دفع حشرات
اگر می خواهید حشرات خانگی را از خود دفع کنید و پوستتان را در برابرگزش حشرات ایمن نگه دارید، از محصولات شیمیایی استفاده نکنید و لوسیون طبیعی خانگی بسازید.

چه گونه میتوانید لوسیون طبیعی دفع حشرات خانگی خود را درست کنید

می دانیم که پوست و بدن ما به دلایلی حشرات را به خود جذب می کنند و این به هچ وجه برایمان خوش آیند نیست ، از طرفی همیشه در منزل نیستیم که با لوازم برقی دفع حشرات و.. این موجودات موذی را از خود دور کنیم پس باید پوستمان را در برابر آنها ایمن کنیم با لوسیونی که دستور تهیه آن را خواهیم گفت.
لوسیون دفع حشرات به خوبی کارمیکنند و هیچگونه ترکیبات سمی ندارند اگرچه مابایدمطمئن بشویم که هیچگونه الرژی به هیچ کدام ازاجزا تشکیل دهنده ان نداریم اما درصورتی که آلرژی داشته باشیم، باید استفاده کردن ازلوسیون رامتوقف کنیم.
دفع حشرات
لوسیون طبیعی دفع حشرات خانگی 
اگرشمانگاهی به مواد تشکیل دهنده پشت ماده دفع حشرات خود بیاندازید، میتوانید تشخیص دهید (متوجه شوید)بسیاری ازترکیبات برای سلامتی شمامضر هستند پس بهترین راه موثراستفاده ازماده دفع حشرات غیرسمی وطبیعی است.

دستور تهیه لوسیون خانگی برای دفع حشرات از روی پوست

شما میتواندبا دنبال کردن این مراحل به راحتی لوسیون دفع حشرات طبیعی خانگی خود را درست کنید :
 دفع حشرات خانگی
 لوسیون طبیعی دفع حشرات خانگی در خانه بسازید
ترکیبات:
1/2پیاله الکل_ترجیحا الکل سدیریل.
به دلیل اینکه این تنها نوعی است که پوست را خشک و تحریک نمیکند.(100میل)
50قطره سیترونلا که 30قطره برای لوسیون بچه ها کافی است .
نکته:
اگر شما کرم لوسیون میخواهید میتوانید جای الکل سدیریل ، مقداری از ژل آلوئه ورا استفاده کنیدکه اثر ارام و لطیف تری دارد  یا روغن نارگیل که پوست را تغذیه و نرم میکند.

دفع حشرات

با این لوسیون طبیعی ، حشرات خانگی را از خود دور کنید

بهتر است که همیشه از روغن های خالص و اصلی استفاده کنید که به وضوح با اطلاعات در مورد روغن برچسب گذاری شده است ، بخش گیاهی فروش.استخراج .ریشه ها و غیره.

با دوباره چک کردن برچسب,شما میتوانید از محصولات مشابه که درواقع طبیعی نیستند و هرگونه مزیت درمانی را ارائه میدهد جلوگیری کنید.

چگونه میتوان این لوسیون را درست کرد

دفع حشرات خانگی

طرز تهیه لوسیون طبیعی  برای دفع حشرات خانگی 

ترکیبات را مخلوط کنید در یک ظرف مهر و موم شده,درجای خنک نگه داری کنید (فضای تاریک برای نگهداری روغن های اصلی کیفیت دار مناسب هستند) و دوهفته بعد مصرف کنید.
شاید یک محصول بسیار موثر باشد که باید هردو یا سه ساعت به علت داشتن مواد طبیعی استفاده شود ، اگرچه زمان استفاده مجدد برای هرکس متفاوت است.
همیشه از تماس لوسیون با چشم ، دهان و بقیه جاهای حساس بدن خودداری کنید.
همچنین برای امکان هر گونه واکنش های آلرژیک به هر یک از روغن های اصلی به ترکیبات آن توجه داشته باشید.

دفع حشرات خانگی از پوست با لوسیون طبیعی

3.435
این مطلب مفید بود ؟2411
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن / ف
وبگردی