وصل اینترنت

اینترنت موبایل (تلفن همراه) کی وصل میشه؟

تاریخ انتشار : 6 آذر 1398کد مطلب : 6283زمان مطالعه : 2 دقیقه
رحمانی فضلی وزیر کشور در برنامه تلویزیونی نگاه یک در خصوص آخرین وضعیت اتصال اینترنت در تلفن های همراه توضیحاتی ارائه کرد.

وصل شدن اینترنت تلفن همراه در ایران

خبرآنلاین: وزیر کشور گفت:در جلسه روز چهارشنبه شورای امنیت ارزیابی های مجدد را انجام می دهیم و متناسب با شرایط در سایر استان ها نیز در صورت نبود مشکل امنیتی، اینترنت وصل خواهد شد. 

عبدالرضا رحمانی فضلی در برنامه تلویزیونی نگاه یک در تشریح حوادث اخیر، به سوالاتی درباره قطع اینترنت هم پاسخ داد و گفت:ما در این مرحله که تخریب و آتش سوزی زیاد شد، مجبور شدیم اینترنت را به صورت موضعی و مقطعی قطع کنیم تا به این ترتیب عملیات روانی و تهیجیی که از خارج هدایت می شد، کنترل کنیم. در حقیقت ابتدا محدودسازی انجام شد و پس از اینکه دامنه این اغتشاشات به استان های دیگر سرایت کرد، مسدودسازی انجام شد. 

وی افزود:این به معنای این نیست که همه مسئولینی که دستور به قطع اینترنت دادند اهمیت اینترنت بر اقتصاد و کسب و کار مردم را نمی دانند اما ما با منفعت عمومی و امنیت جان مردم روبه رو بودیم. قطعا قطع اینترنت هزینه دارد اما ما با این کار از بروز هزینه های بیشتر جلوگیری کردیم. نیروها در همه استان ها به داخل صحنه آمدند و موضوع جمعه شب کنترل شد. 

وزیر کشور خاطرنشان کرد:همه کسانی که از اینترنت استفاده می کنند بدانند امنیت جان مردم برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است. ما از روز چهارم اینترنت مراکز علمی، دانشگاه ها و… را وصل کردیم و اینترنت ثابت هم در همه استان ها وصل شده، در مورد موبایل 10 استان اینترنت شان متصل شده و در جلسه روز چهارشنبه شورای امنیت ارزیابی های مجدد را انجام می دهیم و متناسب با شرایط در سایر استان ها نیز در صورت نبود مشکل امنیتی وصل خواهد شد. قطعا همه بدانند که این کار به نفع همه است و ما قدردان مردم هستیم. در حال حاضر امنیت کامل در کشور برقرار است و هیچ مشکلی نداریم.

انتهای پیام/م

اینترنت موبایل (تلفن همراه) کی وصل میشه؟

3.628
این مطلب مفید بود ؟208
وبگردی