تولد
ابزار وبلاگ

ابزار های رایگان سایت و وبلاگ

کد مطلب : 85479زمان مطالعه : 2 دقیقه
هنگام ساخت وبلاگ و یا یک سایت ، وقتی صفحه ساخته شده را برای اولین بار می بینید، جای چیزهایی خالی است؟ ساعت و تاریخ، تقویم، نظرسنجی از کاربران، گالری عکس، همه موارد در دسترس شماست.

ابزارهایی برای سایت که رایگان هستند

اگر این صفحه را باز کردید یعنی آشنایی نسبی به ساخت سایت یا وبلاگ دارید ، هنگامی که سایت یا وبلاگ ما برای اولین بار ساخته می شود، بسیار ساده و خالی بنظر می آید ، اما با قالب و ابزارهای رایگان سایت و وبلاگ به راحتی می توان علاوه بر کاربر پسند کردن صفحه ساخته شده ، جلوه های زیبایی هم به آن داد.

سایت پیچک دات نت از جمله سایت هایی است که این از سال 1388 تا کنون در زمینه ارائه قالب وبلاگ و ابزار های سایت و وبلاگ به خوبی درخشیده است.
امروز بخش هایی از این سایت را باهم بررسی می کنیم.

فونت زیباساز

فونت های زیباساز ، فونت های بسیار جالب انگلیسی هستند که به صورت گیف بوده و تکان هایی می خورند.
با این ابزار جالب می توانید اسم خود یا سایت خودتان را در کادر بالای این بخش نوشته و فونت خود را انتخاب کنید تا متن ساخته شده از آن را ببینید.

فونت های زیبا

در بخش فونت های زیباساز سایت پیچک ، می توانید 115 شکل و فونت متنوع ببینید و اسم سایت خود را با این اشکال مختلف بسازید و از آن در سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید.

افکت حباب

افکت حباب یک افکت تصویری است به گونه ای که با درج کد این افکت در سایت یا وبلاگ ، حباب هایی از بالای صفحه به سمت پایین حرکت می کنند.
نکته جالب اینکه ، وقتی نشانگر موس روی هر حباب برسد ، آن حباب می ترکد و جلوه بسیار جالبی به صفحه می بخشد.
این ابزار و ابزار های افکت گونه دیگری هم در سایت پیچک موجود است که می توانید به صورت رایگان استفاده کنید.

ابزار های کاربردی وبلاگ و سایت

برخی از مهمترین ابزار های کاربردی  وبلاگ و سایت که در سطح اینترنت مشاهده می کنید را می توانید به صورت رایگان از سایت پیچک دریافت کرده و در وبلاگ یا سایت خود درج کنید.
از جمله این ابزار ها می توان به ساعت و تاریخ ، تقویم ، دکمه جستجوی گوگل ، نظرسنجی از کاربران ، گالری عکس ، ذکر روز و ایام هفته ، نمایش اوقات شرعی ، نمایش رنک گوگل و الکسا ، نمایشگر آی پی کاربران ، کدهای پرچم و چندین و چند کد و ابزار رایگان دیگر که با مراجعه به سایت اینترنتی پیچک می توانید استفاده کنید.
منبع :www.pichak.net  

ابزار های رایگان سایت و وبلاگ

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی