قمه کش

دستگیری قمه کش جنوب تهران

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1402کد مطلب : 2311زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری یک نفر به اتهام ضرب و جرح عمدی و قدرت نمایی با سلاح سرد در جنوب تهران حوالی شهرک ولیعصر خبر داد.

مهر:سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت:در پی کسب خبری مبنی بر شرارت و قمه کشی، عربده کشی و ضرب و جرح عمدی و قدرت نمایی با سلاح سرد توسط یکی از سابقه داران شرارت در منطقه شهرک ولیعصر در جنوب غرب تهران، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران مرکز عملیات این پلیس قرار گرفت.

وی افزود:به محض حضور مأموران در محل اعلامی مشخص شد که یکی از اوباش منطقه با سلاح سرد در حال قدرت نمایی بوده و باعث راه بندان و اخلال در نظم عمومی شده و یکی از شهروندان را مورد جراحت قرار داده است.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری متهم، یادآور شد:فرد دستگیر شده از اشرار و اراذل سابقه دار منطقه شهرک ولیعصر می‌باشد که با اقتدار پلیس و رشادت مأموران انتظامی دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی داده شد.

سرهنگ راستی در پایان خاطرنشان کرد:اینگونه افراد که باعث تشویش اذهان عمومی و القا حس ناامنی برای مردم می‌شوند، تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند و پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله می‌کند.

انتهای پیام/م

دستگیری قمه کش جنوب تهران

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : قمه کشی
وبگردی