گفتن راز به همسر
گفتن بعضی از رازها به همسر و شریک زندگی واجب است و باعث ایجاد اعتماد و صمیمیت بیشتری می شود و همسرتان خود را به شما نزدیکتر از هر کسی می داند.

گفتن راز به همسر؛ این رازهای پنهان خود را به همسرتان بگوئید

در زندگی مشترک حرف هایی وجود دارد که هرگز نباید به همسرتان بگوییدو گفتن این حرف ها به همسرتان باعث مختل شدن زندگی زناشویی تان می شود اما در مقابل برخی از رازها وجود دارند که باید درباره آنها با همسرتان صحبت کنید تا در زندگی با مشکلات جدی برخورد نکنید .

اگر در زندگی شما نیز رازهای پنهانی وجود دارد که در مورد فاش کردن آن تردید می کنید ، با این بخش از نمناک همراه باشد تا بدانید باید کدام یک از رازها را با همسرتان در میان بگذارید.

گفتن راز به همسر

گفتن رازهایمان به همسر خوب است یا بد؟

رازهایی که باید به همسرتان بگویید

روابط سابقتان

روابط قبلی می تواند بر رابطه جدیتان تاثیر داشته باشند . اگر این روابط را قبل از ازدواج از همسرتان پنهان کرده اید ، باید بدانید که این پنهان کاری می تواند برایتان مشکل ایجاد کند پس هرچه سریعتر درباره رابطه قبلی خود به همسرتان بگویید اما لازم نیست جزئیات را بیان کنید.

برنامه ای که برای پول و درآمد دارید

هنگامی که بدون اینکه همسرتان بدانید پولی را پس اندارز کرده اید و یا وامی را دریافت نموده اید و پس انداز کرده اید ، باید بدانید این موضوع می تواند مشکل بزرگی برای زندگی تان ایجاد کند.

زیرا اگر همسرتان بفهمد زمان احتیاج مالی در زندگی شما پس اندازتان را مخفی نموده اید ، بسیار ناراحت و این موضوع به بحران بزرگی تبدیل می شود زیرا در این هنگام تنها صحبت پول نیست بلکه پای اعتماد به میان می آید.

حرفهایی که نباید به مردان گفت

گفتن چه رازهایی به همسر مفید است؟

گفتن چند راز در زندگی زناشویی به همسر

با او درباره اینکه زندگی مشترک تان در معرض خطر است صحبت کنید

اگر احساس می کنید که روز به روز نسبت به زندگی مشترک دلسرد تر می شوید و این زندگی چیزی که می خواستید نبوده ، این رازی با همسرتان در میان بگذارید و با او صحبت کنید،

شاید او بتواند مشکل زندگی را برطرف کند و یا به اشتباهی که شما را نسبت به زندگی سرد نموده پی ببرد به هر حال نگاه مردانه به موضوعات با نگاه زنانه متفاوت است و شما با صحبت کردن می توانید از نظرهای طرف مقابلتان آگاه شوید.

روراستی با همسر

گفتن کدام رازها به همسر تاثیرات مثبتی دارد؟

اهمیت گفتن راز و آرزوها به همسر

آرزوها، اهداف و امیدهایتان برای زندگی آینده

برای بیشتر شدن درک شریک زندگیتان و همراهی او با شما ، برنامه های کوتاه یا بلندمدت خود را بیان کنید و آمال و آرزوها و اهدافتان را با او در میان بگذارید تا بتواند در این راه از شما حمایت کند.

اگر دچار بیماری خاصی هستید

برخی از زوجین از بیماری خود چیزی به همسرشان نمی گویند زیرا صحبت درباره بیماری را نگران کننده و یا نشانه ضعف می دانند و هرگز دوست ندارند ضعیف به نظر برسند . اما شما در هنگام بیماری به حمایت و همدردی و کمک شریک زندگی تان نیاز دارید زیرا در هنگام بیماری و مصرف برخی داروها افراد نمی توانند از عهده انجام برخی کارهایشان برآیند و به کمک نیاز دارند.

اگر بیماری خود را به هر دلیلی با همسرتان در میان نگذارید ممکن است او فکر کند نتوانسته همدرد خوبی برای شما باشد یا اینکه مورد علاقه و اطمینان شما نیست و به همین دلیل مشکلاتتان را با او قسمت نمی کنید.

صمیمیت با همسر

گفتن رازهای شخصی به همسر

گفتن چه رازی به همسر به زندگی کمک می کند؟

نارضایتی تان را از رابطه با او راحت به زبان آورید

اگر از رابطه زناشویی و عاطفی خود ناراضی هستید بهتر است خجالت را کنار بگذارید و در این باره با همسرتان گفتگو کنید تا اگر راه حلی برای این مشکل در نظر داشت ، ارائه کند و شما با کمک این راه حل بتوانید این مشکل را حل کنید ، در صورتی که نتوانستید خودتان را حل کنید به یک مشاور یا متخصص مراجعه کنید و مشکلتان را حل نمایید.

ایجاد اعتماد در رابطه

رازهایی که گفتنشان به همسر ضرری ندارد

اهمیت گفتن رازها و عقاید به همسر

عقاید مذهبی تان و گرایشات سیاسی تان

اعتقادات مذهبی تاثیر فوق العاده ای بر رابطه دارند . شاید در ابتدای ازدواج این موضوع اهمیت نداشته باشد و شما آن را از همسرتان پنهان کرده اید اما باید بدانید صحبت درباره اعتقادات بسیار با اهمیت است.

زیرا اگر شما مذهبی باشید زندگی با یک فرد بی دین مشکل است و مشکلاتی را در آینده رابطه تان ایجاد می کند. گرایشات سیاسی تان هم مثل اعتقادات مذهبی می تواند تاثیر قابل توجهی بر رابطه داشته باشد پس باید حتماً باید طرفتان را از این موضوع باخبر کنید. 

 

برای گفتن این رازها به همسرتان درنگ نکنید

4.736
این مطلب مفید بود ؟342
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
وبگردی