انتخاب کت و شلوار
کت و شلوارهایی که آدم های معروفی همچون دیوید بکهام و مت بومر در مراسم های مختلف به تن میکنند نکات مهمی در انتخاب و ست کردن شان نهفته است که در ادامه برایتان میگوییم.

مدل کت و شلوار مردان هالیوودی

انتخاب کت و شلوار برای آقایان جزو انتخاب های دشواری است که نیاز به رعایت نکات خاصی دارد، شاید اگر سبک کت و شلوار های آدم های معروف و خوشتیپ همچون مردان هالیوودی را ببینید انتخاب و ست کردن کت و شلوار برایتان راحت تر شود. مردان هالیوودی با رعایت ریزترین نکات لباس هایشان را انتخاب میکنند به همین دلیل گزینه خوبی برای ایده گرفتن هستند.

کریس همسورث که جزو خوشتیپ ترین مردهای هالیوود به حساب می آید با پوشیدن کت و شلوار خاکستری ثابت کرد که این رنگ کت و شلوار مخصوص پیرمردها نیست و میتوان با کت و شلوار خاکستری هم خوشتیپ بود. کت و شلوار او طرح راه راه بسیار ریز دارد که پیشنهاد میکنیم اگر پوشیدن کت و شلوار را دوست ندارید کت تک خاکستری با راه راه ریز را امتحان کنید.

تیپ بازیگران مرد هالیوود

مدل کت و شلوار کریس همسورث

داگلاس بوث به پوشیدن کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید علاقه زیادی دارد و با پوشیدن آن ها به یک جنتلمن واقعی تبدیل میشود، این سبک کت و شلوار را هر مرد خوشتیپی باید داشته باشد زیرا همه جا بپوش است و به خوشتیپ شدن تان کمک زیادی میکند.

کت و شلوار بازیگران هالیوود

مدل کت و شلوار داگلاس بوث

دیوید بکهام جزو کسانی است که تیپ های غیر منتظره را دوست دارد و لباس های عجیبی را با هم ست میکند، شاید باورتان نشود که کت و شلوار را هم میتوان با تیشرت و کتانی ست کرد البته این ترکیب مورد پسند همه نیست اما خیلی هم بد نیست.

دیوید بکهام

تیپ عجیب دیوید بکهام 

چنینگ تیتوم همیشه خوشتیپ و خوش لباس است، او به پوشیدن کت و شلوار سه تکه بیشتر علاقه دارد یعنی کت و شلوار و جلیقه. او کت و شلوار سه تکه را معمولا با کراوات ست میکند که واقعا ترکیب خوبی است.

چنینگ تیتوم

خوشتیپی به روش چنینگ تیتوم 

مت بومر معمولا از پاپیون به عنوان اکسسوری برای کت و شلوارهایش استفاده میکند که جذابیت خاصی به استایل او میبخشد، پاپیون برای کت و شلوار مشکی و مخصوصا برای مجالسی مانند عروسی عالی است.

مت بومر

سبک لباس پوشیدن مت بومر

 

انتخاب کت و شلوار به سبک مردان هالیوودی + عکس

446
این مطلب مفید بود ؟379
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی