فریدون جیرانی
فریدون جیرانی کارگردان سینمای کشورمان در حال نگارش فیلمنامه فیلم جدیدی است که حامد بهداد و نوید محمدزاده از بازیگران احتمالی آن هستند.

حامد بهداد گزینه احتمالی فیلم جدید فریدون جیرانی

فریدون جیرانی کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان در حال نگارش فیلمنامه فیلم جدیدی است که احتمال حضور دو بازیگر سرشناس سینما در آن وجود دارد. فریدون جیرانی فیلم هایی چون خفه گی ، پارک وی ، شام آخر ، من مادر هستم و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

گزینه های احتمالی فریدون جیرانی برای فیلم جدیدش

فریدون جیرانی نویسنده و کارگردان سینما و تئاتر درخصوص اخبار منتشر شده مبنی بر حضور دو بازیگر سینما در فیلم جدیدش گفت:هنوز در مورد بازیگران قطعی فیلم "آشفتگی" تصمیم نهایی گرفته نشده و حضور حامد بهداد و نوید محمدزاده در حد احتمال است. مذاکراتی با این دو عزیز صورت گرفته اما اینکه قطعاً در این فیلم بازی کنند هنوز مشخص نشده و مذاکرات به نتیجه نرسیده است.

وی با اشاره به شروع دور دوم بازنویسی و بازنگری فیلمنامه افزود:دور اول نگارش فیلمنامه به پایان رسیده و در حال حاضر بازنویسی دور دوم را انجام می دهم که تا سه روز آینده به اتمام می شود و تا این بازنویسی صورت نگیرد نمی توان در مورد انتخاب بازیگران تصمیم نهایی را گرفت.

کارگردان فیلم خفه گی درباره بازگشت خود به تلویزیون تصریح کرد:به امید خدا اگر همه شرایط مساعد بوده و مشکلی پیش نیاید این فیلم از نیمه دوم مهر ماه جلوی دوربین خواهد رفت. برای ساخت سریالی تلویزیونی صحبت هایی شده و اگر مشکلی پیش نیاید بعد از این فیلم ساخت سریال را آغاز خواهیم کرد.

فریدون جیرانی

فریدون جیرانی کارگردان سینمای ایران

جیرانی ساخت سریال جدید خود را وابسته به برخی شرایط اعلام و خاطرنشان کرد:همه این اتفاقات به شرایط بستگی دارد و این طور نیست که چیزی را قطعی بگویم. در حال حاضر ساخت فیلم "آشفتگی" قطعی بوده و برای فجر امسال آماده می شود. اینکه در چه زمانی سریال ساخته شود به تهیه کننده، مسئولین تلویزیون و کلیت شرایط بستگی دارد.

گفتنی است جیرانی در آخرین مصاحبه خود با میزان مضمون این سریال را اینگونه شرح داد:این سریال به جوانان پرداخته و موضوع بلند پروازی برخی از آنها را روایت می کند. هنوز در مورد اینکه پاییز تنهایی در چه زمانی و کجا پخش شود تصمیمی گرفته نشده و در حال برنامه ریزی هستیم.

فیلم جدید فریدون جیرانی با حامد بهداد و نوید محمدزاده؟!

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی