بهم زدن عروسی
عروس جوان و بی تجربه ی ما چند روز قبل از مراسم با ایمیلی به میهمانان خواسته ی عجیب خود را مطرح کرد و همین طرح خواسته همه چیز را بهم زد.

شرط عجیب عروس خانوم عروسی را بهم زد

شب و روز عروسی یکی از فراموش نشدنی ترین ها برای هر فرد در طول زندگی مشترک است که همین خاص ترین روز گاهی با اتفاقی خاص تر فراموش نشدنی تر هم می شود مثل مواردی که پیش از این بارها در بخش سرگرمی نمناک برایتان گفته ایم و این بار در ماجرای جدید خواهید خواند که چطور درخواست دور از انتظار عروس مراسم را کنسل و برای همیشه پایان داد که شاید برای همین برخی به او لقب بدترین و پررو ترین عروس را دادند.

ایمیل دردسرساز عروس جوان مراسم را بهم زد

طبق گزارش میرر عروس خانم جوانی به نام " سوزان" لیست میهمانانش را تهیه کرده و همگی را به صورت رسمی دعوت کرده بود ؛ همراه اقای داماد تدارکارت روز عروسی را نیز کامل لحاظ کرده بودند ولی مراسم برگزار نشد چراکه عروس خانم در اقدامی عجیب درخواستی عجیب تر از میهمانان انجام داد که برای آنها نوعی توهین محسوب شد و از آمدن به مراسم ازدواج صرف نظر کردند.

چند روز مانده به برگزاری مراسم ازدواج عروس خانم ایمیلی به میهمانان فرستاد و از آنها خواست مبلغی که خودش تعیین می کند را به عنوان هدیه عروسی برایش بیاورند چراکه او برنامه ریزی خرید وسیله ای را دارد و برای همین باید همه به عنوان کادوی عروسی مبلغ مشخصی پول بدهند.

عروس جوان

ایمیل دردسرساز عروس جوان

همین درخواست کافی بود که برخی از میهمانان به بهانه ی بی احترامی به آنها دعوت عروس و داماد را رد کنند و اعلام کنند که در مراسم ازدواج حاضر نمیشوند ؛ این بخشی از عواقب ایمیل عروس جوان و بی تجربه ی ما بود که با بخش بدتر منصرف شدن آقای داماد از ازدواج با او تکمیل شد.

به عقیده ی میهمانان تعیین کادوی مشخص توسط عروس خانم نه تنها عجیب بود بلکه به نوعی بی احترامی محسوب میشد برای همین حضور در این مراسم را رد کردند. هرچند شاید به عقیده ی برخی درخواست عروس خانم مسئله ی عجیبی نبوده است اما در کشورهای اروپایی چنین درخواستی دور از احترام و ادب است برای میهمانان مثل یک توهین محسوب شد.

عروس خانم پررو مراسم عروسی را بهم زد !

3.2286
این مطلب مفید بود ؟181105
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی