روزهای بهتر

روزهای بهتر با بازی ویدا جوان به مرحله تدوین رسید

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1396کد مطلب : 54041زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال روزهای بهتر به کارگردانی دانش اقباشاوی با بازی ویدا جوان و نسیم ادبی بعد از پایان مراحل تصویربرداری به مرحله تدوین رسید.

تصویربرداری سریال روزهای بهتر به پایان رسید

اواخر خردادماه 96 بود که تصویربرداری اپیزود نامه آخر از سریال روزهای بهتر به کارگردانی دانش اقباشاوی و تهیه کنندگی احمد زالی در منطقه فیروزکوه آغاز شد. این سریال اپیزودیک که برای شبکه یک سیما ساخته میشود به مرحله تدوین رسید و به زودی روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

تصویربرداری قصه «نامه آخر» از مجموعه اپیزودیک «روزهای بهتر» به کارگردانی دانش اقباشاوی و تهیه کنندگی احمد زالی پس از 52 روز فیلمبرداری به اتمام رسید.

پایان تصویربرداری سریال روزهای بهتر

روزهای بهتر

نسیم ادبی در سریال روزهای بهتر

احسان شیبانی در حال تدوین این اپیزود است و تاکنون 50 درصد کار به انجام رسیده است. گیتی قاسمی، مجید واشقانی، ویدا جوان، نسیم ادبی، محیا اسناوندی، دریا دریایی و عزیز هنرآموز بازیگرانی هستند که در این اپیزود ایفای نقش کرده اند.

قصه «نامه آخر» در چهار دهه روایت می شود و در خلاصه داستان آمده است:حامد و هما جستجویی عاشقانه را آغاز می کنند اما... لوکیشن های این اپیزود در منطقه زرین دشت فیروزکوه قرار دارد و مکان هایی چون خانه، ایستگاه قطار، زمین های کشاورزی، مسجد و محله را شامل می شوند.

روزهای بهتر

سریال روزهای بهتر به زودی روی آنتن شبکه یک سیما

«نامه آخر» پنجمین اپیزود از مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» است و تاکنون اپیزودهای «گذر از مه»، «چهارگاه» و «بیم و امید» از این مجموعه روی آنتن رفته و اپیزود «دیگری» در نوبت پخش است.

مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» در گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تولید شده است و سایر عوامل تولید این اثر عبارتند از:مدیر تصویربرداری:علی محمدزاده، دستیار اول کارگردان:حمید غفارزاده، برنامه ریز:فرزین فتحی، نویسنده:مینا خدیوی، مدیر تولید:حسین پورکیانی، مدیرتدارکات:علی رضایی، صدابردار:محمد حبیبی، طراح صحنه و لباس:سحر شهامت، طراح گریم:داریوش صالحیان و منشی صحنه:فرشته حجازی.

روزهای بهتر با بازی ویدا جوان به مرحله تدوین رسید

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی