گل محمدی

اعتماد دوباره گل‌محمدی به «گوهری»

تاریخ انتشار : 15 اسفند 1400کد مطلب : 44962زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف صنعت نفت آبادان می رود که سرمربی این تیم قصد دارد یک بار دیگر به دروازه بان دوم خود میدان بدهد.

مهر:تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 19:30 روز یکشنبه میهمان صنعت نفت آبادان در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر است.

سرخپوشان پایتخت در حالی برای دیدار آماده شده‌اند که حامد لک به دلیل اشتباهات فردی به نیمکت تبعید شد تا احمد گوهری در جریان برد سه بر یک مقابل مس رفسنجان درون دروازه پرسپولیس بایستد.

گوهری با وجود اینکه توانست جشن پیروزی با پرسپولیس را در پایان بازی بگیرد اما نتوانست خیال کادر فنی و هواداران این تیم را بابت بسته نگه داشتن دروازه سرخ‌ها راحت کند.

استرس بالای گوهری سبب شد تا یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از این دیدار نیز به آن اشاره کند و از گل خوردن‌های راحت تیمش اظهار نارضایتی داشته باشد.

یحیی گل محمدی با اشاره به عملکرد گوهری اظهار داشت:احمد گوهری مدت زیادی بازی نکرده بود ولی عملکرد خوبی داشت. در دو سالی هم که با حامد لک کار کردیم او عملکرد خوبی داشت. همه بازیکنان به حمایت نیاز دارند. اگر مشکلات و شرایط داخلی تیم را بدانید متوجه می‌شوید که بازیکنان تحت فشار هستند و حمایت نمی‌شوند. از هواداران می‌خواهم مثل گذشته تیم را حمایت کنند، چون این موضوع به سود تیم است و موفقیت تیم را تضمین می‌کند.

سرمربی سرخپوشان در حالی خواستار حمایت از گوهری شد که تصمیم دارد خودش هم چنین حمایتی را از گلر تیمش داشته باشد. از این رو گوهری برای تقابل با تیم سابق فرصت حضور دوباره در دروازه پرسپولیس را پیدا می‌کند تا اعتماد به نفس کافی برای رهبری خط دفاعی تیمش را نیز پیدا کرده و با آنها هماهنگ شود.

گل محمدی تصمیم دارد تکلیف دروازه بان این تیم برای دربی 98 پایتخت که 26 اسفندماه مقابل استقلال تهران برگزار می‌شود را پس از این دیدار روشن کند. در صورتیکه گوهری پاسخ اعتماد گل محمدی را بدهد دربی را نیز تجربه می‌کند در غیر اینصورت حامد لک بار دیگر به چارچوب دروازه سرخپوشان پایتخت باز می‌گردد تا سال 1400 را اینگونه تمام کند.

انتهای پیام/م

اعتماد دوباره گل‌محمدی به «گوهری»

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی