مرتب کردن کیف و کفش
اگر در منزل تان فضای کافی برای نظم دهی و مرتب کردن کیف و کفش های خود ندارید، ایده های جالب و ساده ای وجود دارند که می توانید به راحتی به آن ها نظم ببخشید.

ایده هایی برای مرتب کردن کیف و کفش در خانه

بسیاری از خانم ها به کیف و کفش های ست با لباس هایشان علاقه زیادی دارند اما این علاقه برایشان درد سر ساز می شود زیرا دیگر کمدهایشان جایی برای این همه کیف و کفش ندارد . ممکن است فکر کنید جاکفشی بهترین گزینه برای مرتب کردن کفش ها و کمد دیواری برای قرار دادن کیف ها به نظر برسد، اما نظم دهی به کیف و کفش ها، برای خانم های عاشق کیف و کفش کار آسانی نیست.

اگر شما هم عاشق کیف و کفش هستید و به همین علت کمدتان شلخته و نامرتب شده است با خواندن این بخش از دنیای مد نمناک می توانید به سادگی به کمد خود نظم ببخشید و کیف و کفش هایتان را مرتب کنید تا آسیبی به آنها وارد نشود.

مرتب کردن کیف و کفش

چگونگی مرتب کردن کیف و کفش در منزل

بهترین گزینه ها برای مرتب کردن کیف و کفش

جای کیف و کفش روی شلف

برای نظم بخشیدن به فضای داخلی شلف ها مناسب ترین راه ممکن هستند . با استفاده از شلف شما می توانید به فضای داخلی اتاق خواب جلوه منظمی ببخشید و جای کیف و کفش را مشخص نمایید. همچنین شلف ها این امکان را برای شما ایجاد می کنند که لوازم مورد نیازتان را دم دست داشته باشید.

شلف کیف و کفش

مرتب کردن کیف و کفش با شلف

جای کیف و کفش داخل کمد

برای نظم دهی داخل کمد دیواری می توانید از اکسسوری های نظم دهنده استفاده کنید و به کمد شلوغ خود با ایجاد جای مناسب برای کیف و کفش نظم بدهید. برای این منظور می توانید همانند تصویر فضای مورد نیاز تان را ایجاد نمایید.

جای کیف و کفش

مرتب کردن کیف و کفش داخل کمد دیواری

جای کیف و کفش قفسه ای

یکی از راه حل های مقرون به صرفه برای نظم دهی به کمد دیواری استفاده از قفسه های مخصوص کیف و کفش موجود در بازار است که می توانید آن ها را تهیه کنید و در فضای مد نظر خود قرار دهید.

قفسه کیف و کفش

 قفسه های مخصوص برای مرتب کردن کیف و کفش

جای کیف و کفش دیواری

استفاده از فضای دیوار به جای فضای کف از ساده ترین شیوه ها برای نظم دهی به فضای داخلی مخصوصا فضاهای کوچک می باشد که فضای اتاق را زیبا و به لوازم نظم می دهد. برای نظم بخشیدن به کفش ها می توانید از لوله های پلیکای نصب شده بر روی دیوار استفاده کنید . همچنین از استفاده هنگر ها برای آویز کردن کیف ها ایده ایی خوب برای استفاده از فضای دیوار است.

ایده برای جای کیف و کفش

مرتب کردن کیف و کفش با لوله های پلیکا روی دیوار

جای کیف آویزی در کمد

برای اینکه بتوانید نظم خاصی به کمد خود ببخشید و همیشه کیف هایتان در دسترس شما باشد بهتر است از جای کیف آویزی در کمد استفاده نمایید.

آویز نگهدارنده کیف و کفش

آویز نگهدارنده کیف و کفش برای نظم دهی کمد

استفاده از جعبه تقسیم برای جای کفش ها

برای جای دادن کفش ها و صندل ها در فضای پای تخت و یا کشوی تخت تان از جعبه تقسیم های مقوایی دست ساز استفاده کنید . استفاده از این روش بهترین ایده برای جمع کردن کفش های خارج از فصل است و باعث می شود که کفش هایتان همیشه مرتب و منظم و در دسترس تان باشند.

جعبه تقسیم کفش

نظم دهی کیف و کفش در پای تختی

استفاده از هنگر ها برای جای کیف

اگر فضای درون کمد شما شلوغ است می توانید از درب کمد دیواری برای نظم بخشیدن به کیف های خود استفاده کنید بدین گونه که با استفاده از هنگرها کیف های خود را آویزان و به آنها نظم ببخشید.

هنگرهای کیف

مرتب کردن کیف و کفش با استفاده از هنگرها

ساختن چوب رختی برای کفش ها

اگر می خواهد کفش های خود را با چوب رختی به کمد آویزان کنید و اینگونه به کمد خود نظم ببخشید ابتدا چوب رختی لباس را با انبردست قطع کنید، آن را به دو طرف به بیرون یا به طور موازی به داخل خم کنید و به شکل چنگک در آورید. چنگک های این چوب رختی را برای دمپایی و صندل به بیرون خم کنید و برای کفش دو بازوی آن را به طرف داخل خم کنید.

 

ایده های نظم دهی؛ راه و روش مرتب کردن کیف و کفش درمنزل

3.836
این مطلب مفید بود ؟279
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : ست کیف و کفش
وبگردی