تفاهم ماه های تولد

متولدین هر ماه با کدوم ماه بیشتر تفاهم دارن؟

کد مطلب : 86431تعداد نظرات : 6 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
فردی در زندگی همه ی ما وجود دارد که بیشترین تفاهم را با آن شخصص داریم که اصلی ترین دلیل این نزدیکی، شباهت در خصوصیات ماه تولدمان است.

متولدین هر ماه با متولدین کدام ماه بیشتر و بهتر کنار میاد؟

آیا می دانستید که طالع بینی باعث می‌ شود تا شما ارتباط بهتری با طرف مقابل تان داشته باشید؟ بله این مسئله اهمیت بسیار زیادی دارد. به خاطر همین تصمیم گرفتیم که در این قسمت از نمناک به شما توضیح دهیم که افراد متولدین کدام ماه با دیگران بیشتر مچ هستند پس با ما همراه باشید.

فروردین و آبان

فروردین ماهی ها به شدت شبیه به آبان ماهی ها هستند. هر دو روز های شلوغ و پر مشغله ای را سپری می کنند. فروردین ماهی ها شبیه به آبان ماهی ها خیلی بلند پرواز هستند؛ یعنی ممکن است حتی آخر هفته ها هم زیاد کار کنند. به طور مداوم در حال انجام برنامه‌ریزی های مختلف هستند. هر دو عاشق خوشگذرانی و بیرون رفتن هستند؛ حتی اگر کل روز را هم کار کنند، باز هم آخر شب به تفریح می پردازند. بدون انگیزه و برنامه قبلی کار جدیدی را شروع نمی‌ کنند که این؛ هم اتفاق خوبی است و هم ممکن است خطرناک باشد. عاشق این هستند که سطح آدرنالین در بدن شان را بالا ببرند.

دوستی صمیمی

اردیبهشت و مرداد

اردیبهشتی ها خیلی شبیه به مرداد ماهی ها هستند. علتش هم این است که هر دو خیلی لجباز می باشند. اگر با زبانِ این دو ماه با ان ها صحبت نکنید، هرگز به حرفهایتان گوش نمی دهند. لجبازی آنها به این معناست که می خواهند همیشه حرف حق را بزنند و توجه دیگران را جلب کنند. افراد متولد این دو ماه خیلی بخشنده هستند‌. هر دو خیلی مادی نگر می باشند و دوست دارند چیز هایی که به عنوان هدیه دریافت کرده اند را به دیگران نشان دهند.

خرداد و مهر

خرداد ماهی ها و مهر ماهی ها در وهله اول شاید شبیه به یکدیگر به نظر نرسند؛ اما خیلی شبیه هم هستند. افراد مثبت‌نگری هستند و همیشه نیمه پر لیوان را می بینند. عاشق کسانی هستند که آن ها را سرگرم می‌ کنند. از وارد شدن افراد جدید به زندگیِ خودشان استقبال می‌ کنند. افراد اجتماعی هستند و کنار هر دوی آنها به شما خوش می گذرد.

تیر و اسفند

تیر و اسفند شبیه به هم می باشند اما شاید بقیه اینگونه فکر نکنند. آن ها افراد حساسی هستند و به غریزه درونی خود اعتماد می کنند. شخصیت بسیار جذابی دارند. گاهی اوقات بی حوصله می شوند و نیاز به این دارند که روی شانه های کسی گریه کنند. شخصیت پر توجهی دارند و خیلی صادقانه رفتار می کنند.

دلداری دادن

دی و شهریور

دی و شهریور جزء دو ماه هایی هستند که همیشه در مورد چیز های مختلف با نگاه متفاوتی فکر می‌ کنند. خیلی دوست دارند که چیزهای جدید یاد بگیرند و از پیشنهادات دیگران استقبال می کنند. ایده آل گرا هستند. معمولاً خواسته‌ هایشان شبیه به هم است. آن ها مسئولیت پذیری بالایی دارند و می توانند از خودشان مراقبت کنند. در صورتی که ماه‌های دیگر این ویژگی را کم تر ندارند. عاشق این هستند که همیشه برای کمک کردن به دیگران آماده باشند.

آذر و بهمن

آذر و بهمن ماهی ها مقاومت خیلی بالایی دارند. فرقی ندارد که چه اتفاقی برایشان بیفتد. آن ها اصالت خود را حفظ می‌ کنند. به غیر از خودشان شبیه کسی نیستند و همیشه عاشق تجربه چیز های جدید می باشند و دوست دارند که این تجربه های جدید را هم در کنارِ عزیزان و دوستان شان رقم بزنند. خیلی مستقل هستند و دوستان زیادی هم دارند. اگر با کسی وارد ارتباط شوند، تجربیات فراموش نشدنی را برایش رقم خواهند زد.

متولدین هر ماه با کدوم ماه بیشتر تفاهم دارن؟

3.3842
این مطلب مفید بود ؟561281
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
6 نظر به ثبت رسیده است
رها1401-01-04
اردیبهشت و مرداد درسته
من همیشه به این فکر میکردم که چقدر شبیه اردیبهشتیا هستم
115
دجله خسروی نیا1401-01-04
من مهر ماهی هستم اما صمیمی ترین دوستم مردادی هست
86
ارزو1401-01-06
من اسفندی هستم اما صمیمی ترین دوستم اردیبهشتیه
114
مهدی بختیاری1401-01-07
من بهمنی هستم دقیقا با آذر ماهی ها درسته.و بدترین با مرداد خرداد و شهریور بسیار بده
116
امیرعلی1401-11-20
من خردادی هستم و صمیمی ترین دوستم آبانی هست
10
نگاه1401-12-27
من اردیبهشتی ام و بهترین دوستم اردیبهشتیه????????✌️
10
وبگردی