رازداری متولدین هر ماه

رازتو هیچ وقت به متولدین این ماه نگو

تاریخ انتشار : 4 فروردین 1403کد مطلب : 92436زمان مطالعه : 2 دقیقه
از خصوصیات منفی افراد میتوان به نگه نداشتن رازهایی که دیگران به آنها میسپارند اشاره کرد اما این خصلت در متولدین کدام ماه ها پر رنگ تر است.

متولدین ماه هایی که نمیتوانند راز دار شما باشند

وقتی راز مهمی در سینه دارید و از گفتنش به دیگران مطمئن نیستید، قطعا دنبال شخصی میگردید که به راز دار بودنش مطمئن باشید تا مبادا گفته شما با دیگری در میان گذاشته شود. درصدری از اینکه فردی بتواند راز شما را در سینه حفظ کند یا نه، مربوط به شخصیت او می شود و بخشی از این شخصیت میتواند به ماه تولد او مرتبط باشد. درمیان متولدین 12 ماه سال، برخی از متولدین ماه ها نسبت به دیگران، توانایی کمتری در رازداری دارند که در این بخش از طالع بینی نمناک به آنها اشاره شده است. البته که بحث طالع بینی بیشتر جنبه سرگرمی دارد و چندان نمی توان در موردش مطمئن بود.

خرداد

یکی از خصوصیات منفی بارز متولدین خرداد ماه، علاقه آنها به شایعه پراکنی و غیرقابل پیش بینی بودنشان است؛ خصلتی که آنها را در مسیر انجام هر رفتار نامناسبی درمورد راز پنهان شما قرار میدهد، پس بعد از گفتن راز پنهان تان با یک خرداد ماهی، از مخفی ماندن آن چندان هم مطمئن نباشید.

رازداری خردادی ها

فروردین

در خوبی و مهربانی فروردین ماهی ها شکی نیست اما اگر خاطرتان باشد، در مطلب خصلت های بد متولدین ماهها گفتیم که فروردینی ها بدلیل اینکه زود از کوره در می روند، ممکن است گاهی رفتاری انجام دهند که برای شما ناخوشایند و حتی غیرقابل باور باشد. شاید یکی از همین رفتارها افشای راز شما باشد که او از سر عصبانیت ناگهان به زبان آورده و شما را دچار مشکل سازد پس بهتر است در گفتن اسرار خود با فروردین ماهی ها کمی احتیاط کنید.

مرداد

متولدین مرداد بدلیل احساساتی بودن بیش از حدشان، گاهی کنترل افکار و کلامشان را از دست میدهند و این مسئله گاها منجربه افشای رازی که نزد آنها به امانت گذاشته شده است، می شود. نه اینکه یک مرداد ماهی عمدا بخواهد راز شما را برملا کند ولی وقتی احساسات بر او غلبه می کند، کاری از دستش ساخته نیست.

رازداری مردادی ها

مهر

یکی از بدترین ویژگی های مهر ماهی ها این است که حتی با افرادی که اصلا نمی شناسند، سر صحبت را باز کرده و در مورد زندگی خود و دوستان شان صحبت می کنند. گاهی برای یک مهر ماهی مهم نیست مخاطبش کیست، بلکه تنها چیزی که اهمیت دارد گوش شنوایی است که از آن فرد در اختیار دارد. حالا با توجه به آنچه گفته شد میتوانید در مورد مخفی ماندن رازتان نزد یک مهرماهی قضاوت کنید.

اسفند

در اینکه اسفندماهی ها برای دیگران ارزش قائلند و حتی گاهی در کمال حیرت زندگی خودشان را فدای دیگران می کنند، هیچ شکی نیست ولی بدلیل شخصیت خاصی که دارند هیچ اطمینانی نیست که در برابر وسوسه افشای راز شما بتوانند مقاومت کنند.

رازتو هیچ وقت به متولدین این ماه نگو

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی