علی نصیریان
فیلم متفاوت مسخره باز ساخته همایون غنی زاده با بازی علی نصیریان با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان مواجه شد.

استقبال از فیلم متفاوت مسخره باز در سینماها

فیلم سینمایی مسخره باز به تهیه کنندگی علی مصفا و کارگردانی همایون غنی زاده برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و از 17 مهر اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد.

مسخره باز فیلم متفاوت همایون غنی زاده در اولین هفته اکران توانست با استقبال خوبی مواجه شود و به فروشی بیش از 600 میلیون تومان دست یابد.

فیلم متفاوت مسخره باز با استقبال مردم مواجه شد

مدیر شرکت پخش خانه فیلم در یک گفتگو خبر از استقبال مردم از فیلم متفاوت مسخره باز در سینماها داد و از فروش بیش از 600 میلیون تومانی این فیلم در حدود یک هفته اکران صحبت کرد.

بازیگران مسخره باز

صابر ابر ، بابک حمیدیان و علی نصیریان در فیلم مسخره باز

مسخره باز فیلمی متفاوت از همایون غنی زاده است که با بازی علی نصیریان و بازیگران سرشناس سینما مقابل دوربین رفت و در اولین نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر توانست جایزه بهترین فیلم اول ، بهترین فیلم هنر و تجربه ، بهترین جلوه های ویژه بصری و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد( علی نصیریان) را دریافت کند.

فیلم مسخره باز

 مسخره باز با بازیگران سرشناس در سینما

مسخره باز داستان جوانی است که شیفته بازیگری است و در یک سلمانی کار میکند و هر شب بعد از اتمام کار با دوستش مشغول تمرین بازیگری میشود و بخشی از ماجرا به صاحب سلمانی کاظم خان و مشکلش با سرهنگ کیانی برمیگردد.

علی نصیریان

بازی علی نصیریان در فیلم مسخره باز

در خلاصه داستان فیلم مسخره باز آمده است : تو پرورشگاه صدام می کردند مسخره باز! اما من مشت محکمی حواله صورت یکیشون کردم تا داستان رو شروع کنم.

هدیه تهرانی

بازی هدیه تهرانی در فیلم مسخره باز

بازیگران فیلم مسخره باز عبارتند از :علی نصیریان، هدیه تهرانی، صابر ابر، فرهاد اصلانی و بابک حمیدیان بازیگران فیلم مسخره باز را تشکیل میدهند.

استقبال ویژه از فیلم مسخره باز در سینما ها

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف / م.ف
برچسب : علی نصیریان
وبگردی