تولد
کت و شلوار
پوشاک همواره نشانه ی شخصیت انسان ها بوده، از این رو انتخاب برند، مدل و این که از کدام فروشگاه تهیه شود نکته ی حائز اهمیتی است. مجوز ضمیمه شد.

آشنایی با ویژگی های کت شلوار دامادی مناسب

پوشاک همواره نشانه ی شخصیت انسان ها بوده، از این رو انتخاب برند، مدل و این که از کدام فروشگاه تهیه شود نکته ی حائز اهمیتی است. از جمله ی این فروشگاه ها آرسام است که یکی از مجموعه های درجه یک و مقرون به صرفه برای طراحی و دوخت کت شلوار می باشد.

شیک ترین مدل کت شلوار دامادی را انتخاب کنید!

خرید کت و شلوار دامادی برای آقایان بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که نوعروسان به تیپ و استایل داماد در مراسم عروسی حساس هستند. شاه دامادهایی که مایلند همه چیز در مراسم عروسی درجه یک به نظر برسد، پیش از هر کاری می بایست لباسی درخور و شیک انتخاب کنند. همراهی با عروس که زیباترین و جذاب ترین لباس سفید را بر تن دارد، کت شلوار دامادی خوش دوخت و مدرنی می خواهد که زوجین را در کنار هم برازنده نشان بدهد. مسلماً برای خرید یک دست کت شلوار دامادی مدرن می بایست مدل های روز دنیا و بهترین تولیدکنندگان کت و شلوار مردانه را بشناسید تا بتوانید لباس مناسب خود را خریداری کنید. اگر شما هم در شرف ازدواج هستید، این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

دوخت کت و شلوار دامادی به سلیقه ی اشخاص

در فروشگاه های شهرها و استان های مختلف تنوع بالایی از کت و شلوار مخصوص داماد وجود دارد که افراد می توانند با پرو لباس یکی را انتخاب کنند، اما این راهکار برای همه ی افراد خوشایند نمی باشد. برخی از افراد از مدل های آماده موجود خوششان نمی آید یا سایز لباس به قامت و اندام ایشان مناسب به نظر نمی رسد. بنابراین بهترین و تنها راهکار دوخت کت و شلوار به سلیقه ی خود اشخاص خواهد بود، پیدا کردن یک تولیدی کت شلوار دامادی مدرن که امکان طراحی و دوخت بر اساس خواست مشتریان را داشته باشد، می تواند دامادها را خوشحال کند تا در جشن ازدواجشان هم پای عروس خود بدرخشند.

مدل های روز دنیا را بشناسید!

اگر تصمیم به دوخت شخصی کت و شلوار داشته باشید. مدل هایی که در جهان به عنوان مد روز مورد استفاده قرار می گیرد، تنها در تولیدی های با دانش و مهارت بالا دوخته می شود. پس پیش از پیدا کردن یک مرکز تولید و دوخت کت شلوار دامادی می بایست با مدل های نوین آشنایی دقیق داشته باشید. برخی از این مدل ها عبارت هستند از:

  1. کت و شلوار بلیزر با یقه ی پهن و تقریباً سر بالایی که دارد، بسیار رسمی جلوه کرده و برای مراسمات رسمی بسیار مناسب خواهد بود. مدل بلیزر که از نمونه های مدرن و خاص محسوب می شود، یکی از انتخاب های خوب دامادی نیز به شمار می رود.
  2. از جمله مدل های انحصاری شاه دامادها کت شلوار یقه آرشال است که یقه ای به صورت یکسره از پشت گردن تا دکمه می آید. عموماً آقایان شیک پوش از اینمدل تنها یکبار برای دامادی خود استفاده می کنند تا شیک و جذاب به نظر بیایند، به عبارت دیگر این مدل برای حضور در دیگر مجالس مناسب نخواهد بود.
  3. یکی دیگر از مدل های مدرن و جذاب که برای دامادهای خاص پسند بسیار مناسب می باشد، مدل مورنینگ سوت است. جالب است بدانید این مدل از کت شلوار دامادی در بریتانیا هم مورد استفاده قرار می گیرد.
  4. مدل تاکسیدو که دوخت خاص و طراحی ویژه ای دارد، بسته به سلیقه ی اشخاص یکی از گزینه های انتخابی برای دامادی به شمار می رود. این مدل یقه انگلیسی با پیک یقه سر بالا و از جنس ساتن دارد که لباس را بسیار خاص جلوه می دهد.

کت و شلوار مردانه

البته ناگفته نماند که 4 مدل فوق تنها مدل های به روز دنیا نیستند، اما مدل های مناسب دامادی روز دنیا به شمار می روند. بنابراین انتخاب مدل انگلیسی یا ایتالیایی برای مجلس عروسی مناسب نخواهد بود، پس در انتخاب مدل مورد نظر خود نهایت دقت را به خرج دهید.

خرید کت شلوار دامادی چقدر هزینه بر می دارد؟

این روزها که قیمت پارچه ها هم مانند سایر اجناس بالا رفته است، مسلماً قیمت کت و شلوار هم نسبت به گذشته تغییر زیادی را متحمل شد. البته این افزایش قیمت ربطی به خرید کت و شلوار آماده یا سفارش دوخت کت شلوار دامادی نخواهد داشت، کما این که در زمان درخواست دوخت شخصی انتخاب جنس پارچه به عهده شخص خودتان بوده و می توانید هزینه های شخصی را مدیریت کنید. پس بدون نگرانی بابت قیمت خرید کت شلوار دامادی به دنبال بهترین تولیدکنندگان باشید تا انتظارات شما را به درستی برآورده کنند.

سرای پادشاهان آرسام، بهترین انتخاب برای شیک پوشان

انتخاب خیاط و تولید کننده کت و شلوار دامادی برای دریافت نتیجه ی مثبت اهمیت بالایی دارد، بنابراین ضروری است که سرای پادشاهان آرسام را بشناسید. سرای پادشاهان آرسام نام مجموعه ای است که از سال 1395 توسط دکتر سامان خیابانی بنا نهاده شد، در این مجموعه از افراد متخصص و با توانایی بالا استفاده شده تا در بهترین شرایط ممکن به دوخت و دوز بر اساس خواسته ی مشتری بپردازند.
این مجموعه مدرن با استفاده از متدهای روز دنیا توانسته است، رضایت مشتریان خود را جلب کند و به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان کشور شناخته شود. در این مجموعه تمامی خدمات با ارائه ضمانت کتبی انجام می شود تا مشتری از نتیجه ی کار اطمینان خاطر داشته باشد. پس با قاطعیت می توان گفت سرای آرسام واقعاً پادشاهانه است.
کت دامادی

مشاوره بگیرید تا بهتر انتخاب کنید!

یکی از بزرگ ترین مزیت های سرای پادشاهان آرسام به عنوان محموعه طراح و دوزنده کت شلوار دامادی و... ارائه مشاوره از جانب کارشناسان مجموعه به مشتریان پیش از خرید رسمی است. هدف این مجموعه دوخت و دوز لباس رویاهای شما بوده و تمام تلاش کلی مجموعه جلب رضایت مشتریان می باشد. پس برای روز عروسی خود از همین حالا برنامه ریزی کنید و با وارد شدن به وبسایت تخصصی آرسام از کارشناسان این مجموعه مشاوره بگیرید تا بهترین انتخاب را تجربه نمائید. آدرس وبسایت :https://rsamsuit.com
 

ویژگی های کت شلوار دامادی مناسب

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی