بازیگران سینما
مدتی قبل چند تن از بازیگران سینما از جمله سپند امیرسلیمانی ، محمدعلی کشاورز، رضا داوودنژاد و اکبر عبدی دچار بیماری شده بودند که در ادامه از وضعیت جسمانی آنها آگاه میشوید.
در هفته های گذشته شاهد بیماری تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون بودیم که این اخبار مخاطبان و طرفداران این بازیگران را نگران کرده بود. در ادامه از حال و روز این روزهای هنرمندان عزیز با خبر شوید.
* سپند امیر سلیمانی:من و خواهرم همیشه قدردان دعای خیر مردم هستیم 
 
کمند و سپند امیر سلیمانی
 
سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون که طی روزهای گذشته به دلیل بیماری ریوی در بیمارستان بستری شده بود، در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت جسمی اش گفت:خدا را شکر با دعاهای خیر مردم حالم خوب است و چند روزی است که از بیمارستان مرخص شده ام. کمند نیز دیسک کمر کوچکی داشت که به لطف خدا برطرف شد.  
وی ادامه داد:از مردم عزیز که دعاهای خیرشان سبب سرحال شدن دوباره من است، تشکر می کنم و از خداوند بهبودی تمام بیماران را می خواهم.   

 *اکبر عبدی بازیگر با سابقه ی سینما و تلویزیون در گفتگویی در خصوص آخرین وضعیت جسمی اش گفت:
خدا را شکر حال جسمی و روحی ام بهتر است و کلیه هایم کمتر اذیتم می کنند. 
 
اکبر عبدی
 
وی در ادامه افزود:هوادارانم نگرانم نباشند، زیرا وضعیتم نسبت به قبل خیلی بهتر شده است و از همه ی آن ها تشکر می کنم. 

 * رضا داوود نژاد:به احتمال زیاد این هفته از بیمارستان مرخص می شوم 
رضا داوودنژاد
 
رضا داوود نژاد، بازیگر سینما و تلویزیون نیز که چند هفته ی پیش مجددا کبد خود را پیوند زد، در پاسخ به خبرنگار ما در خصوص وضعیت درمانش گفت:حالم خیلی بهتر از روزهای گذشته است و روند بهبودی ام رشد خوبی داشته است. 
وی در ادامه افزود:تاریخ دقیق ترخصیم مشخص نیست اما به احتمال زیاد در یکی از روزهای هفته ی جاری از بیمارستان مرخص خواهم شد. 
 
داوود نژاد در پایان اظهار داشت:دست تک تک مردم ایران را می بوسم که با دعاهای خود سبب بهتر شدن احوالم شدند. 

 * محمدعلی کشاورز:فقط می توانم سپاسگذار مردم باشم 
محمدعلی کشاورز
 
محمدعلی کشاورز، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در هفته ی گذشته از وی تجلیل به عمل آمد، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:حدود سه سال است که دچار مشکلات ریوی و تنفسی شده ام و وضعیت جسمی ام نسبت به روزهای قبل تغییر چندانی نداشته است. 
وی در خصوص تجلیلی که از وی در فرهنگسرای ارسباران به عمل آمد، اظهار داشت:فکر می کنم که تجلیل از پیشکسوتان نوبتی شده و هیچ نظری در خصوص زمان این قدردانی ندارم و خوشحالم که پس از این همه سال تلاش یادی از من شد. 
این بازیگر در پایان عنوان کرد:من عاشقانه مردم با محبت ایران را دوست دارم و فقط می توانم در مقابل محبت هایشان از آن ها سپاسگذاری کنم. ان شاالله که همیشه زنده و پاینده باشند. 

بازیگران سینما ، آخرین وضعیت جسمانی بازیگران سینما که بیمار بودند

4.680
این مطلب مفید بود ؟746
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی