نمناک فرهنگ و هنرموسیقی زمان انتشار آلبوم جدید گروه سون
گروه سون ، گروه سون باند
آلبوم جدید گروه سون یا همان هفت باند در آذر ماه منتشر شده و به بازار موسیقی وارد میشود که در این فاصله موزیک ویدیو و کنسرت این گروه را خواهید دید.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395

آلبوم جدید گروه سون

سون ، هفت یا 7 یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که اعضای آن امیر قنادی، آرش قنادی و کیارش پوزشی هستند.هر سه اعتقاد دارند که در کنار هم یک صدا هستند. گروه سون (7) را حتما می شناسید؛ گروهی که آرام آرام خودشان را در دل همه جا کردند؛ گروهی که ادعا دارند همیشه در کنار هم خواهند ماند.

تازه ترین آلبوم «سون» بعد از پایان مراحل ضبط و تولید، آذر ماه امسال در دسترس طرفداران این گروه موسیقی پاپ قرار می گیرد.

گروه سون

آلبوم جدید گروه سون به زودی می آید

کیارش پوزشی یکی از اعضای گروه «سون»با اشاره به تازه ترین فعالیت های این گروه موسیقی پاپ بیان کرد:مدت های زیادی است که مشغول ضبط و تولید جدیدترین آلبوم گروه هستیم که خوشبختانه بعد از مدتی تقریبا طولانی کار ضبط آن به پایان رسید و هم اکنون در مراحل نهایی آماده سازی کار هستیم که پس از آن در بازار موسیقی منتشر شود.

وی ادامه داد:طبق آخرین برنامه ریزی هایی که انجام گرفته جدیدترین آلبوم گروه آذر ماه امسال در دسترس طرفداران قرار می گیرد. البته ما برای ارتقای سطح کیفی آلبوم هر چه را بلد بودیم به کار گرفتیم که اثر بهتری نسبت به آلبوم قبل به مخاطبان ارائه شود. برای نام آلبوم هم گزینه هایی مطرح شده که هنوز به قطعیت نرسیده ایم. در همین فاصله چند موزیک ویدیو هم آماده کرده ایم که طی هفته های آینده در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

پوزشی درباره کم شدن کنسرت های گروه توضیح داد:طبق تصمیماتی که گرفته ایم بنا بر این است که تا زمان انتشار آلبوم جدید کنسرتی را در تهران برگزار نکنیم، اما در شهرستان ها به برنامه های قبلی ادامه می دهیم که بر این اساس طی روزهای آینده در ساری و کرمانشاه تازه ترین کنسرت ها را برگزار می کنیم. همچنین بعد از انتشار آلبوم به طور حتم کنسرت های مفصلی در تهران خواهیم داشت.

زمان انتشار آلبوم جدید گروه سون

زمان انتشار آلبوم جدید گروه سون
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از سینما خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف