشوید

همانطور که گفتیم شما منحصر به فرد و خارق العاده هستید و نباید به چیز‌های کم راضی شوید. مگر اینکه خودتان را لایق چیز‌های کم بدانید. برای خودتان استاندارد تعیین کنید و به خودتان هر روز یادآوری کنید که نمی خواهم کمتر از فلان چیز در زندگی تجربه کنم. پس همیشه آرزو‌های بزرگ داشته باشید.

از پسش برمی آیید

به خودتان یادآوری کنید چیزی که به دنبالش هستید، به دست می‌آید. بدانید که می‌توانید هر کاری را به انجام برسانید. غیر ممکن فقط یک کلمه است اما از درون آن، کلمه ممکن جدا می‌شود. پس مطمئن باشید که حتی در غیر ممکن هم یک ممکن وجود دارد. خودتان را با افرادی احاطه کنید که شما را تشویق به انجام چالش می‌کنند.

جملات برای موفقیت

روز‌های بد هم خواهید داشت

نکته مهم اینجاست که زندگی همیشه یکسان نیست و به تدریج تغییر می‌کند اما مهم این است که شما بدانید که این روز‌های بد همیشگی نیستند و گذرا می‌باشند. پس بهتر است که در روز‌های بد هم منتظر روز‌های خوب باشید.

کاری را که می‌خواهید؛ انجامش دهید

این جمله خیلی ساده و کلیشه است اما حقیقت دارد. کاری را انجام دهید که شما را شارژ می‌کند. به احساس خود اطمینان کنید، غرایز درونی خود را دنبال کنید. فرقی ندارد که دنیای اطرافتان چه می‌گوید و چه چیزی را درست می‌داند. به صدای درون خودتان گوش کنید.

شکرگزاری معجزه میکند

هیچ چیز را نمی توانید با قدرت شکرگزاری مقایسه کنید. معمولاً هرج و مرج زندگی باعث می‌شود که ما فراموش کنیم در زندگی شکرگزار باشیم. شما خانواده، دوست، سلامتی و هر چه که فکر می‌کنید را دارید، پس بابت آن‌ها باید شکرگزار باشید.

شکرگزاری روزانه

خودتان باشید

یک چیز مهم وجود دارد که باید آن را به خودتان یادآوری کنید و آن هم این است که خودتان باشید. برای کسی فیلم بازی نکنید. می‌توانید در زندگی یک الگو را به عنوان الگوی موفقیت تعیین کنید اما هیچ کس نمی تواند جایگزین شما باشد. پس سعی کنید که از خود واقعی تان فرار نکنید.

نباید خودتان را مقایسه کنید

اغلب ما عادت داریم که خودمان را با دیگران مقایسه می‌کنیم. در صورتی که تجربه ها، امکانات و زندگی آنها را نداریم. پس هیچ جای مقایسه‌ای وجود ندارد. همه چیز‌های خوبی داریم که باید سعی کنیم آن‌ها را پرورش دهیم و چیز‌های منفی را پاک کنیم. پس بهتر است که هر کدام مسیر خودمان را در پیش بگیریم.

همه چیز درست می‌شود

همه چیز به درستی پیش خواهد رفت. پول به دست می‌آید، شغل؛ راه به جای خوبی می‌برد، همسر خوب وارد زندگیتان می‌شود، دوستان حقیقی دوروبر شما را می‌گیرند. پس مطمئن باشید که در همه جنبه ها، همه اتفاقات به بهترین شکل به پایان می‌رسند.

برای موفقیت هر روز این چیزها رو به خودت بگو

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی