حمید گودرزی
امروز 2 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 2 آذر

در روزشمار تاریخ تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به دومین روز از آذرماه رسیدیم. امروز دوم آذر همزمان با سالروز اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در دنیاست که تولد و درگذشت یکی از مهم ترین های آن است.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز دوم آذرماه بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 2 آذر 1356 در تهران متولد شد.

حمید گودرزی

حمید گودرزی با بازی در مجموعه دانی و من در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و بازی در سریال مسافری از هند، تب سرد، پنجمین خورشید، کمکم کن، زمانه و دلدادگان از او چهره شناخته شده تری ساخت.

فهیمه راستکار

فهیمه راستکار بازیگر سینما و تلویزیون و دوبلور کشورمان سال 1311 متولد شد و 2 آذر 1391 در تهران درگذشت.

فهیمه راستکار

فهیمه راستکار یکی از چهره های سرشناس عرصه دوبله و بازیگری است که سال 62 برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی جلوی دوربین رفت و بازی در فیلم سینمایی شیرین در سال 87 آخرین کار سینمایی او بود.

چنگیز جلیلوند

چنگیز جلیلوند دوبلور و بازیگر کشورمان آبان ماه سال 1319 متولد شد و 2 آذر 1399 درگذشت.

چنگیز جلیلوند دوبلور

چنگیز جلیلوند فعالیت هنری را از سال 1336 آغاز کرد و از دوبلورهای سرشناس کشورمان بود که به جای شخصیت های بسیاری در فیلم و سریال های ایرانی و خارجی صحبت کرد. او تجربه بازیگری در چندین فیلم و سریال را هم در کارنامه هنری اش دارد.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 2 آذر+عکس

4.628
این مطلب مفید بود ؟262
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف/ف
وبگردی