نمناک اخباراقتصاد آیا مسکن در سال 95 گران میشود؟
مسکن،وام،قیمت،تولید،تقاضا،یارانه،حمایت،تسهیلات ، مسکن،وام،قیمت،تولید،تقاضا،یارانه،حمایت،تسهیلات
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درخصوص تاثیر افزایش وام مسکن بر رونق بازار بیان کرد: افزایش وام مسکن در افزایش قیمت بی تاثیر نیست و صرفا تحریک تقاضا بدون توجه به تولید پاسخگوی نیاز جامعه نیست.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394
بازدید : 2,752 نفر

 تاثیر افزایش وام مسکن بر رونق بازار

مهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درخصوص تاثیر افزایش وام مسکن بر رونق بازار گفت:افزایش وام مسکن در رونق بازار بی تاثیر نیست اما همواره لازم است تمهیداتی به کار گرفته شود که تولید مسکن رونق بیابد.

سید مهدی هاشمی

وی با اشاره به پرداخت یارانه و سوبسید در راستای حمایت از تولید کنندگان است افزود:حمایت از تولید کنندگان و خریداران با پرداخت یارانه و سوبسید می تواند رونق بیشتری ایجاد کند و گفتنی است که تازمانی که سیاست گذاری دولت در زمینه مسکن مشخص نشود خریداران و سرمایه گذاران و تولید کنندگان نمی توانند تصمیم قطعی بگیرند.

هاشمی در خصوص افزایش میزان تسهیلات گفت:باتوجه به اینکه تعداد معدودی از افراد می توانند از مزایای تسهیلات به سبب شرایط سرمایه گذاری و اقساط سنگین بهره مند شوند باید گفت، افزایش میزان تسهیلات به تنهایی نمی تواند موجب رونق و اشتغال در بازار شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:افزایش وام مسکن در افزایش قیمت بی تاثیر نیست و صرفا تحریک تقاضا بدون توجه به تولید پاسخگو نیست چرا که با افزایش تقاضا تولیدات موجود پاسخگوی نیاز نیست. 

آیا مسکن در سال 95 گران میشود؟

آیا مسکن در سال 95 گران میشود؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف