سازماندهی وسایل خانه
اتاق کار ، پذیرایی و یا حتی آشپزخانه منزلتان از وسالی سیم دار پر است ، برای نظم دادن و سازماندهی وسایل خانه البته وسایل سیم دار ایده های جالبی داریم.

ایده های هوشمندانه جهت سازماندهی بهتر وسایل خانه

اگر شما در حال تلاش یافتن ایده های مناسب جهت سازماندهی بهتر وسایلتان هستید، نگران نباشید ما مجموعه از ایده های هوشمندانه را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آنها می توانید بهتر وسایل خودتان را سازماندهی کنید.
 
حتما سیم های اضافی در خانه های تان که به پشت میز شما وصل می باشند خانه های تان را به یک دفتر کار تبدیل می کنند. یک راه آسان و ارزان می باشد که با استفاده از آن میتوانید این مشکل را حل کنید. شما باید جعبه های مقوایی را تهیه کنید و از آنها در جهت مخفی کردن آداپتور و سیم های اضافی استفاده کنید. پوشش و طرح جعبه می توانند مطابق دکوراسیون فضای خانه شما باشد.
سازماندهی وسایل خانه
 
یکی دیگر از قسمت هایی که در آن از سیم های زیاد استفاده شده است، پشت میز تلویزیون می باشد. راهی است که بجای اینکه شما به طور سینه خیز به پشت میز بروید و کار خود را انجام دهید، می توانید یک جعبه ی رنگی مطابق دکوراسیون خانه شما میباشد استفاده کنید و آداپتور و تمام سیم های دیگر را داخل آن بگذارید و از طریق این جعبه کار خود را انجام دهید. این جعبه را می توانید در یک گوشه از میز تلویزیون خود توسط پانچ یا چسب بچسبانید.
سازماندهی وسایل خانه
 
اگر شما از سشوار و اتوی مو استفاده می کنید، به خاطر اینکه نخواهید سیم های آنها با هم قاطی شوند ،می توانید یک گیره پشت در اتاق خود در زیر آینه درست کنید و آنها را به طور جداگانه به آن گیره متصل کنید.
سازماندهی وسایل خانه

نظم دادن به سیم های سشوار و وسایل برقی

 
برای اینکه کابل هدفون شما گیره نخورد می توانید آنها را توسط یویو سازماندهی کنید.
سازماندهی وسایل خانه
 
با استفاده از یک قفسه مانند عکس می توانید میز کاری خودتان را سازماندهی کنید و تمام سیم ها و آداپتور ها را به بهترین نحو نگهداری کنید.
سازماندهی وسایل خانه
برای اینکه سیم ها با یکدیگر قاطی نشوند می توانید کابل هایی که به برق وصل کرده اید را با یک برچسب از همدیگر جدا کنید و در صورت نیاز تمام قفسه را باز نکنید.
سازماندهی وسایل خانه

ایده های جالب برای سازماندهی وسایل سیم دار در خانه

ایده سازماندهی وسایل سیم دار در خانه + تصاویر

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : دنیا مد نمناک /ن
وبگردی