پرسپولیس   سپاهان

پرسپولیس - سپاهان با حضور تماشاگران؟

تاریخ انتشار : 31 فروردین 1401کد مطلب : 29756زمان مطالعه : 2 دقیقه
در حالی زمزمه‌هایی مبنی بر برگزاری دیدار پرسپولیس و سپاهان بدون تماشاگر شنیده می‌شود که در حکم کمیته انضباطی چنین مساله‌ای به چشم نمی‌خورد.

فرارو:پس از پایان بازی برگشت دو تیم پرسپولیس و سپاهان در لیگ بیستم، کمیته انضباطی رای عجیبی را صادر کرد. رایی که بر اساس آن تصمیم گرفته شد دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در لیگ جاری در زمین بی طرف برگزار شود.

به همین دلیل بازی رفت دو تیم در لیگ جاری با انتخاب باشگاه سپاهان در اراک برگزار شد و قرار است باشگاه پرسپولیس زمین مورد نظر خود را به عنوان میزبان بازی برگشت انتخاب کند. اما در این مقطع و با بازشدن در‌های استادیوم‌ها به روی هواداران، حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون دیدار آتی پرسپولیس مقابل سپاهان به گوش می‌رسد که یکی از آن‌ها برگزاری بازی بدون تماشاگر است و برای اجرایی کردن آن هم به حکم سال قبل کمیته انضباطی استناد می‌شود، آن هم در حالی که در حکم سال قبل، هیچ اشاره‌ای به غیبت و محرومیت تماشاگران نشده است.

«با توجه به وقوع حوادث تلخ در چند بازی متعدد در مسابقات گذشته دو تیم پرسپولیس و سپاهان در مقابل یکدیگر و از باب تکمیل مجازات حکم بر برگزاری مسابقات دو تیم یاد شده در فصل آتی لیگ برتر اعم از رفت و برگشت در خارج از ورزشگاه‌های خانگی این دو تیم و در شهر و استان بی طرف به تشخیص سازمان لیگ مستند به ماده 118 از مقررات انضباطی موصوف صادر می‌شود»

همانطور که مشخص به نظر می‌رسد در رای کمیته انضباطی هیچ اشاره‌ای به حضور نداشتن تماشاگران در ورزشگاه نشده و اصل رای بر بازی در زمین بی طرف بوده است. از این رو مشخص نیست اخباری که پیرامون نامشخص بودن وضعیت حضور تماشاگران در بازی آتی دو تیم منتشر و به گوش می‌رسد چه منبعی دارد.

حالا باید منتظر بود و دید درنهایت بازی برگشت دو تیم پرسپولیس و سپاهان با حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م

پرسپولیس - سپاهان با حضور تماشاگران؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی